Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42261 - 42280 Napsat příspěvek
Videl uz niekto extended verziu Unthinkable? Cim je ina? A ktoru by ste mi doporucili?
551357
Videl uz niekto extended verziu Unthinkable? Cim je ina? A ktoru by ste mi doporucili?
0 0
reagovat
Konečně jsem dohnal dlouholetý rest a poprvé zkouknul rozšířené verze Pána prstenů, celou trilogii nonstop najednou - dvanáctihodinový filmový orgasmus. I ten Návrat krále, jímž jsem předtím nevybíravě opovrhoval, se v tomto přímém kontextu dostává na úplně jiný level.

Ono všechny trilogie které byly původně myšleny opravdu jako trilogie by se samozřejmě měly zkoukávat na jeden zátah, u Pána prstenů je unikátní to, že se natáčel celý najednou, proto u něho nehrozí technická (na to jsem hodně háklivej), herecká či jiná podobná roztříštěnost mezi jednotlivými filmy. Ke konci jsem byl díky tolikahodinovému návalu emocí tak vtažený do děje, že jsem fakt měl pocit že jsem to já, kdo s prstenem v ruce padá do ohně Mordoru. A závěrečné "The End" neznamenalo konec filmu, ale konec neskutečného dobrodružství (oh, jak pateticky klišovité, doufám že nevidíte jak u toho brečím) ?):+

Next stop: Matrix 8)
551337
Konečně jsem dohnal dlouholetý rest a poprvé zkouknul rozšířené verze Pána prstenů, celou trilogii nonstop najednou - dvanáctihodinový filmový orgasmus. I ten Návrat krále, jímž jsem předtím nevybíravě opovrhoval, se v tomto přímém kontextu dostává na úplně jiný level. Ono všechny trilogie které byly původně myšleny opravdu jako trilogie by se samozřejmě měly zkoukávat na jeden zátah, u Pána prstenů je unikátní to, že se natáčel celý najednou, proto u něho nehrozí technická (na to jsem hodně háklivej), herecká či jiná podobná roztříštěnost mezi jednotlivými filmy. Ke konci jsem byl díky tolikahodinovému návalu emocí tak vtažený do děje, že jsem fakt měl pocit že jsem to já, kdo s prstenem v ruce padá do ohně Mordoru. A závěrečné "The End" neznamenalo konec filmu, ale konec neskutečného dobrodružství (oh, jak pateticky klišovité, doufám že nevidíte jak u toho brečím) *?)**:+* Next stop: Matrix *8)*
0 0
reagovat

Norské dřevo

Teaser. link :+
551304
Teaser. http://www.youtube.com/watch?v=YTHb2aK4rZ8&feature=related *:+*
Norské dřevo
0 0
reagovat

verbst

tak na recenzi kašli, pokud se ti líbila hudba, oni stejný hodnocení dali i třeba Temnýmu rytíři nebo skoro všemu od Zimmera, je to takovej Pitchfork pokud jde o soundtracky ;)
551296
tak na recenzi kašli, pokud se ti líbila hudba, oni stejný hodnocení dali i třeba Temnýmu rytíři nebo skoro všemu od Zimmera, je to takovej Pitchfork pokud jde o soundtracky *;)*
verbst
0 0
reagovat

Memphis

Chtěl bych říct "NICE!", ale po tý recenzi váhám...
551294
Chtěl bych říct "NICE!", ale po tý recenzi váhám...
Memphis
0 0
reagovat

verbst

mělo by existovat i cd s original score od Johna Debneyho a Toma Morella...

