Pasiv má podle mě smysl jedině v případě, že je dobře větraná skříň nebo je to fakt l grafický jádro, který málo hřeje.
No a za druhé Rave, k čemu je na 3650 512MB ramky? Ta karta to vůbec nevyužije a to JE pravda.
Perry co to provozuješ za hi-end?:) moje 3850 nejde přes 50 stupňů jen když je v klidovým provozu:)
|
reagovat
|

a nebo si vybrat nějaký dražší tichý větráčky
minimálně, když jsou tu 3650.