Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44301 - 44320 Napsat příspěvek

2 Disketa

Co konkrétně bys vynechal? Čistá zvědavost, páč pro mne je tam každá sekvence nenahraditelná a nepostradatelná :)
535353
Co konkrétně bys vynechal? Čistá zvědavost, páč pro mne je tam každá sekvence nenahraditelná a nepostradatelná :)
2 Disketa
0 0
reagovat
Tak jsem nakonec dal Klass. Hodně silný film, natočený s mladistvým elánem. Prefektní gradace a závěrečné dějství mě hodně zásáhlo. Přesto bych některé konkrétní momenty vynechal. 9,5/10
535291
Tak jsem nakonec dal Klass. Hodně silný film, natočený s mladistvým elánem. Prefektní gradace a závěrečné dějství mě hodně zásáhlo. Přesto bych některé konkrétní momenty vynechal. 9,5/10
0 0
reagovat
Klass je hodně dobrý
535271
Klass je hodně dobrý
0 0
reagovat
Sakra, Disku, jasnej BAN!!!
You wouldn't steal a handbag.
You wouldn't steal a car.
You wouldn't a baby.
You wouldn't shoot a police men, and then steal his helmet.
You wouldn't go to the toilet in his helmet, and then send it to the policeman's grieving widow.
And then, steal it again!
Downloading films is stealing; if you do it, you will face the consequences. BANán!
535266
Sakra, Disku, jasnej BAN!!! You wouldn't steal a handbag. You wouldn't steal a car. You wouldn't a baby. You wouldn't shoot a police men, and then steal his helmet. You wouldn't go to the toilet in his helmet, and then send it to the policeman's grieving widow. And then, steal it again! Downloading films is stealing; if you do it, you will face the consequences. BANán!
0 0
reagovat
To ne...
535263
To ne...
0 0
reagovat
Já bych si pustil Life of Brian, nicméně pořadí v jakém si to pustíš asi nebude mít na výsledný dojem vliv ;)
535262
Já bych si pustil Life of Brian, nicméně pořadí v jakém si to pustíš asi nebude mít na výsledný dojem vliv *;)*
0 0
reagovat

Disketa

BSA na tebe
535261
BSA na tebe
Disketa
0 0
reagovat
Chceš říct, že sis je sehnal ilegálně? To je na ban.
535259
Chceš říct, že sis je sehnal ilegálně? To je na ban.
0 0
reagovat
Potřeboval bych poradit. Kamarád mi stáhnul docela velkou várkou filmů a já nevím, jestli si dřív pustit, Klass, Angst, Life of Brian, Mazací hlavu, Festen nebo Buňuelovy Zapomenuté. Díky moc.
535258
Potřeboval bych poradit. Kamarád mi stáhnul docela velkou várkou filmů a já nevím, jestli si dřív pustit, Klass, Angst, Life of Brian, Mazací hlavu, Festen nebo Buňuelovy Zapomenuté. Díky moc.
0 0
reagovat

sohaj

Diky za tip ;)
535238
Diky za tip *;)*
sohaj
0 0
reagovat

terminator007

Můžu jen doporučit;)
535237
Můžu jen doporučit*;)*
terminator007
0 0
reagovat

sohaj

Tak to jo, to nemuselo byt zle ;)
535235
Tak to jo, to nemuselo byt zle *;)*
sohaj
0 0
reagovat
Jop, to je on.
535223
Jop, to je on.
0 0
reagovat
No teda splíst si Roberta Redforda s Kevinem Costnerem...

(Jde o film The Natural)
535219
No teda splíst si Roberta Redforda s Kevinem Costnerem... (Jde o film The Natural)
0 0
reagovat
No teď mě napadá s tou pálkou, jestli to nebyl jiný film. Název si teď nevybavím, ale šlo tam o to, že jeden talentovaný nadhazovač se jede předvést klubu, ale v hotelu je postřelen. Pak o x let pozdějc se vrátí jako posila jednoho týmu, ale jde na pálku... no a pak to tam začně homerunovat. No a až jednou při jednou odpalu nešťastně odhodí pálku na metu a rozpadne se mu atd. atd. 8)
535210
No teď mě napadá s tou pálkou, jestli to nebyl jiný film. Název si teď nevybavím, ale šlo tam o to, že jeden talentovaný nadhazovač se jede předvést klubu, ale v hotelu je postřelen. Pak o x let pozdějc se vrátí jako posila jednoho týmu, ale jde na pálku... no a pak to tam začně homerunovat. No a až jednou při jednou odpalu nešťastně odhodí pálku na metu a rozpadne se mu atd. atd. *8)*
0 0
reagovat

wiston

:D nemyslíš legendární "Hra snů" link ale nevím jestli fakt měl tu pálku ze stromu.
535209
*:D* nemyslíš legendární "Hra snů" http://www.csfd.cz/film/7558-hra-snu-for-love-of-the-game/ ale nevím jestli fakt měl tu pálku ze stromu.
wiston
0 0
reagovat

Kevin Costner

Ahoj, nevíte prosím náhodou jak se jmenoval film, kde si chlápek udělá baseballovou pálku ze stromu, do kterého udeřil blesk a hrál s ní baseball a šlo muto s ní opravdu dobře ? A nakonci při posledním odpalu se mu rozštípne ? Myslím že tam hrál Kevin Costner, jenže to nemá nikde ve filmografii :/:-
535206
Ahoj, nevíte prosím náhodou jak se jmenoval film, kde si chlápek udělá baseballovou pálku ze stromu, do kterého udeřil blesk a hrál s ní baseball a šlo muto s ní opravdu dobře ? A nakonci při posledním odpalu se mu rozštípne ? Myslím že tam hrál Kevin Costner, jenže to nemá nikde ve filmografii :/*:-*
Kevin Costner
0 0
reagovat

popik

Dneska jsem videl Still Waiting Unrated je to pokracovani te komedie Hele kamo kdo tu vari nebo tak nejak se to jmenovalo, ale co je hlavni hraje tam Alex z LOSTu a desne ji to tam sekne, takze kdo ji rad at to zkoukne.
535205
Dneska jsem videl Still Waiting Unrated je to pokracovani te komedie Hele kamo kdo tu vari nebo tak nejak se to jmenovalo, ale co je hlavni hraje tam Alex z LOSTu a desne ji to tam sekne, takze kdo ji rad at to zkoukne.
popik
0 0
reagovat

Fluke

Old School indeed :+ Ale co to bylo zac?
535133
Old School indeed *:+* Ale co to bylo zac?
Fluke
0 0
reagovat
terminator007: jen na notebooku?)
535132
terminator007: jen na notebooku*?)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se