Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42281 - 42300 Napsat příspěvek
Spokojeni s výdělkem? Vždyť to naprosto pohořelo, ne?
551124
Spokojeni s výdělkem? Vždyť to naprosto pohořelo, ne?
0 0
reagovat

Piranha 3-D

Tak Dimension Films sú vraj tak spokojné so zárobkom a recenziami, že už pripravujú sequel aj s Ajom na palube.
551123
Tak Dimension Films sú vraj tak spokojné so zárobkom a recenziami, že už pripravujú sequel aj s Ajom na palube.
Piranha 3-D
0 0
reagovat

jaLO

osobně mě nenepadá Kubrickův film, který by technicky stárnul, ani ta Odyssea... ?)
551122
osobně mě nenepadá Kubrickův film, který by technicky stárnul, ani ta Odyssea... *?)*
jaLO
0 0
reagovat

Mildík

Většinou sem neskonale vtipnej a celá moviezone mě prosí o recept na vipnou kaši, ale dneska sem jí očivdně moc nepojedl. :D

Film sem viděl dobře čtyřikrát, ale žádná tajemství či nepochopitelné věci si nevybavuju. Dokonce i tu knížku od Kinga sem kdysi na střední úspěšně přelouskal...
551121
Většinou sem neskonale vtipnej a celá moviezone mě prosí o recept na vipnou kaši, ale dneska sem jí očivdně moc nepojedl. *:D* Film sem viděl dobře čtyřikrát, ale žádná tajemství či nepochopitelné věci si nevybavuju. Dokonce i tu knížku od Kinga sem kdysi na střední úspěšně přelouskal...
Mildík
0 0
reagovat

The shining

Tak jediné věci, co jsem na filmu právě ocenil tak byl herecký výkon J.N. a potom ještě podle mě byla výborně zahraná role malého kluka... Hudba, která skvěle podkreslovala celkovou atmosféru byla také dokonalá, stejně jako již zmiňovaná atmosféra (viz. geniální "přejezdy" tříkolky podlaha/koberec) ... :+

Ale dál? ... Například tajemství pokoje 237?

TedGeorge: A občanku již mám (a dokonce ne první), tudíž nemám na co čekat 8)
551120
Tak jediné věci, co jsem na filmu právě ocenil tak byl herecký výkon J.N. a potom ještě podle mě byla výborně zahraná role malého kluka... Hudba, která skvěle podkreslovala celkovou atmosféru byla také dokonalá, stejně jako již zmiňovaná atmosféra (viz. geniální "přejezdy" tříkolky podlaha/koberec) ... *:+* Ale dál? ... Například tajemství pokoje 237? TedGeorge: A občanku již mám (a dokonce ne první), tudíž nemám na co čekat *8)*
The shining
0 0
reagovat
Keby len zenu, ale ani to dieta nebolo dvakrat normalne:)
551119
Keby len zenu, ale ani to dieta nebolo dvakrat normalne:)
0 0
reagovat

The shinning

Co si pamatam, tak v knihe bol ovela vacsi doraz na element duchov a zleho hotela, zatial co film na na mna posobil ako studia cloveka, co absolutne zmagori...mat zenu, ktora ale vyzera ako ta herecka tam, tiez zmagorim :) Nech uz tomu ale rozumies ako chces, atmosfera je genialna...malokedy som mal tak neprijemny pocit pri sledovani, za to samozrejme mohla aj hudba. A ten pociatocny zaber na iduce auto a prirodu a stromy a bludisko...ten film technicky nestarne.
551118
Co si pamatam, tak v knihe bol ovela vacsi doraz na element duchov a zleho hotela, zatial co film na na mna posobil ako studia cloveka, co absolutne zmagori...mat zenu, ktora ale vyzera ako ta herecka tam, tiez zmagorim :) Nech uz tomu ale rozumies ako chces, atmosfera je genialna...malokedy som mal tak neprijemny pocit pri sledovani, za to samozrejme mohla aj hudba. A ten pociatocny zaber na iduce auto a prirodu a stromy a bludisko...ten film technicky nestarne.
The shinning
0 0
reagovat

Mildík

Počkej pár let, a až dostaneš občanku, tak se na to mrkni znova :+
551117
Počkej pár let, a až dostaneš občanku, tak se na to mrkni znova *:+*
Mildík
0 0
reagovat

