Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36321 - 36340 Napsat příspěvek
Byl jsem rychlejší :D
606892
Byl jsem rychlejší *:D*
0 0
reagovat

Doctor Who

The Night of the Doctor
Uáááááááááááááá! :o:o:o:o:o :+:+:+:+:+
A to nejsem Classic fanda...
606891
[link="http://www.denofgeek.com/tv/doctor-who/28197/doctor-who-watch-the-night-of-the-doctor-mini-episode-here"]The Night of the Doctor[/link] Uáááááááááááááá! *:o**:o**:o**:o**:o* *:+**:+**:+**:+**:+* [spoiler]A to nejsem Classic fanda...[/spoiler]
Doctor Who
0 0
reagovat
The Night of the Doctor: A Mini Episode

Celkem velké překvapení pro fanoušky! :o:+
606890
[link="http://www.youtube.com/watch?v=-U3jrS-uhuo"]The Night of the Doctor: A Mini Episode[/link] Celkem velké překvapení pro fanoušky! *:o**:+*
0 0
reagovat
xxendxx: Ja sa bavim o 5. serii, ale diky za input.:D
606883
xxendxx: Ja sa bavim o 5. serii, ale diky za input.*:D*
0 0
reagovat

JohnyD

Zpátky jsou oba, začíná se trochu řešit minulost Sagy. Saga ma boyfrienda už od prvního dílu a vadí jí, že si s ním musí povídat. Chtěla by jenom tichou sexmašinu. Příběh je hodně zamotanej. Klasicky je hodně vedlejších linií, který na první pohled nemají nic společnýho, ale právě teďka v osmém díle se ukázalo, že samozřejmě mají. Těžko hodnotit po osmým díle, jestli je to lepší jak první série, ten wow efekt ze Sagy už tu samozřejmě není, ale detektivní linie má naběhnuto neskutečně dobře. Uvidíme jak se to celé rozuzluje. Poslední dva díly budou ještě hodně zajímavý.
606881
Zpátky jsou oba, začíná se trochu řešit minulost Sagy. Saga ma boyfrienda už od prvního dílu a vadí jí, že si s ním musí povídat. Chtěla by jenom tichou sexmašinu. Příběh je hodně zamotanej. Klasicky je hodně vedlejších linií, který na první pohled nemají nic společnýho, ale právě teďka v osmém díle se ukázalo, že samozřejmě mají. Těžko hodnotit po osmým díle, jestli je to lepší jak první série, ten wow efekt ze Sagy už tu samozřejmě není, ale detektivní linie má naběhnuto neskutečně dobře. Uvidíme jak se to celé rozuzluje. Poslední dva díly budou ještě hodně zajímavý.
JohnyD
0 0
reagovat

TedGeorge

Všetky dosavadné časti už čakajú na disku a iba čakám, kedy vyjde posledná časť a dám, to na jeden záťah, pretože čakanie by bolo pre mňa až moc kruté :D

Inak môžeš dať nejaké zhodnotenie a porovnať to s prvou sérkou? Videl som trailer, takže prvotná zápletka je o tej bezposádkovej lodi + sa vrátili obaja vyšetrovatelia však?
606867
Všetky dosavadné časti už čakajú na disku a iba čakám, kedy vyjde posledná časť a dám, to na jeden záťah, pretože čakanie by bolo pre mňa až moc kruté *:D* Inak môžeš dať nejaké zhodnotenie a porovnať to s prvou sérkou? Videl som trailer, takže prvotná zápletka je o tej bezposádkovej lodi + sa vrátili obaja vyšetrovatelia však?
TedGeorge
0 0
reagovat
videl jsem prvni 2 rady, ale kvuli absenci titulku jsem to pak vzdal... zadna pecka to neni
606864
videl jsem prvni 2 rady, ale kvuli absenci titulku jsem to pak vzdal... zadna pecka to neni
0 0
reagovat

The League

Viem, ze to tu nikto kvoli tej teme nesleduje, ale 5. seria The League fakt frci.:D:+:+ Po slabej 4. serii fakt mile prekvapnie.
606863
Viem, ze to tu nikto kvoli tej teme nesleduje, ale 5. seria The League fakt frci.*:D**:+**:+* Po slabej 4. serii fakt mile prekvapnie.
The League
0 0
reagovat

