Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 13981 - 14000 Napsat příspěvek
Nevím, to si rozhodni sám, momentálně asi nejlepší výběr na Amazonu UK, po 5 librách třeba Atonement, American Gangster, Hot Fuzz, Elizabeth: GA ... , Bourne trilogie za 18, ale už je to hodně probrané, za tuhle cenu už jsou dlouho prakticky všechny tituly od Universalu.

Já je budu postupně vyměňovat, ale zatím jenom pokud na blučku vyjdou lepší edice.
498425
Nevím, to si rozhodni sám, momentálně asi nejlepší výběr na Amazonu UK, po 5 librách třeba Atonement, American Gangster, Hot Fuzz, Elizabeth: GA ... , Bourne trilogie za 18, ale už je to hodně probrané, za tuhle cenu už jsou dlouho prakticky všechny tituly od Universalu. Já je budu postupně vyměňovat, ale zatím jenom pokud na blučku vyjdou lepší edice.
0 0
reagovat
no i mihhi už nedávno přemejšlel, že je bude časem prodávat... tak nevim8)
498424
no i mihhi už nedávno přemejšlel, že je bude časem prodávat... tak nevim*8)*
0 0
reagovat
Vyplatí se podle vás si koupit někde ve výprodeji filmy na HD DVD ? Popř. nevíte, kde by je měli levně? ;)
498423
Vyplatí se podle vás si koupit někde ve výprodeji filmy na HD DVD ? Popř. nevíte, kde by je měli levně? *;)*
0 0
reagovat
Čumim do notebooku, takže vím jak to vypadá ("uměle" zvýšenej kontrast), ale jde o to, že se najdou lidi kterejm to prostě nevyhovuje a navíc záleží, kde má v cimře situovanej stůl. Proto jsem na to poukazoval
498417
Čumim do notebooku, takže vím jak to vypadá ("uměle" zvýšenej kontrast), ale jde o to, že se najdou lidi kterejm to prostě nevyhovuje a navíc záleží, kde má v cimře situovanej stůl. Proto jsem na to poukazoval
0 0
reagovat

Sonoluca

Jo já ty lesklé mám radši. Mají pak lepší a jemnější obraz.
498411
Jo já ty lesklé mám radši. Mají pak lepší a jemnější obraz.
Sonoluca
0 0
reagovat
mně dneska přišel Unbreakable. Mihhi mě zabije.:D
498407
mně dneska přišel Unbreakable. Mihhi mě zabije.*:D*
0 0
reagovat
Lesklej displej můžu doporučit, vypadá to líp :) Navíc na stolním LCD odpadá ta nevýhoda notebooků, že na tom na světle není nic moc vidět.
498405
Lesklej displej můžu doporučit, vypadá to líp :) Navíc na stolním LCD odpadá ta nevýhoda notebooků, že na tom na světle není nic moc vidět.
0 0
reagovat

