Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42241 - 42260 Napsat příspěvek

Kostěj

Štvanec s Del Torem a Tommy Lee Jonesem
554040
Štvanec s Del Torem a Tommy Lee Jonesem
Kostěj
0 0
reagovat
Relativně nedávno jsem někde četl o filmu, kterej se točí okolo nějakýho vojenskýho experta na nože, co ho povolají, aby zastavil svýho (asi) bývalýho žáka, kterýmu přeskočilo a začal zabíjet lidi. Většina bojů je prý na nože a je to celkem krvák. Za živýho boha si nevzpomenu jak se to jmenovalo, ani kdo tam hrál, byť si pamatuju, že minimálně jeden herec tam byl hodně proslulej a uznávanej.
Nemáte náhodou tušení o co mohlo jít?
554039
Relativně nedávno jsem někde četl o filmu, kterej se točí okolo nějakýho vojenskýho experta na nože, co ho povolají, aby zastavil svýho (asi) bývalýho žáka, kterýmu přeskočilo a začal zabíjet lidi. Většina bojů je prý na nože a je to celkem krvák. Za živýho boha si nevzpomenu jak se to jmenovalo, ani kdo tam hrál, byť si pamatuju, že minimálně jeden herec tam byl hodně proslulej a uznávanej. Nemáte náhodou tušení o co mohlo jít?
0 0
reagovat
Jin: Jj, take si rikam :D
553866
Jin: Jj, take si rikam *:D*
0 0
reagovat

okkac

to bude asi nejakej quel toho Dinoshark VS Supergator :D
553862
to bude asi nejakej quel toho Dinoshark VS Supergator :D
okkac
0 0
reagovat

ad lišta

Jak se nám krásně Bumblebee přetransformoval a to "obyčejné" auto nic :D
553846
Jak se nám krásně Bumblebee přetransformoval a to "obyčejné" auto nic *:D*
ad lišta
0 0
reagovat
Jinak koukám, že stejný tým Corman, Robers už pripravují další flák: link :)
553841
Jinak koukám, že stejný tým Corman, Robers už pripravují další flák: http://www.csfd.cz/film/285154-dinoshark/ *:)*
0 0
reagovat
pod piraněma sem to psal :)
553839
pod piraněma sem to psal :)
0 0
reagovat
Někde už to psal xxendxx, ale potvrzuji: Sharktopus je nářez!. Úvodní song už si broukám link 8)
553834
Někde už to psal xxendxx, ale potvrzuji: Sharktopus je nářez!. Úvodní song už si broukám http://www.youtube.com/watch?v=SFilcpOpYvk *8)*
0 0
reagovat
link

tady více o tom tarantino sestřihu, vypadá to zajímavě
553826
http://fanedit.org/1447/ tady více o tom tarantino sestřihu, vypadá to zajímavě
0 0
reagovat
No já právě doposud taky ne, v podstatě to nacházím jen na torrentech, tak jsem to zkusil, že by to byl pouze fan sestřih?
Původní verzi jsem si ještě nepustil, tak rozdíly nemůžu soudit, ale tahle má cca 130min. Directors cut má prý 121.
553807
No já právě doposud taky ne, v podstatě to nacházím jen na torrentech, tak jsem to zkusil, že by to byl pouze fan sestřih? Původní verzi jsem si ještě nepustil, tak rozdíly nemůžu soudit, ale tahle má cca 130min. Directors cut má prý 121.
0 0
reagovat

Fluke

O tom jsem nikdy neslyšel - jak je to jiné?
553793
O tom jsem nikdy neslyšel - jak je to jiné?
Fluke
0 0
reagovat
No, pustil sem si Pravdivou romanci v Tarantinově sestřihu, panečku, docela heavy stuff, cítím se jako kdyby bych byl mindfucked.
553786
No, pustil sem si Pravdivou romanci v Tarantinově sestřihu, panečku, docela heavy stuff, cítím se jako kdyby bych byl mindfucked.
0 0
reagovat

xxENDxx

Ach ten češtin, že (Sarcasm alert.)
553779
Ach ten češtin, že (Sarcasm alert.)
xxENDxx
0 0
reagovat
tiež nechápem čo je na slove zimomriavky gay .. a Alexander je skvelý hlavne Final Cut 8)
553778
tiež nechápem čo je na slove zimomriavky gay .. a Alexander je skvelý hlavne Final Cut *8)*
0 0
reagovat

The A-Team Extended

Na blu-ray o 16 minút viac? Už to niekto videl, resp. viete, čo tam bude?
553776
Na blu-ray o 16 minút viac? Už to niekto videl, resp. viete, čo tam bude?
The A-Team Extended
0 0
reagovat

xxendxx

A co takhle synonyma? Když už se hraje ta hra na šťourání......
553774
A co takhle synonyma? Když už se hraje ta hra na šťourání......
xxendxx
0 0
reagovat
Najma pokial aj slovencina ma vyraz "husia koza", takze o uplny ekvivalent k zimomriavkam nejde.
A tiez mi uz lezie na nervy to vecne navazanie sa do Diska za kazdu hovadinu, zvysujete si tym sebavedomie? Lebo tento "running joke" zacina byt znacne "vycpely".
553773
Najma pokial aj slovencina ma vyraz "husia koza", takze o uplny ekvivalent k zimomriavkam nejde. A tiez mi uz lezie na nervy to vecne navazanie sa do Diska za kazdu hovadinu, zvysujete si tym sebavedomie? Lebo tento "running joke" zacina byt znacne "vycpely".
0 0
reagovat
Jj tiez si obcas "vypomozem" inym jazykom.
553771
Jj tiez si obcas "vypomozem" inym jazykom.
0 0
reagovat
Rovnako ako keď Slovák použije "pr*ser" alebo "kulervoucí". Nič zlého na používaní výstižnejších ekvivalentov v inom jazyku nevidím.
553770
Rovnako ako keď Slovák použije "pr*ser" alebo "kulervoucí". Nič zlého na používaní výstižnejších ekvivalentov v inom jazyku nevidím.
0 0
reagovat
Pozdě. :)
553769
Pozdě. :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se