Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42221 - 42240 Napsat příspěvek
Filmy v televizi bez dabingu link . Konečně se začíná blýskat na lepší časy. Přinejmenším se mladí (a staří vlastně taky) naučí líp cizí jazyk, anebo rychle číst.
554210
Filmy v televizi bez dabingu http://www.lidovky.cz/nedabujte-cizi-filmy-vyzyva-stat-televizi-fjh-/ln_domov.asp?c=A101014_215825_ln_domov_ani . Konečně se začíná blýskat na lepší časy. Přinejmenším se mladí (a staří vlastně taky) naučí líp cizí jazyk, anebo rychle číst.
0 0
reagovat
Vzhledem k tomu, že se tak tak zaplatil,v pokračování bych moc nedoufal.
554109
Vzhledem k tomu, že se tak tak zaplatil,v pokračování bych moc nedoufal.
0 0
reagovat
Mimochodem, ví se k případnýmu pokračování Prince něco blíž (jestli ho tedy zamýšlej vůbec?) ... protože, i když jsem stejně jako Písky času i další díly hrál jen v podobě dema, rozhodně bych se vůbec nezlobil, kdyby udělaly i ty další (přeci jen temnější) díly.
554107
Mimochodem, ví se k případnýmu pokračování Prince něco blíž (jestli ho tedy zamýšlej vůbec?) ... protože, i když jsem stejně jako Písky času i další díly hrál jen v podobě dema, rozhodně bych se vůbec nezlobil, kdyby udělaly i ty další (přeci jen temnější) díly.
0 0
reagovat
Taky nemám pocit, že by byl Princ nějak špatnej film. Úplně normální prázdninovej popkorňák, kvalitou nijak nevyčnívající ani jedním směrem. Kdyby mi bylo 12, patrně bych z toho skákal nadšením dva metry do vzduchu. Že mi 12 není, za to už ten film nemůže 8)
554096
Taky nemám pocit, že by byl Princ nějak špatnej film. Úplně normální prázdninovej popkorňák, kvalitou nijak nevyčnívající ani jedním směrem. Kdyby mi bylo 12, patrně bych z toho skákal nadšením dva metry do vzduchu. Že mi 12 není, za to už ten film nemůže *8)*
0 0
reagovat

Spazz

jj, me to pak taky doslo, ze jsi to asi myslel takhle :D
554092
jj, me to pak taky doslo, ze jsi to asi myslel takhle *:D*
Spazz
0 0
reagovat
Gonzi: tady jsme tak trochu v bludnem kruhu, protoze ja zas muzu namitnout, ze kdyby me ten film vubec zacal nejak bavit, tak na brouzdani po netu ani nepomyslim.... Nebylo to o tom, ze bych neco resil a rekl si, ze si do toho pustim film at se nenudim.... Naopak jsem zacal hledet na film a behem toho jsem tak nejak zacal citit potrebu "zmenit lokal" :o) ..... neco mi rika, ze kdybych mel v danou chvili na praci neco smysluplneho, mezi coz pocitam i nejaky jiny film, pravdepodobne bych prince proste vypnul a uz se k nemu nevratil...
554090
Gonzi: tady jsme tak trochu v bludnem kruhu, protoze ja zas muzu namitnout, ze kdyby me ten film vubec zacal nejak bavit, tak na brouzdani po netu ani nepomyslim.... Nebylo to o tom, ze bych neco resil a rekl si, ze si do toho pustim film at se nenudim.... Naopak jsem zacal hledet na film a behem toho jsem tak nejak zacal citit potrebu "zmenit lokal" :o) ..... neco mi rika, ze kdybych mel v danou chvili na praci neco smysluplneho, mezi coz pocitam i nejaky jiny film, pravdepodobne bych prince proste vypnul a uz se k nemu nevratil...
0 0
reagovat
Taky mi ten film přišel v pohodě. V rámci letní zábavy úplně ideální. Asi tak milionkrát lepší, než titáni.
554085
Taky mi ten film přišel v pohodě. V rámci letní zábavy úplně ideální. Asi tak milionkrát lepší, než titáni.
0 0
reagovat