edit: link
551295
mělo by existovat i cd s original score od Johna Debneyho a Toma Morella... edit: http://www.filmtracks.com/titles/iron_man2.html
verbst
0 0
reagovat
Hele, ten OST k IronManovi 2 jsou fakt "jen" ti AC/DC?
551292
Hele, ten OST k IronManovi 2 jsou fakt "jen" ti AC/DC?
0 0
reagovat
xxendxx: Tak v tom se neshodnem.
551290
xxendxx: Tak v tom se neshodnem.
0 0
reagovat

xxendxx

Koho by si dosadil místo ní ? podle mě tam padla .. ikdyž přiznávám že zrovna můj nejoblíbenější seriál to zrovna nebyl ... ;)
551284
Koho by si dosadil místo ní ? podle mě tam padla .. ikdyž přiznávám že zrovna můj nejoblíbenější seriál to zrovna nebyl ... *;)*
xxendxx
0 0
reagovat
po tragedii jmenem Dollhouse dofam, ze uz ji nikdy nikde neuvidim...
551282
po tragedii jmenem Dollhouse dofam, ze uz ji nikdy nikde neuvidim...
0 0
reagovat
xxendxx: Naopak, na tu bych se moc rád těšil! ;)
551278
xxendxx: Naopak, na tu bych se moc rád těšil! *;)*
0 0
reagovat
Jestli tam nacpe Elizu Dushku, tak to naprosto zabije...
551271
Jestli tam nacpe Elizu Dushku, tak to naprosto zabije...
0 0
reagovat

Avengers

551258
[link="http://whedon.cz/o-deji-a-zenskych-postavach-v-avengerech/#respond"]ženské role v Avengers[/link]
Avengers
0 0
reagovat

Le Trou

Právě jsem shlédl tento starší snímek a byl jsem mile překvapen ... Velmi povedený film z vězeňského prostředí ... :+

(shlédnuto na ČT2 v originále, jen tak dál s titulkováním)
551257
Právě jsem shlédl tento starší snímek a byl jsem mile překvapen ... Velmi povedený film z vězeňského prostředí ... *:+* (shlédnuto na ČT2 v originále, jen tak dál s titulkováním)
Le Trou
0 0
reagovat

Disk

to bylo první, co mě napadlo - že se budu dávit smíchy u "šroubka" apod.:D:-
551251
to bylo první, co mě napadlo - že se budu dávit smíchy u "šroubka" apod.*:D**:-*
Disk
0 0
reagovat
Jestli Transformers poběží s tím příšerným dabingem, co je na DVD, tak to žádná dobrá zpráva není. ?)
551221
Jestli Transformers poběží s tím příšerným dabingem, co je na DVD, tak to žádná dobrá zpráva není. *?)*
0 0
reagovat
Teď na nově upoutávka na podzimní filmy, konečně se odhodlali k Transformers.:D
551218
Teď na nově upoutávka na podzimní filmy, konečně se odhodlali k Transformers.*:D*
0 0
reagovat
Tak jsem si včera dal podruhé Brick s Josephem Gordon-Levittem a i napodruhé mě to bavilo. Kamera je super (některé úhly vyloženě geniální), hudba perfektně dotvářela atmosféru a Joseph Gordon-Levitt opět dokázal, že kamkoliv vejde, je naprosto dokonalý. Tempo vyyprávění sice velmi pomalé, ale přesto strhující. Prostě Brick je bomba a nějak mi nejde do hlavy, proč někteří říkají, že se u toho nudili.
551219
Tak jsem si včera dal podruhé Brick s Josephem Gordon-Levittem a i napodruhé mě to bavilo. Kamera je super (některé úhly vyloženě geniální), hudba perfektně dotvářela atmosféru a Joseph Gordon-Levitt opět dokázal, že kamkoliv vejde, je naprosto dokonalý. Tempo vyyprávění sice velmi pomalé, ale přesto strhující. Prostě Brick je bomba a nějak mi nejde do hlavy, proč někteří říkají, že se u toho nudili.
0 0
reagovat
Podle recenzí je to super komedie, co taky čekat od takové ptákoviny.
551126
Podle recenzí je to super komedie, co taky čekat od takové ptákoviny.
0 0
reagovat
Na film sa dalo 24M a a zatial to má zárobok 10M.
551125
Na film sa dalo 24M a a zatial to má zárobok 10M.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se