WoWko dostalo Battle Royale mód, myslím, že tohle by mohlo bavit i Godlika, který to kdysi zkoušel a nedostal se do toho.
Tady není potřeba žádná postava ani datadisky, jen zapneš klienta (s aktivní sub), spustíš režim Plunderstorm, a máš čistej char, kterej je pokaždé fresh před novou bitvou. 60 lidí pvp, speciální ability, jiný pravidla, loot.
Zní to docela fun, ale aktuálně se kvůli tomu subovat nebudu. Snad to poběží i s příchodem novýho datáče.
|
reagovat
|






a výhledově se na to také konečně chystám.