Broen 2.08

Dlouhé a táhlé wow
606861
Dlouhé a táhlé wow
Broen 2.08
0 0
reagovat
posledni dil matky byl nejlepsi dil uz z takhle dost dobry serie a jestli se broadwalk zacal zpomalovat od ty doby, co sem s tim seknul, tak to uz musi couvat svetelnou rychlosti. podle popisu mi pripada, ze kazda postava ktera tam byla v dobe kdy jsem na to koukal byla Margaret
606853
posledni dil matky byl nejlepsi dil uz z takhle dost dobry serie a jestli se broadwalk zacal zpomalovat od ty doby, co sem s tim seknul, tak to uz musi couvat svetelnou rychlosti. podle popisu mi pripada, ze kazda postava ktera tam byla v dobe kdy jsem na to koukal byla Margaret
0 0
reagovat
Poslední Castle & HIMYM - Meh. U matky to začíná spolu s předposledním dílem stagnovat (zase) a Castle byl prostě nuda (až na tu přestřelku). The Good Wife si je dává s přehledem. To je neskutečný, jak to odsejpá. Boardwalk Empire se na druhé straně začíná zpomalovat. Čím víc Margaret, tím větší nuda. Aspoň, že to dneska zachránila parta z Brooklyn Nine-Nine. Opět jsem se nasmál.
606844
Poslední [b]Castle[/b] & [b]HIMYM[/b] - Meh. U matky to začíná spolu s předposledním dílem stagnovat (zase) a Castle byl prostě nuda (až na tu přestřelku). [b]The Good Wife[/b] si je dává s přehledem. To je neskutečný, jak to odsejpá. [b]Boardwalk Empire[/b] se na druhé straně začíná zpomalovat. Čím víc Margaret, tím větší nuda. Aspoň, že to dneska zachránila parta z [b]Brooklyn Nine-Nine[/b]. Opět jsem se nasmál.
0 0
reagovat

xxendxx

Mne to přišlo uzavřený celkem dobře. Teda určitě bych chtěl vidět, jak to bude pokračovat dál, ale není tam nic na reakci ve stylu: "kurvy takovej napínák, jak to teď bude pokračovat dál?"
606828
Mne to přišlo uzavřený celkem dobře. Teda určitě bych chtěl vidět, jak to bude pokračovat dál, ale není tam nic na reakci ve stylu: "kurvy takovej napínák, jak to teď bude pokračovat dál?"
xxendxx
0 0
reagovat
nekouka nekdo na The Returned? Ze vsech stran na to slycham kladny ohlasy...
606826
nekouka nekdo na [link="http://www.youtube.com/watch?v=YBlLvKktwcs"]The Returned[/link]? Ze vsech stran na to slycham kladny ohlasy...
0 0
reagovat
mam to v planu, ale cekam jak se to uzavre, kdyz to zrusili? uz je konec?
606825
mam to v planu, ale cekam jak se to uzavre, kdyz to zrusili? uz je konec?
0 0
reagovat
Pro Good Cop jsem fakt nikoho nenadchnul? :o

Ztrácím ve vás víru holoto, vžydť je to pecka.
606821
Pro Good Cop jsem fakt nikoho nenadchnul? *:o* Ztrácím ve vás víru holoto, vžydť je to pecka.
0 0
reagovat

The Moaning of Life 1x04

Hoci Mechant je stále fajn, ale Karl to aj v ich televíznom súboji vyhráva úplne bez problémov svojimi hláškami.

"They'll quit art and take up science or something, once they've seen me nude." :D
606820
Hoci Mechant je stále fajn, ale Karl to aj v ich televíznom súboji vyhráva úplne bez problémov svojimi hláškami. "They'll quit art and take up science or something, once they've seen me nude." *:D*
The Moaning of Life 1x04
0 0
reagovat
Tak to je jasny. Uz to tam skoro bylo v poslednim dile, ale.. roadblock haha.. Na druhou stranu uvidime jak to dopadne s blonckou v season finale.. My guess - zase se neco posere, a chudak si ani jednou nestouchne celou sezonu :D
606795
Tak to je jasny. Uz to tam skoro bylo v poslednim dile, ale.. roadblock haha.. Na druhou stranu uvidime jak to dopadne s blonckou v season finale.. My guess - zase se neco posere, a chudak si ani jednou nestouchne celou sezonu :D
0 0
reagovat
No ved hej, presne to som pisal po prvom dieli, ze ci to utiahne ten serial dlhodobejsie, ale funguje to. Hoci vsetci vieme, kam to smeruje:)
606794
No ved hej, presne to som pisal po prvom dieli, ze ci to utiahne ten serial dlhodobejsie, ale funguje to. Hoci vsetci vieme, kam to smeruje:)
0 0
reagovat
Me na tom asi nejvic vadi, ze to ten kluk vzdycky posere, je to takovy smutny na to koukat kolikrat lol
606791
Me na tom asi nejvic vadi, ze to ten kluk vzdycky posere, je to takovy smutny na to koukat kolikrat lol
0 0
reagovat
Mne sa na tom paci posun tych postav, nie su to len jednorozmerne karikatury ako by sa mohlo po prvom/druhom diele zdat. V podstate kazda z nich, aj tie vedlajsie. A vzacny humor, ktory je stale v medziach maximalnej realnosti a uveritelnosti, nic groteskne prepalene.

Teraz mam na mysli Hello Ladies, nie HIMYM, ak mal niekto deja vu :)
606789
Mne sa na tom paci posun tych postav, nie su to len jednorozmerne karikatury ako by sa mohlo po prvom/druhom diele zdat. V podstate kazda z nich, aj tie vedlajsie. A vzacny humor, ktory je stale v medziach maximalnej realnosti a uveritelnosti, nic groteskne prepalene. Teraz mam na mysli Hello Ladies, nie HIMYM, ak mal niekto deja vu :)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se