Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 15081 - 15100 Napsat příspěvek
To je teda věc...
497237
To je teda věc...
0 0
reagovat
no jo ja jsem zvyklej na něco jiného.

To je právě věc, že nenávidím názor lidí, co nadávají na menu.
497235
no jo ja jsem zvyklej na něco jiného. To je právě věc, že nenávidím názor lidí, co nadávají na menu.
0 0
reagovat
To je právě jedna z vymožeností next-gen :), proběhne logo studia a hned jede film ;). Jo na německých discích je to otravné, protože default jede dabing :D.
497234
To je právě jedna z vymožeností next-gen :), proběhne logo studia a hned jede film ;). Jo na německých discích je to otravné, protože default jede dabing :D.
0 0
reagovat
co je na tom blbyho? kdyz vsunu disk, chci koukat na film, ne se prohrabavat v menu. a pokud chci do bonusu, doba nacitani menu nebo filmu je stejna, pak staci po-up ;)
497233
co je na tom blbyho? kdyz vsunu disk, chci koukat na film, ne se prohrabavat v menu. a pokud chci do bonusu, doba nacitani menu nebo filmu je stejna, pak staci po-up ;)
0 0
reagovat
Zase jsem chytřejší. Díky

Jen nechápu, proč to tak blbě dělají.
497231
Zase jsem chytřejší. Díky Jen nechápu, proč to tak blbě dělají.
0 0
reagovat
raven > takovy warneri to maj na vsech discich
497199
raven > takovy warneri to maj na vsech discich
0 0
reagovat
Jsem, si v Německu koupil Blu-ray Alien vs. Predator 1 za 22,99 Euro. Moc jsem výběr neměl. Většina filmu 29,99-32,99 Euro a to jsem nechtěl dát.
Zajímavé je, že se mi menu nespustí a jedině jak jde, tak pop menu. Klasické mi prostě nejde nahodit. :D
497197
Jsem, si v Německu koupil Blu-ray Alien vs. Predator 1 za 22,99 Euro. Moc jsem výběr neměl. Většina filmu 29,99-32,99 Euro a to jsem nechtěl dát. Zajímavé je, že se mi menu nespustí a jedině jak jde, tak pop menu. Klasické mi prostě nejde nahodit. *:D*
0 0
reagovat
Milonovej nápad! Web-based WoW! Juchů, budu pracháč! :D
497184
Milonovej nápad! Web-based WoW! Juchů, budu pracháč! *:D*
0 0
reagovat
Ženský hrajou hodně, ale většinou casual hry, jak se to nedá hrát v browseru, tak je to nezajímá. :)
497181
Ženský hrajou hodně, ale většinou casual hry, jak se to nedá hrát v browseru, tak je to nezajímá. :)
0 0
reagovat

imf

Jo znám..asi dvě? obě moooc pěkný holky a kamarádky, vážně:) Fakt ve WoWku hraje dost ženskejch, který nejsou za počítačem John;), ale dost je i těch Johnů co hrajou za ženskou. Já hral taky:D Už jsem to nevydržel a chtěl jsem se na tý obrazovce dívat na něco hezkýho..na nemrtvou:D

KarelR: World of virtualCzechoslovakia?:)
497174
Jo znám..asi dvě? obě moooc pěkný holky a kamarádky, vážně*:)* Fakt ve WoWku hraje dost ženskejch, který nejsou za počítačem John;), ale dost je i těch Johnů co hrajou za ženskou. Já hral taky*:D* Už jsem to nevydržel a chtěl jsem se na tý obrazovce dívat na něco hezkýho..na nemrtvou*:D* KarelR: World of virtualCzechoslovakia?*:)*
imf
0 0
reagovat

imf

Vim jenom o jedny takovy. Rekli jsme kamosovi at uz to WoWcko nepari a najde si zenu, pricemz tak velice zahy ucinil. Nabalil pres WoW (!!!) nějakou holku z Bratislavy a pak za sebou začali jezdit atd. Jednou to zfilmuju :D
497168
Vim jenom o jedny takovy. Rekli jsme kamosovi at uz to WoWcko nepari a najde si zenu, pricemz tak velice zahy ucinil. Nabalil pres WoW (!!!) nějakou holku z Bratislavy a pak za sebou začali jezdit atd. Jednou to zfilmuju *:D*
imf
0 0
reagovat
Psema+Fluke: jj panove, souhlasim s Vama ;)
497166
Psema+Fluke: jj panove, souhlasim s Vama *;)*
0 0
reagovat
KarelR: touché8)
497162
KarelR: touché*8)*
0 0
reagovat
Ani šajnu. Já nahrála v životě dvě hodiny celkem( Mario, olympijske hry, Aladdin:), ale nedávno jsem viděla statistiky a holky pařmenky jsou v zásadě statistické výjimky:)
497165
Ani šajnu. Já nahrála v životě dvě hodiny celkem( Mario, olympijske hry, Aladdin:), ale nedávno jsem viděla statistiky a holky pařmenky jsou v zásadě statistické výjimky:)
0 0
reagovat
Chtel bych videt NORMALNI divku, ktera hraje WoW... vaaazne. Devadesat procent tech divek se v realu jmenuje "John". ;)
497164
Chtel bych videt NORMALNI divku, ktera hraje WoW... vaaazne. Devadesat procent tech divek se v realu jmenuje "John". ;)
0 0
reagovat

Charlotte

Bůh to vymyslel za ně. Předhodil jim chlapi. Prej best game ever :D
497161
Bůh to vymyslel za ně. Předhodil jim chlapi. Prej best game ever *:D*
Charlotte
0 0
reagovat

charlotte

World of Warcraft a The Sims ti nic neříká?:))

Psema: přesně;) plus internet bez spy/adwaru/viru s připojitelnou myší a klávesnicí8)
497160
World of Warcraft a The Sims ti nic neříká?*:))* Psema: přesně;) plus internet bez spy/adwaru/viru s připojitelnou myší a klávesnicí*8)*
charlotte
0 0
reagovat
V televizi se budou děti dívat na Večerníčka:)) Zajímavé je, že stále ještě herní průmysl nedokázal vymyslet strategii, jak přilákat dívčí publikum v širším měřítku:)
497158
V televizi se budou děti dívat na Večerníčka:)) Zajímavé je, že stále ještě herní průmysl nedokázal vymyslet strategii, jak přilákat dívčí publikum v širším měřítku:)
0 0
reagovat
a nemusíš řešit, jestli ti něco na Vistách funguje nebo ne. Z tý kompatibility, resp. nekompatibility už začínám šílet. :(
497157
a nemusíš řešit, jestli ti něco na Vistách funguje nebo ne. Z tý kompatibility, resp. nekompatibility už začínám šílet. *:(*
0 0
reagovat
tss, ty konzole jdou právě ze šuplíků a PC hry do šuplíků. imho v pracovním životě je konzole daleko lepší kvůli veškeré jednoduchosti. Nemusím ztrácet čas zapínáním počítače (pokud ho mám, spíš budu mít notebook, který není na hry), sedím rovnou u televize atd.
497154
tss, ty konzole jdou právě ze šuplíků a PC hry do šuplíků. imho v pracovním životě je konzole daleko lepší kvůli veškeré jednoduchosti. Nemusím ztrácet čas zapínáním počítače (pokud ho mám, spíš budu mít notebook, který není na hry), sedím rovnou u televize atd.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se