, a moc mě potěšilo, že Sony konečně přišla o licenci na F1 právě ve prospěch Codemasters
.A doplňuju nové info o UK blučkách s CZ podporou: MIB mají CZ dabing a CZ a SK titulky (16.6.), Sběratel kostí (2.6.) CZ dabing a titulky a S nasazením života (23.6.) jen CZ titulky.
..naprosto supr menu, hra tě dokonce oslovuje tvým jménem, krásný barvy, no prostě žrádlo.
ale jak říkal deiwi novější modeli dávaj ctrl tam kde má být
