Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44321 - 44340 Napsat příspěvek
Domy krvácajú, lebo sú plné ľudí. To je krv z rozmliaždených ľudí. 8)
534908
Domy krvácajú, lebo sú plné ľudí. To je krv z rozmliaždených ľudí. *8)*
0 0
reagovat
:D
534907
*:D*
0 0
reagovat
To je moc:D:o Krvácející domy:D
534905
To je moc*:D**:o* Krvácející domy*:D*
0 0
reagovat
Geisha Katana :D čo tí japončíci nevymyslia :D
534904
Geisha Katana *:D* čo tí japončíci nevymyslia *:D*
0 0
reagovat
:o
534903
*:o*
0 0
reagovat

Rouder

:o:o:o To chcem vidieť. Okamžite. :o:o:o
534901
*:o**:o**:o* To chcem vidieť. Okamžite. *:o**:o**:o*
Rouder
0 0
reagovat
Tak tohle vypadá hodně ultimátně Robot Geisha Trailer
534897
Tak tohle vypadá hodně ultimátně [link="http://www.youtube.com/watch?v=Y3OkQPkEdzo"]Robot Geisha Trailer[/link]
0 0
reagovat

popik

to Jeffy: Nerad te zklamu, ale v tomhle vesmiru budes tak maximalne impotentni;) Jinak s hodnocenim vicemene souhlasim a myslim, ze minimalne 8/10 si to v recenzich melo urvat.:+
534895
to Jeffy: Nerad te zklamu, ale v tomhle vesmiru budes tak maximalne impotentni*;)* Jinak s hodnocenim vicemene souhlasim a myslim, ze minimalne 8/10 si to v recenzich melo urvat.*:+*
popik
0 0
reagovat

Watchman

(lehké spoilery)Wow, nemám slov, výborný film. Takhle by asi vypadali superhrdinové ve skutečnosti. Viděl jsem to až teď v režisérském sestřihu, protože do našeho varského vidlákova se skoro nic nedostane. Postřehl jsem pár zmínek o tom, že film je nudnej, ale to je imho absolutní nesmysl - i přes pomalé tempo jsem snad ani jednou nezívnul. Každý hrdina mi tu byl (svým způsobem) sympatický a absence "padoucha" filmu jenom pomohla a Dr. Manhattan byl Boží. 8) Jeden z nejlepších "komiksů" (stejně jako u TDK to musím dát do uvozovek) za posledních několik let
9/10 - něco mi chybí abych tomu dal plné hodnocení, ale kvůli tomu konci mi opravdu nechybí moc

Snyderova vizualizace je úžasná, každý záběr by mohl být na plakátu. Už se nemůžu dočkat Blu-ray verze.

Jo šlo to sestříhat jako průměrný blockbuster (ironman, hulk atd.) o návratu penzistů do svých kostýmů a vytřískat na tom prachy stejně jako u třístovky, ale jsem rád, že to snyder neudělal, protože watchmani o tom vůbec nejsou. Spíš Snyder udělal chybu při stříhání traileru - vypadali až moc akčně :))

dotaz: jak to vypadá s pokračováním, sice bych ho strašně rád, ale neumím si představit na co by mohlo navazovat. Peněz to moc nevydělalo, ale na dvdčkách a merchandasingu toho museli vydělat dost.

p.s. Odpoledne hraju Prototype, večer koukám na Watchmany - já chci být taky omnipotentní :-:))
534894
(lehké spoilery)Wow, nemám slov, výborný film. Takhle by asi vypadali superhrdinové ve skutečnosti. Viděl jsem to až teď v režisérském sestřihu, protože do našeho varského vidlákova se skoro nic nedostane. Postřehl jsem pár zmínek o tom, že film je nudnej, ale to je imho absolutní nesmysl - i přes pomalé tempo jsem snad ani jednou nezívnul. Každý hrdina mi tu byl (svým způsobem) sympatický a absence "padoucha" filmu jenom pomohla a Dr. Manhattan byl Boží. *8)* Jeden z nejlepších "komiksů" (stejně jako u TDK to musím dát do uvozovek) za posledních několik let 9/10 - něco mi chybí abych tomu dal plné hodnocení, ale kvůli tomu konci mi opravdu nechybí moc Snyderova vizualizace je úžasná, každý záběr by mohl být na plakátu. Už se nemůžu dočkat Blu-ray verze. Jo šlo to sestříhat jako průměrný blockbuster (ironman, hulk atd.) o návratu penzistů do svých kostýmů a vytřískat na tom prachy stejně jako u třístovky, ale jsem rád, že to snyder neudělal, protože watchmani o tom vůbec nejsou. Spíš Snyder udělal chybu při stříhání traileru - vypadali až moc akčně *:))* dotaz: jak to vypadá s pokračováním, sice bych ho strašně rád, ale neumím si představit na co by mohlo navazovat. Peněz to moc nevydělalo, ale na dvdčkách a merchandasingu toho museli vydělat dost. p.s. Odpoledne hraju Prototype, večer koukám na Watchmany - já chci být taky omnipotentní *:-**:))*
Watchman
0 0
reagovat
Prequel k Bladeovi To zní jako kopání do mrtvol, ale také by to mohl být příval nové krve 8)
534842
[link="http://www.superherohype.com/news/topnews.php?id=8483"]Prequel k Bladeovi[/link] To zní jako kopání do mrtvol, ale také by to mohl být příval nové krve *8)*
0 0
reagovat