krispel

Jenom nezapomeň na to že to HP má lesklej displej
498408
Jenom nezapomeň na to že to HP má lesklej displej
krispel
0 0
reagovat
A to mel byt az kolem 19-teho... ;) A sry za chybu to SE pred prekvapili fakt byt nemelo ;)
498398
A to mel byt az kolem 19-teho... *;)* A sry za chybu to SE pred prekvapili fakt byt nemelo *;)*
0 0
reagovat
Tak to jde dnes den! Krom toho, ze dorazila vyplata na ucet a dostal jsem krasne papirky na stravovani :D mam krasny volny den, z hutu mi dorazili drivejsi objednavky, pro DEIWIHO - me to posilaji v teto obalce: link a navic se prekvapili a pochlapili se z hutu, jelikoz Predator na Blu-Ray ceka na odeslani, penize mam uz zablokovane. Viz dukaz: link Takze parada ;)
498396
Tak to jde dnes den! Krom toho, ze dorazila vyplata na ucet a dostal jsem krasne papirky na stravovani *:D* mam krasny volny den, z hutu mi dorazili drivejsi objednavky, pro DEIWIHO - me to posilaji v teto obalce: http://milovice.rajce.idnes.cz/obalka/#P1030271.JPG a navic se prekvapili a pochlapili se z hutu, jelikoz Predator na Blu-Ray ceka na odeslani, penize mam uz zablokovane. Viz dukaz: http://milovice.rajce.idnes.cz/predator/ Takze parada *;)*
0 0
reagovat
Jako líbila by se mi ta 26". Ale pokud by jsi nakonec bral 24" tak bych si vzal asi to HP.
498375
Jako líbila by se mi ta 26". Ale pokud by jsi nakonec bral 24" tak bych si vzal asi to HP.
0 0
reagovat
neprojevuje se na krajích u Tn už "barevné zkreslení"?
498374
neprojevuje se na krajích u Tn už "barevné zkreslení"?
0 0
reagovat
chystám se upgradovat lcd (monitor), má někdo osobní zkušenosti s 26" monitorem ze standartní vzdálenosti, nepraskne z toho člověku žilka v mozku? zatím mám v oku tydlencty (použití - hry/filmy)
link
link
link
498366
chystám se upgradovat lcd (monitor), má někdo osobní zkušenosti s 26" monitorem ze standartní vzdálenosti, nepraskne z toho člověku žilka v mozku? zatím mám v oku tydlencty (použití - hry/filmy) http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007X23B1QUHD5 http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007X23B1QUFNW http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007X23B1QUH48
0 0
reagovat
to deiwi: jj, dam vedet (doufam, ze to dorazi brzo, ted jak jsou ty svatky, tak na nektere objednavky cekam uz tyden, normalne to mam do 3dnu max) pripada mi, ze take zacinaj setrit, prvni zasilky z hutu byly pekne zabalene, posledni uz byl spis, jak si psal spise karton. to st39.6: tak to electroworld docela prekvapilo, to neni zla cena, no ale sklady doplnili (alespon asi pro ty predobjednavajici) a porad jsem jeste nejaky drobak (3stovky) usetril ;)
498355
to deiwi: jj, dam vedet (doufam, ze to dorazi brzo, ted jak jsou ty svatky, tak na nektere objednavky cekam uz tyden, normalne to mam do 3dnu max) pripada mi, ze take zacinaj setrit, prvni zasilky z hutu byly pekne zabalene, posledni uz byl spis, jak si psal spise karton. to st39.6: tak to electroworld docela prekvapilo, to neni zla cena, no ale sklady doplnili (alespon asi pro ty predobjednavajici) a porad jsem jeste nejaky drobak (3stovky) usetril *;)*
0 0
reagovat

Karbous

mas robofetisizmus?:)
498351
mas robofetisizmus?:)
Karbous
0 0
reagovat

MatrosElfajat

Ježiš ten R2 je sladkej! :):+:+:+
498327
Ježiš ten R2 je sladkej! *:)**:+**:+**:+*
MatrosElfajat
0 0
reagovat

st

v dobrým8) (vzhledem k cenám 1799 a u GTA bych čekal 1999,-)

498315
v dobrým*8)* (vzhledem k cenám 1799 a u GTA bych čekal 1999,-)
st
0 0
reagovat
Jo a taky oficiálně oznámen první BD live pro Evropu, bude to už 16. června Soňácký MIB. Tkže by měl mít i CZ podporu. PR kecy tady: link
498314
Jo a taky oficiálně oznámen první BD live pro Evropu, bude to už 16. června Soňácký MIB. Tkže by měl mít i CZ podporu. PR kecy tady: http://www.dvdactive.com/news/industry/first-european-bd-live-title-announced.html
0 0
reagovat
Gorecki > yoyo
Fluke > kruty v jakym slova smyslu? :)
498313
Gorecki > yoyo Fluke > kruty v jakym slova smyslu? :)
0 0
reagovat
a umí taky přehrávat hry?:D
498312
a umí taky přehrávat hry?*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se