reaguje na:
t_gon
Myslím si, že těžší jsou tam ty encounters za fialovými bránami, což je ale volitelné. Jinak já Eternal hrál na nějakou střední obtížnost tak nevím, co to udělá na ty vysoké obtížnosti. Ale přišlo mi to v pohodě, stejně obtížné, když ti sypou víc nepřátel, tak ti ale taky dávají prostředky na jejich management (kladivo, když se ho člověk naučí používat je docela op) Že by tam bylo nějak víc skákání mi ani nepřipadá, ale mě parkourové pasáže v Eternalu nevadily, takže to možná tolik nevnímám. Naopak mi to přišlo ještě víc "arena za arenou" a dva maraudeři jsou zrovna v pohodě, vyběhnou na tebe v pěkné členité arénce, stačí se naučit fast-switching trik s kuší a brokárnou a maraudera dáš hned (při rychlém switchování těchhle dvou zbraní se nestihne probrat ze stunned animace a zabiješ ho na jeden zátah).
|
reagovat
|



jinak povedenej kraťas s Maikou 