The shining

Po dlouhé době jsem si doplnil jeden z mých restů a shlédnul jsem "The Shining" ... A ... No moc chytrej z toho nejsem ... Film mi prostě nedává smysl, ani malinko ... Ale jelikož to je od Kubricka a na motivy knihy od Kinga, tak v tom prostě něco musí být ... Anyone help? ?)
551116
Po dlouhé době jsem si doplnil jeden z mých restů a shlédnul jsem "The Shining" ... A ... No moc chytrej z toho nejsem ... Film mi prostě nedává smysl, ani malinko ... Ale jelikož to je od Kubricka a na motivy knihy od Kinga, tak v tom prostě něco musí být ... Anyone help? *?)*
The shining
0 0
reagovat

Memphis

Výborná stránka. Akorát mne to dokáže naštvat, o co všechno jsem v určitých filmech přišel a nemám právě tu drsnější verzi:)
551096
Výborná stránka. Akorát mne to dokáže naštvat, o co všechno jsem v určitých filmech přišel a nemám právě tu drsnější verzi*:)*
Memphis
0 0
reagovat
podrobný seznam tady, klikat na vlastní nebezpečí ;) Spoiler warning
551095
podrobný seznam tady, klikat na vlastní nebezpečí *;)* [link="http://movie-censorship.com/report.php?ID=39126"]Spoiler warning[/link]
0 0
reagovat
spoil do posty pls
551094
spoil do posty pls
0 0
reagovat

pytlik

nerad bych spoileroval, tak jen napíšu, že stojí ;)
551093
nerad bych spoileroval, tak jen napíšu, že stojí *;)*
pytlik
0 0
reagovat

The Hangover

Nevíte někdo co je tak zhruba navíc v UNRATED verzi Pařby ve Vegas. Jestli to stojí za to??
551092
Nevíte někdo co je tak zhruba navíc v UNRATED verzi Pařby ve Vegas. Jestli to stojí za to??
The Hangover
0 0
reagovat
Tak jsem včera konečně byl u nás v Brně ve špalíčku na Expendables, no a musím říct že podobné pocity nadšení jsem při jeho sledování nezažil už hodně dlouho!!! :+
551085
Tak jsem včera konečně byl u nás v Brně ve špalíčku na Expendables, no a musím říct že podobné pocity nadšení jsem při jeho sledování nezažil už hodně dlouho!!! *:+*
0 0
reagovat

film Venom

nevíte jak pokračuje natáčení filmu Venom od Marvelu ?
jestli nejsou nějaké novinky ?
a nějaké informace o marvelovských symbiontech- mutantech
551048
nevíte jak pokračuje natáčení filmu Venom od Marvelu ? jestli nejsou nějaké novinky ? a nějaké informace o marvelovských symbiontech- mutantech
film Venom
0 0
reagovat

Salt

Myslím si, že Franta Fuka by měl odvolat tvrzení, že nejšílenější film - nebo něco v tom smyslu co řekl o Law Abiding Citizien -, protože to co předvádí film Salt je jedno velké WTF.

Ale líbilo se mi, že jsem nevěděl jak se to bude vyvíjet, což je v dnešní době u hollywoodských filmů dost vzácnost.

551046
Myslím si, že Franta Fuka by měl odvolat tvrzení, že nejšílenější film - nebo něco v tom smyslu co řekl o Law Abiding Citizien -, protože to co předvádí film Salt je jedno velké WTF. Ale líbilo se mi, že jsem nevěděl jak se to bude vyvíjet, což je v dnešní době u hollywoodských filmů dost vzácnost.
Salt
0 0
reagovat
:D
551003
*:D*
0 0
reagovat

Mirka Spáčilová

Dává někdy M. Spáčilová v recenzi filmů jiné hodnocení než 60%?
551002
Dává někdy M. Spáčilová v recenzi filmů jiné hodnocení než 60%?
Mirka Spáčilová
0 0
reagovat

Disketa

že si to viděl až teď mě celkem překvapuje, ale ostatně ani já jsem to neviděl něják dlouho zpátky .. tak rok - dva .. ;)
550987
že si to viděl až teď mě celkem překvapuje, ale ostatně ani já jsem to neviděl něják dlouho zpátky .. tak rok - dva .. *;)*
Disketa
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se