Miracle at St. Anna

A Miracle by Spike Lee. Nádherný film. Film ve své pravé podobě. Emocionálněji nabitější film, aby člověk v dnešní době pohledal...
534846
A Miracle by Spike Lee. Nádherný film. Film ve své pravé podobě. Emocionálněji nabitější film, aby člověk v dnešní době pohledal...
Miracle at St. Anna
0 0
reagovat
duro: Jo a pak v té "ledové" vodě běhají poslední hoďku filmu že... :D8)
534806
duro: Jo a pak v té "ledové" vodě běhají poslední hoďku filmu že... *:D**8)*
0 0
reagovat

Hellblazer

Musel som mrknúť na čsfd, či to náhodou nemyslíš vážne. Pri tebe človek nikdy nevie. 8)
534798
Musel som mrknúť na čsfd, či to náhodou nemyslíš vážne. Pri tebe človek nikdy nevie. *8)*
Hellblazer
0 0
reagovat
Teď koukám na Nově na Úžasňákovi a docela by mě zajímalo, jak by tohle asi vypadlo ve 3D, zvláště ta honička na ostrově8)
534797
Teď koukám na Nově na Úžasňákovi a docela by mě zajímalo, jak by tohle asi vypadlo ve 3D, zvláště ta honička na ostrově*8)*
0 0
reagovat
jak píše duro, dokonalý řemeslo, asi málokdo dává svým filmům tolik, co Cameron, už jen to, že se po Titaniku rozhod objevovat vraky Bismarcku apod. mluví za vše... to ovšem nic nemění na tom, že sem se do filmu nikdy nedostal a do teď sem viděl jen zlomek...?)
534785
jak píše duro, dokonalý řemeslo, asi málokdo dává svým filmům tolik, co Cameron, už jen to, že se po Titaniku rozhod objevovat vraky Bismarcku apod. mluví za vše... to ovšem nic nemění na tom, že sem se do filmu nikdy nedostal a do teď sem viděl jen zlomek...*?)*
0 0
reagovat
Tak prave som dopozeral Twilight a musim povedat uzasne :+ 9,5/10
534784
Tak prave som dopozeral Twilight a musim povedat uzasne *:+* 9,5/10
0 0
reagovat
Ne nadarmo jsem tu srážku s ledovcem v kině oddaloval, abych si tu romantiku dvou lidí na opačných pólech společnosti více užil. Já vím, byli tací, kteří se naopak už nemohli dočkat vizuálních perel 8)
534782
Ne nadarmo jsem tu srážku s ledovcem v kině oddaloval, abych si tu romantiku dvou lidí na opačných pólech společnosti více užil. Já vím, byli tací, kteří se naopak už nemohli dočkat vizuálních perel *8)*
0 0
reagovat

Titanic je geniálny

Dokonalé remeslo. Mám to samozrejme na DVD, ale zachytil som to včera z Primy, len tak mi to hralo asi polhodinku v pozadí a musel som si zase hovoriť, ako je to brilantne príbehovo vystavané. Ako ona chce skočiť a on jej vysvetľuje, ako sa umiera v ľadovej vode... skvelé. A takými fintami je to prešpikované. V tom svojom podžánri "romantická dráma na pozadí katastrofy" asi neprekonateľný film.
534781
Dokonalé remeslo. Mám to samozrejme na DVD, ale zachytil som to včera z Primy, len tak mi to hralo asi polhodinku v pozadí a musel som si zase hovoriť, ako je to brilantne príbehovo vystavané. Ako ona chce skočiť a on jej vysvetľuje, ako sa umiera v ľadovej vode... skvelé. A takými fintami je to prešpikované. V tom svojom podžánri "romantická dráma na pozadí katastrofy" asi neprekonateľný film.
Titanic je geniálny
0 0
reagovat
Lol až po třetím shlédnutí Be Cool jsem si uvědomil (a to až v samotným závěru), že toho teplýho černocha vlastně hraje The Rock! :D Vlastně to byl jedinej důvod proč jsem zůstal u telky, nejepší postava :))
534780
Lol až po třetím shlédnutí Be Cool jsem si uvědomil (a to až v samotným závěru), že toho teplýho černocha vlastně hraje The Rock! *:D* Vlastně to byl jedinej důvod proč jsem zůstal u telky, nejepší postava *:))*
0 0
reagovat
Jo obraz je parádička, stejně jako zvuk ;).... A že v polovině musím prohazovat disky a tím dávat ve filmu pauzu???? Nevadí, hlavně, že nezitím neběží reklama na kalgonit ;)...
534777
Jo obraz je parádička, stejně jako zvuk ;).... A že v polovině musím prohazovat disky a tím dávat ve filmu pauzu???? Nevadí, hlavně, že nezitím neběží reklama na kalgonit ;)...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se