Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44361 - 44380 Napsat příspěvek
stčko: No právě ty dokumenty mi nepřišly zrovna vzorově udělaný.... Jasně, bylo jich tam mrtě a víceméně pokrývaj celý film, ale mě by se líbil nějaký jeden dlouhý, ucelený pohled na natáčení.... Takhle je to všechno strašně rozlámaný....
534749
stčko: No právě ty dokumenty mi nepřišly zrovna vzorově udělaný.... Jasně, bylo jich tam mrtě a víceméně pokrývaj celý film, ale mě by se líbil nějaký jeden dlouhý, ucelený pohled na natáčení.... Takhle je to všechno strašně rozlámaný....
0 0
reagovat
ja ho koupil v ty deluxe edici na DVDcku ... ale jen proto ze vypada desne najs a ma prima dokumenty :D:D
534739
ja ho koupil v ty deluxe edici na DVDcku ... ale jen proto ze vypada desne najs a ma prima dokumenty *:D**:D*
0 0
reagovat
Ehm, já ten film jednou viděl dvakrát za sebou, ale to čistě náhodou ;):D....
534737
Ehm, já ten film jednou viděl dvakrát za sebou, ale to čistě náhodou ;):D....
0 0
reagovat
verbst: Kdybych ti napsal, že jsem dřív znal člověka, co si jednoho dne ten film pustil 3x za sebou na kazetě, tak mi asi neuvěříš :D ... anebo si budeš myslet, že se nacházel právě v polstrované místnosti, oháknutý kazajkou, ale není tomu tak.
534734
verbst: Kdybych ti napsal, že jsem dřív znal člověka, co si jednoho dne ten film pustil 3x za sebou na kazetě, tak mi asi neuvěříš *:D* ... anebo si budeš myslet, že se nacházel právě v polstrované místnosti, oháknutý kazajkou, ale není tomu tak.
0 0
reagovat

verbst

Zajímavé, mě totiž příjde, že se k sobě hodí nějvíc co jde. :D
534729
Zajímavé, mě totiž příjde, že se k sobě hodí nějvíc co jde. *:D*
verbst
0 0
reagovat
:D
Ne, me se to proste nelibi. Ten film me pripada desne nudnej. A na konci nic - Segra s matkou to vzdycky obreci, a ja v pulce zivam... Jakoze libi se mi jak to Cameron provedl po technicky strance, ale ten pribeh a Leo s Kate me moc neberou. Ti dva asi nejsou souzeni hrat spolu. Pac Revolutionary Road je taky nuda k uzoufani...
534726
*:D* Ne, me se to proste nelibi. Ten film me pripada desne nudnej. A na konci nic - Segra s matkou to vzdycky obreci, a ja v pulce zivam... Jakoze libi se mi jak to Cameron provedl po technicky strance, ale ten pribeh a Leo s Kate me moc neberou. Ti dva asi nejsou souzeni hrat spolu. Pac Revolutionary Road je taky nuda k uzoufani...
0 0
reagovat

verbst

Jestli to bereš z technického hlediska, tak tě chápu, tu stavbu fakt odflákli, potopila by se dříve nebo později8)
534716
Jestli to bereš z technického hlediska, tak tě chápu, tu stavbu fakt odflákli, potopila by se dříve nebo později*8)*
verbst
0 0
reagovat
Titanic suxx :-
534714
Titanic suxx *:-*
0 0
reagovat

Fakulta

:+ still feels a little bit guilty :D potěší i soundtrack, mimojiné The Offspring nebo Oasis...

zajímalo by mě, jak by Cameron sám hodnotil svoje filmy, určitě Titanic umístil hodně vysoko...
534713
*:+* still feels a little bit guilty *:D* potěší i soundtrack, mimojiné The Offspring nebo Oasis... zajímalo by mě, jak by Cameron sám hodnotil svoje filmy, určitě Titanic umístil hodně vysoko...
Fakulta
0 0
reagovat
Ano ten film je dobrej, ale na Terminatora, Terminatora 2, Aliens, The Abyss. Tru Lies a asi i Avatara mit nebude.
534711
Ano ten film je dobrej, ale na Terminatora, Terminatora 2, Aliens, The Abyss. Tru Lies a asi i Avatara mit nebude.
0 0
reagovat
Tak sem znova dokoukal Titanic a za a) Nechápu lidi, co na to můžou koukat z primy... Hnusnej obraz, ještě horší zvuk.... Zaplať pánbů za mé čtyřdiskové dvd ;):D.... za b) Ten film je pořád strašně geniální :)
534710
Tak sem znova dokoukal Titanic a za a) Nechápu lidi, co na to můžou koukat z primy... Hnusnej obraz, ještě horší zvuk.... Zaplať pánbů za mé čtyřdiskové dvd ;):D.... za b) Ten film je pořád strašně geniální :)
0 0
reagovat

Jiná ,,Kobra" než se Slyem

Když jsem si chtěl tuhle po docela dlouhé době připomenout ,,Příkaz k popravě", měl jsem jaksi št´astný den ... nejdřív jsem se zasekl u druhé poloviny ,,Sssss" (nelze vyloučit, že je počet ,,es" nesprávný :) ). Bylo to na Cool, nekoukal jste někdo? ... na surealistickou přeměnu člověka v hada, vědátora, co říká kobře ,,Vaše výsosti" či finální battle kobry s fretkou včetně ustřeleného konce ... rarita :) Škoda, že jsem nestihl film komplet.

