. A vzhledem k tomu, ze ten procak ted topim na 65°C, tak jsem to vlastne myslel dobre pro jeho zivotnost, chapeme (:
Ale cesta undervoltingem me nenapadla, dikes za tip
Zacnu kapku ukrajovat na voltazi a uvidim, jak to sklepu.
Lepsi chladic tedy zatim neresim a tech par kachli schovu na flachu rumu (:
A propo, dat do kazde cimry kompa a 2h kempit podobne zdimaci hry, tak si tepelko muze vzit dovolenou

.


