Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36281 - 36300 Napsat příspěvek

Loki

Švědsko dánsky fakt neumím.

Takk
607327
Švědsko dánsky fakt neumím. Takk
Loki
0 0
reagovat
Ted: Blbé, ked je zrazu clovek odkazany na titulky, co?:))
607326
Ted: Blbé, ked je zrazu clovek odkazany na titulky, co?*:))*
0 0
reagovat
No, ne že bych teď každou půlhodinu nekontroloval jestli už nevyšly anglický titulky k desátý epizodě Broenu druhý sezóny :D Jsem napjate jak struna jak TOHLE tvůrci ukončí...
607309
No, ne že bych teď každou půlhodinu nekontroloval jestli už nevyšly anglický titulky k desátý epizodě Broenu druhý sezóny :D Jsem napjate jak struna jak TOHLE tvůrci ukončí...
0 0
reagovat
Mne by stačila česká verze Downtown Abbey první série když už jsme u tématu Ted a jeho oblíbené seriály.
607308
Mne by stačila česká verze Downtown Abbey první série když už jsme u tématu Ted a jeho oblíbené seriály.
0 0
reagovat

Godlike

Hmm, no ještě že si to jiný fórum ve svým postu nespecifikoval. :D

Ono sehnat jedinou ze tří verzí švédsko - dánskýho seriálu, na kterou jsou k dispozici anglický titulky už dvě noci po odvysílání není zas tak lehký ?)
607307
Hmm, no ještě že si to jiný fórum ve svým postu nespecifikoval. *:D* Ono sehnat jedinou ze tří verzí švédsko - dánskýho seriálu, na kterou jsou k dispozici anglický titulky už dvě noci po odvysílání není zas tak lehký *?)*
Godlike
0 0
reagovat

TedGeorge

Vzhledem k tomu, jak Broen chválíš a jak rozdáváš za jeho díly wm na jiném fóru, to rozhodně zkusím taky. Díky za tip!
607305
Vzhledem k tomu, jak Broen chválíš a jak rozdáváš za jeho díly wm na jiném fóru, to rozhodně zkusím taky. Díky za tip!
TedGeorge
0 0
reagovat
Musím říct, že vzhledem k tomu, jak se vyvíjí třetí řada, si nemyslím, že je na obrazovkách po skončení Breaking Bad lepší drama než Homeland.

A ano, Almost Human je vážně strašná pecka. Doufám, že úroveň vydrží (není zatím důvod, aby klesala) a nebude to mít v sezoně přehnaně mnoho dílů.
607304
Musím říct, že vzhledem k tomu, jak se vyvíjí třetí řada, si nemyslím, že je na obrazovkách po skončení Breaking Bad lepší drama než Homeland. A ano, Almost Human je vážně strašná pecka. Doufám, že úroveň vydrží (není zatím důvod, aby klesala) a nebude to mít v sezoně přehnaně mnoho dílů.
0 0
reagovat

The Good Wife

:o:+ I like where this is going.
607303
*:o**:+* I like where this is going.
The Good Wife
0 0
reagovat
Breaking Bad finále - no neviem, budem si to musieť nechať pár dní dozrieť aby som si bol istý, aký mám z toho dojem, a ako veľmi pozitívny dojem mám zo seriálu ako celku. Každopádne ten "robotický guľomet" mi pripadá trochu ako deus ex machina a rozhodne som nesedel s otvorenou hubou. Aj keď to bolo určite trochu dané aj tým, že po tom naozaj intenzívnom sledovaní všetkých piatich sérií som bol dosť psychicky vyčerpaný a už som si aj želal, nech to skončí.
607296
Breaking Bad finále - no neviem, budem si to musieť nechať pár dní dozrieť aby som si bol istý, aký mám z toho dojem, a ako veľmi pozitívny dojem mám zo seriálu ako celku. Každopádne [spoiler]ten "robotický guľomet" mi pripadá trochu ako deus ex machina[/spoiler] a rozhodne som nesedel s otvorenou hubou. Aj keď to bolo určite trochu dané aj tým, že po tom naozaj intenzívnom sledovaní všetkých piatich sérií som bol dosť psychicky vyčerpaný a už som si aj želal, nech to skončí.
0 0
reagovat