Spazz

mě nikdy, žádný film nebavil, dkyž jsem u něj dělal něco jiného - člověk tím ztrácí vazbu s tím filmem, s postavami atd. Obecně se nerad dívám na film třeba na dvě poloviny apod. a i série je nejradši nakoukávám v rámci několika dnů. Prostě pustit si např. temného rytíře, skálu, transformery 1 apod. a během toho brouzdat po netu, tak mě ty filmy nebaví.
554084
mě nikdy, žádný film nebavil, dkyž jsem u něj dělal něco jiného - člověk tím ztrácí vazbu s tím filmem, s postavami atd. Obecně se nerad dívám na film třeba na dvě poloviny apod. a i série je nejradši nakoukávám v rámci několika dnů. Prostě pustit si např. temného rytíře, skálu, transformery 1 apod. a během toho brouzdat po netu, tak mě ty filmy nebaví.
Spazz
0 0
reagovat

Prince of Persia

mno mě to poměrně dost zabavilo - v podstatě v rámci popcornů jeden z lepších za posl. dobu - určitě mi to přijde jako celek zábavnější a vyváženější než Transformers 2, Iron Man 2, Clash Of The Titans
554083
mno mě to poměrně dost zabavilo - v podstatě v rámci popcornů jeden z lepších za posl. dobu - určitě mi to přijde jako celek zábavnější a vyváženější než Transformers 2, Iron Man 2, Clash Of The Titans
Prince of Persia
0 0
reagovat
Já se k princovi dostávám už napotřetí ... Dvakrát jsem zatím úspěšně usnul během prvních 20 minut - nicméne důvodem spánku nebyl film, ale únava, jinak samotný film se mi nezdá až tak špatný (ani nic neočekávám, takže mě to může jenom překvapit) ...

Ale už jenom to, že to pro mě je jako včera když jsem s tím bílým chlapíkem skákal a šermoval, to prostě musím vidět :+ Kapka nostalgie, nic víc, nic míň ...

Mnohem větší problém mám s Posledním vládcem větru, který sleduji originál a ze druhé série jsem doslova nadšený ... Samotný film jsem stačil zatím jenom "proklikat" a ač se Shy snaží držet originálu (totožné dialogy), tak to prostě jako celek nefunguje (hlavně výběr hlavní postyvy mně přijde špatný - úplně jiný charakter než v originálu) ... Nicméně, až dojedu celý seriál, tak si střihnu i film a jsem na to docela zvědav, i když se toho strašně bojím ...
554080
Já se k princovi dostávám už napotřetí ... Dvakrát jsem zatím úspěšně usnul během prvních 20 minut - nicméne důvodem spánku nebyl film, ale únava, jinak samotný film se mi nezdá až tak špatný (ani nic neočekávám, takže mě to může jenom překvapit) ... Ale už jenom to, že to pro mě je jako včera když jsem s tím bílým chlapíkem skákal a šermoval, to prostě musím vidět *:+* Kapka nostalgie, nic víc, nic míň ... Mnohem větší problém mám s Posledním vládcem větru, který sleduji originál a ze druhé série jsem doslova nadšený ... Samotný film jsem stačil zatím jenom "proklikat" a ač se Shy snaží držet originálu (totožné dialogy), tak to prostě jako celek nefunguje (hlavně výběr hlavní postyvy mně přijde špatný - úplně jiný charakter než v originálu) ... Nicméně, až dojedu celý seriál, tak si střihnu i film a jsem na to docela zvědav, i když se toho strašně bojím ...
0 0
reagovat
Já se zase „Princovi“ tak dlouho vyhejbal a úspěšně jej ignoroval, že mi ve finále skoro vůbec nevadil (respektive - čekal jsem to daleko horší). Noví Piráti, jak mi dřív řikal někdo, to ani náhodou nejsou (fragment na vtipy v podobě šejka, ve kterym jsem vůbec toho Molinu nepoznal, ten mě úspěšně minul), ale minimálně první polovina - proč ne. Když se začne víc mluvit o těch píscích času podrobně, jde to hodně dolů, stejně jako s čekáním, až se i ten Princ konečně dozví to, co už divák dávno ví. A končí to předvídatelnym finálem, který by mi jinde nejspíš hodně vadilo, ale tady kupodivu ne.
554079
Já se zase „Princovi“ tak dlouho vyhejbal a úspěšně jej ignoroval, že mi ve finále skoro vůbec nevadil (respektive - čekal jsem to daleko horší). Noví Piráti, jak mi dřív řikal někdo, to ani náhodou nejsou (fragment na vtipy v podobě šejka, ve kterym jsem vůbec toho Molinu nepoznal, ten mě úspěšně minul), ale minimálně první polovina - proč ne. Když se začne víc mluvit o těch píscích času podrobně, jde to hodně dolů, stejně jako s čekáním, až se i ten Princ konečně dozví to, co už divák dávno ví. A končí to předvídatelnym finálem, který by mi jinde nejspíš hodně vadilo, ale tady kupodivu ne.
0 0
reagovat

