To je teda věc...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Fakt ve WoWku hraje dost ženskejch, který nejsou za počítačem John;), ale dost je i těch Johnů co hrajou za ženskou. Já hral taky
Už jsem to nevydržel a chtěl jsem se na tý obrazovce dívat na něco hezkýho..na nemrtvou

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|