PS: A když byla pak při ,,Příkazu" reklama, stihl jsem zrovna napínavé finále (název filmu nevím), kde se Lou Diamond Phillips za grimasy tlačícího snažil vyjet s náklad´ákem do kopce, protože ,,ten barák dole každou chvíli bouchne". Byl to fajn večer :D
534626
Když jsem si chtěl tuhle po docela dlouhé době připomenout ,,Příkaz k popravě", měl jsem jaksi št´astný den ... nejdřív jsem se zasekl u druhé poloviny ,,Sssss" (nelze vyloučit, že je počet ,,es" nesprávný *:)* ). Bylo to na Cool, nekoukal jste někdo? ... na surealistickou přeměnu člověka v hada, vědátora, co říká kobře ,,Vaše výsosti" či finální battle kobry s fretkou včetně ustřeleného konce ... rarita *:)* Škoda, že jsem nestihl film komplet. PS: A když byla pak při ,,Příkazu" reklama, stihl jsem zrovna napínavé finále (název filmu nevím), kde se Lou Diamond Phillips za grimasy tlačícího snažil vyjet s náklad´ákem do kopce, protože ,,ten barák dole každou chvíli bouchne". Byl to fajn večer *:D*
Jiná ,,Kobra" než se Slyem
0 0
reagovat
V Žiakovi bol vynikajúci, alé tú "vulgárnu buznu" v GaM si vychutnal dokonale. Životnou úlohou je ale samozrejme Gandalf - keď to vezmeme z rôznych uhlov pohľadu.
534618
V Žiakovi bol vynikajúci, alé tú "vulgárnu buznu" v GaM si vychutnal dokonale. Životnou úlohou je ale samozrejme Gandalf - keď to vezmeme z rôznych uhlov pohľadu.
0 0
reagovat
ja McKellena mel mnohem radsi v Apt Pupil
534590
ja McKellena mel mnohem radsi v Apt Pupil
0 0
reagovat
myslim, že Fraser už několikrát dokázal, že hrát umí, o to větší je škoda, kam se jeho kariéra teď ubírá...
534537
myslim, že Fraser už několikrát dokázal, že hrát umí, o to větší je škoda, kam se jeho kariéra teď ubírá...
0 0
reagovat
Konečně jsem měl příležitost vidět Bohové a monstra. Naprostá paráda. Životní role Sira Iana McKellena a absolutní překvapení v podobě Brandona Frasera, který dokázal, že taky umí hrát. Výborná záležitost.:+
534535
Konečně jsem měl příležitost vidět Bohové a monstra. Naprostá paráda. Životní role Sira Iana McKellena a absolutní překvapení v podobě Brandona Frasera, který dokázal, že taky umí hrát. Výborná záležitost.*:+*
0 0
reagovat
Tak jsem šel kolem prodejny dvdček a koukám, vydali znovu Galaxy Quest na DVD, takže jsem okamžitě koupil a vychutnal:+ Je to stále geniální pecka a Rickman mi nechutně připomínal starou verzi Sheparda z Stargate Atlantis:)
534498
Tak jsem šel kolem prodejny dvdček a koukám, vydali znovu Galaxy Quest na DVD, takže jsem okamžitě koupil a vychutnal*:+* Je to stále geniální pecka a Rickman mi nechutně připomínal starou verzi Sheparda z Stargate Atlantis*:)*
0 0
reagovat
Mullholand drive je super. Nazývej mě klidně masturbátorem, mě je to jedno:D

ad: A i k dálnici jsem si našel cestu:)
534269
Mullholand drive je super. Nazývej mě klidně masturbátorem, mě je to jedno:D ad: A i k dálnici jsem si našel cestu:)
0 0
reagovat
twin peaks (minimálně první řada) patří k nejúžasnějšm seriálům všech dob, po shlédnutí mohu vřele doporučit i stejnojmený film. Zběsilost v srdci není nestravitelný, případné nářky nejsou namístě. Pak je tu ovšem dálnice, Mulholland Drive..., filmy pro mne bez skutečného významnu (maximálně šíleným snem), kdy a kde jde předně o onanii Lynche, u které opravdu nemusím být. Stejně tak jako házení špíny na twin peaks, tak přípané nekritické nadšení z polsedních jmenovaných, svědčí maximálně o sebeukájení vlastního ega nad něčím co sice absolutně dotyčný nechápe, ale bude domrtě tvrdit, že je vše jásné, minimálně do té doby než položíté přímou otázku...
534259
twin peaks (minimálně první řada) patří k nejúžasnějšm seriálům všech dob, po shlédnutí mohu vřele doporučit i stejnojmený film. Zběsilost v srdci není nestravitelný, případné nářky nejsou namístě. Pak je tu ovšem dálnice, Mulholland Drive..., filmy pro mne bez skutečného významnu (maximálně šíleným snem), kdy a kde jde předně o onanii Lynche, u které opravdu nemusím být. Stejně tak jako házení špíny na twin peaks, tak přípané nekritické nadšení z polsedních jmenovaných, svědčí maximálně o sebeukájení vlastního ega nad něčím co sice absolutně dotyčný nechápe, ale bude domrtě tvrdit, že je vše jásné, minimálně do té doby než položíté přímou otázku...
0 0
reagovat
Xatrix: Zajímal mě váš názor.
534244
Xatrix: Zajímal mě váš názor.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se