Musa the Warrior

Není co vytknout, Musa Válečník je perfektní historický film se vším všudy. Protože ho natočili Korejci, tak není třeba se bát nějaké cenzury, naopak. Spousta usekaných hlav a končetin a proudy krve potěší všechny své příznivce. A Zhang Ziyi je potěchou pro oko. Škoda jen špatného dabingu, protože bylo evidentní, že postavy mluví jak korejsky, tak čínsky. Dabing toto však nerespektuje, všechny postavy mluví česky, a proto je konflikt mezi národy rozmělněn. Raději si sežeňte originální verzi.
554069
Není co vytknout, Musa Válečník je perfektní historický film se vším všudy. Protože ho natočili Korejci, tak není třeba se bát nějaké cenzury, naopak. Spousta usekaných hlav a končetin a proudy krve potěší všechny své příznivce. A Zhang Ziyi je potěchou pro oko. Škoda jen špatného dabingu, protože bylo evidentní, že postavy mluví jak korejsky, tak čínsky. Dabing toto však nerespektuje, všechny postavy mluví česky, a proto je konflikt mezi národy rozmělněn. Raději si sežeňte originální verzi.
Musa the Warrior
0 0
reagovat
JJ, ja na tom byl bohuzel v kine a muzu rici, ze jsem byl rad, ze ta slatanina skoncila...
554062
JJ, ja na tom byl bohuzel v kine a muzu rici, ze jsem byl rad, ze ta slatanina skoncila...
0 0
reagovat
vcera jsem si dal Prince z Persie a trvalo mi asi 4 hodiny, nez jsem se na to dodival... pricemz ten cas straveny pauzami na internetu me bavil daleko vic nez u filmu samotneho... :o( skoda toho...
554061
vcera jsem si dal Prince z Persie a trvalo mi asi 4 hodiny, nez jsem se na to dodival... pricemz ten cas straveny pauzami na internetu me bavil daleko vic nez u filmu samotneho... :o( skoda toho...
0 0
reagovat

Stvanec

Parádní trailer (obzvláště v kině), který navnadí - film velmi průměrný a dost nuda...
554059
Parádní trailer (obzvláště v kině), který navnadí - film velmi průměrný a dost nuda...
Stvanec
0 0
reagovat

Stvanec

jj, podle me fakt hodne dobry film... ale sveho casu to zadne terno nebylo, ne? ... mam pocit, ze to bylo pri vsi dobre vuli oznacovane maximalne za prumer / lehky nadprumer.....

nicmene imo parada....
554056
jj, podle me fakt hodne dobry film... ale sveho casu to zadne terno nebylo, ne? ... mam pocit, ze to bylo pri vsi dobre vuli oznacovane maximalne za prumer / lehky nadprumer..... nicmene imo parada....
Stvanec
0 0
reagovat
To je fakt dobrý film. Príjemne fyzické násilie. :)
554044
To je fakt dobrý film. Príjemne fyzické násilie. *:)*
0 0
reagovat
To je přesně ono, na toho Del Tora jsem ji nemohl vzpomenout :)
Díky!
554043
To je přesně ono, na toho Del Tora jsem ji nemohl vzpomenout :) Díky!
0 0
reagovat

PetaBlack

;)
554042
*;)*
PetaBlack
0 0
reagovat

Kostěj

Štvanec - a je to super. Hraje tam Tommy Lee Jones a Benicio Del Toro.
554041
Štvanec - a je to super. Hraje tam Tommy Lee Jones a Benicio Del Toro.
Kostěj
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se