Rád bych si taky naplno užil i raidy, které mě minuly, ale nejsem si jistý, jakým způsobem je tady vlastně budeš běhat. Snad to nebude úplně braindead jako v případě klasického solo čištění. Jinak tyhle experimentální eventy jsou podle mě skvělá výplň toho čekání, které by jinak bylo tak nudné a zdlouhavé jako vždy. Ta změna Blizz filozofie je na tomhle jasně viditelná. Ani nemusíme čekat až na TWW a všechny krásné změny, které budou tam, abychom si to potvrdili.
Jen doufám, že jim to vydrží. A pro ty, co chtějí něco tradičnější, Remix vyjde v rámci 10.2.7., kde bude ještě poslední část příběhu před TWW, podle názvu (Dark Heart) zcela zřejmě prolog.