České století

Prozatím nejlepší díl. Tohle se absolutně povedlo a závěrečná parafráze na Kachyňovo Ucho - perfektní. :+
607295
Prozatím nejlepší díl. Tohle se absolutně povedlo a [spoiler]závěrečná parafráze na Kachyňovo Ucho[/spoiler] - perfektní. *:+*
České století
0 0
reagovat

Memphis

...ještě bych aspoň jednoho zmínil (přepokládám, žes ho vynechal kvůli spoilerům), ale jinak souhlas. Což není nutně špatně. Ale předchozí díl se mně třeba líbil víc.
607293
...ještě bych aspoň jednoho zmínil (přepokládám, žes ho vynechal kvůli spoilerům), ale jinak souhlas. Což není nutně špatně. Ale předchozí díl se mně třeba líbil víc.
Memphis
0 0
reagovat
Já nevim no, nebejt tam Tennant a Hurt, tak je v podtstatě normální díl.
607288
Já nevim no, nebejt tam Tennant a Hurt, tak je v podtstatě normální díl.
0 0
reagovat
HOLY TARDIS OF GALLIFREY! :o
Epický, emocionální, geniální.
Dreams do come true.
607285
HOLY TARDIS OF GALLIFREY! *:o* Epický, emocionální, geniální. Dreams do come true.
0 0
reagovat

Doctor

Díl dobrej, i když malinko roztěkanej. Lehká obava zda nechtějí do budoucna uhlazovat příliš tomu seriálu hrany a natírat na růžovo doktorovu temnější stránku, to by mě mrzelo, ale odvaha s tím seriálem něco dělat se cení.
607282
Díl dobrej, i když malinko roztěkanej. Lehká obava zda nechtějí do budoucna uhlazovat příliš tomu seriálu hrany a natírat na růžovo doktorovu temnější stránku, to by mě mrzelo, ale odvaha s tím seriálem něco dělat se cení.
Doctor
0 0
reagovat
Arrow cim dal lepsi Person of Interest to same
607276
Arrow cim dal lepsi Person of Interest to same
0 0
reagovat

The Day of the Doctor

Takže ano. Čiré fanouškovské nadšení :o:+:+:+
607272
Takže ano. Čiré fanouškovské nadšení *:o**:+**:+**:+*
The Day of the Doctor
0 0
reagovat
'On the fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a Question will be asked, a question that must never, ever be answered and Silence will fall!'

Doctor Who Christmas Special 2013

Jeho čas končí.



607270
'On the fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a Question will be asked, a question that must never, ever be answered and Silence will fall!' [link="http://www.youtube.com/watch?v=DMOOLd_44Mo"]Doctor Who Christmas Special 2013[/link] Jeho čas končí.
0 0
reagovat
607268
[link="http://www.youtube.com/watch?v=4Vq4s8n8vxw"]Oh my...[/link] *:+*
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

Uáááá. Zrovna jsem se chtěl zeptat, jestli to máte někdo za sebou. Jdu to hledat, protože jsem až teď došel domů. Mám normálně regulérní strach ze spoilerů...
607266
Uáááá. Zrovna jsem se chtěl zeptat, jestli to máte někdo za sebou. Jdu to hledat, protože jsem až teď došel domů. Mám normálně regulérní strach ze spoilerů...
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat

The Day of the Doctor

HOLY FUCK! :o:o

Moffat, you sly fox! Tohle bylo to nejlepší, co může hardcore Whovian zažít.:+
Naprosto fantastický díl, návrat starých nepřátel, John Hurt, Smith a Tennant si to nesmírně užívali a ten konec ("No sir, all thirteen!") překonal naprosto všechno... Vřeštěl jsem jak natěšená fanynka One Direction. :D a vůbec, musím to vidět znova co nejdříve.
Nashle při stém výročí!

P.S. Tennant je pořád nejlepší Doktor. Period.
607264
HOLY FUCK! *:o**:o* Moffat, you sly fox! Tohle bylo to nejlepší, co může hardcore Whovian zažít.*:+* Naprosto fantastický díl, návrat starých nepřátel, John Hurt, Smith a Tennant si to nesmírně užívali a ten konec ("No sir, all thirteen!") překonal naprosto všechno... Vřeštěl jsem jak natěšená fanynka One Direction. *:D* a vůbec, musím to vidět znova co nejdříve. Nashle při stém výročí! P.S. Tennant je pořád nejlepší Doktor. Period.
The Day of the Doctor
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se