Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36301 - 36320 Napsat příspěvek

kubqo

Ale ten příští týden to fakt přijde! :D
607010
Ale ten příští týden to fakt přijde! *:D*
kubqo
0 0
reagovat

rainaker

kámo keby si sa mohol pozriet na kazdy koment co ktomu WD pises, tak tam nenajdes nic ine nez len "a pristi tyden slibuje akcni narez" alebo nieco pod.
607007
kámo keby si sa mohol pozriet na kazdy koment co ktomu WD pises, tak tam nenajdes nic ine nez len "a pristi tyden slibuje akcni narez" alebo nieco pod.
rainaker
0 0
reagovat

Boardwalk Empire

Ten seriál tak krásně plyne. Sice to už dlouho není nějaká extraordinární pecka, ale atmošku, herce, jazz a chlast to furt má.
Na finále jsem zvědavej.
Jo, a málem jsem zapomněl: Konečně ta cunt Gillian dostala, co zasloužila. Did not see that coming...
607008
Ten seriál tak krásně plyne. Sice to už dlouho není nějaká extraordinární pecka, ale atmošku, herce, jazz a chlast to furt má. Na finále jsem zvědavej. [spoiler]Jo, a málem jsem zapomněl: Konečně ta cunt Gillian dostala, co zasloužila. Did not see that coming...[/spoiler]
Boardwalk Empire
0 0
reagovat

WD4x6

HOLY SHIT :-D docela fajn že rozjeli vpodstatě spin off s "pirátem" :-) příští díl slibuje mnohem více akce než tento.
607005
HOLY SHIT :-D docela fajn že rozjeli vpodstatě spin off s "pirátem" :-) příští díl slibuje mnohem více akce než tento.
WD4x6
0 0
reagovat

Almost Human

Potenciál to má, pilot slušný :+
606999
Potenciál to má, pilot slušný *:+*
Almost Human
0 0
reagovat

Almost Human

Tak minimálně v pilotu to dostálo trailerům. Filmovej look, skvělá dvojka (Urban/Ealy) a ta budoucnost taky vypadá fajnově. Uteklo to šíleně rychle a celou dobu se něco dělo.
Těším se na další.

The Good Wife
Ten seriál je v pátý řadě a podle mě má naprosto nevídaný tempo. Neskutečně našlapanej díl.
606977
Tak minimálně v pilotu to dostálo trailerům. Filmovej look, skvělá dvojka (Urban/Ealy) a ta budoucnost taky vypadá fajnově. Uteklo to šíleně rychle a celou dobu se něco dělo. Těším se na další. [b]The Good Wife[/b] Ten seriál je v pátý řadě a podle mě má naprosto nevídaný tempo. Neskutečně našlapanej díl.
Almost Human
0 0
reagovat

xxendxx

bro, thats CBS :D

Není to zas tak nudný - nebo naopak, je to nudný a já jsem average američan :)
606976
bro, thats CBS *:D* Není to zas tak nudný - nebo naopak, je to nudný a já jsem average američan *:)*
xxendxx
0 0
reagovat

Breaking Bad - 4. sezona

Tak jsem dojel ctvrtou sezonu nasich metanfetaminovych kuchtíků a je cas na nejake to zhodnoceni...

Co se týče kvality, tak oproti ostatnim sezonam a dilum se toho moc nezmenilo, serial ma proste svuj standart, ktereho se drzi a ktery jsem musel akceptovat, a nejaka zmena v nedohlednu. Na druhou stranu musim uznat, ze posledni 3-4 dily staly za to a ze jsem se bavil. Konecne nejaka akce, napeti a zvraty...

Dokonce jsem se podival na nejake to hodnoceni jednotlivych dilu (konkurencni serialovy web) a moje pocity ohledne jednotlivych dilu proste sedi... Takze se snad nevymykam prumernemu divakovi.

Nechci hodnotit jeste serial jako celek, ale na zaver snad jedna pripominka - kazdy kazdemu porad radi "musis pockat, nakonci to do sebe cele zapadne a uvidis ten orgasmus promyslenosti a skveleho scenare"... No, nevim nevim... Na konci ctvrte serie ani tvurci nevedeli podle me jestli nejaka dalsi serie bude a jestli dostanou zelenou. Ctvrta sezona je proste a jednoduse krasne uzavrena, zadna pata sezona by nemusela byt, protoze jsme dostali odpoved na 95% otazek a bylo uzavreno 95% dejovych linek... Je jasne, ze do pate sezony neco jeste vymysleli, ale nikdo mi nenamluvi, ze vedeli, ze budou mit jeste jednu sezonu... Takze o nejakem promyslenem orchestru nemuze byt rec...

Uvidime co prinese dalsi sezona...
606975
Tak jsem dojel ctvrtou sezonu nasich metanfetaminovych kuchtíků a je cas na nejake to zhodnoceni... Co se týče kvality, tak oproti ostatnim sezonam a dilum se toho moc nezmenilo, serial ma proste svuj standart, ktereho se drzi a ktery jsem musel akceptovat, a nejaka zmena v nedohlednu. Na druhou stranu musim uznat, ze posledni 3-4 dily staly za to a ze jsem se bavil. Konecne nejaka akce, napeti a zvraty... Dokonce jsem se podival na nejake to hodnoceni jednotlivych dilu (konkurencni serialovy web) a moje pocity ohledne jednotlivych dilu proste sedi... Takze se snad nevymykam prumernemu divakovi. Nechci hodnotit jeste serial jako celek, ale na zaver snad jedna pripominka - kazdy kazdemu porad radi "musis pockat, nakonci to do sebe cele zapadne a uvidis ten orgasmus promyslenosti a skveleho scenare"... No, nevim nevim... Na konci ctvrte serie ani tvurci nevedeli podle me jestli nejaka dalsi serie bude a jestli dostanou zelenou. Ctvrta sezona je proste a jednoduse krasne uzavrena, zadna pata sezona by nemusela byt, protoze jsme dostali odpoved na 95% otazek a bylo uzavreno 95% dejovych linek... Je jasne, ze do pate sezony neco jeste vymysleli, ale nikdo mi nenamluvi, ze vedeli, ze budou mit jeste jednu sezonu... Takze o nejakem promyslenem orchestru nemuze byt rec... Uvidime co prinese dalsi sezona...
Breaking Bad - 4. sezona
0 0
reagovat

okkac

606974
http://nextweek.cz/78-web/594-almost-human-exkluzivn%C3%AD-recenze-pilotn%C3%ADho-d%C3%ADlu
okkac
0 0
reagovat

Almost Human

Hodte pak nekdo nejake rychle ohodnoceni, jestli to opravdu stoji za to.
606973
Hodte pak nekdo nejake rychle ohodnoceni, jestli to opravdu stoji za to.
Almost Human
0 0
reagovat

Mentalista

Robin Tunney ukaze (.)(.) ? Jinej relevantni duvod ke sledovani asi neexistuje :) Rudej džon je víc otravnej, než džinksó v SAWu :)
606972
Robin Tunney ukaze (.)(.) ? Jinej relevantni duvod ke sledovani asi neexistuje :) Rudej džon je víc otravnej, než džinksó v SAWu :)
Mentalista
0 0
reagovat

Spazz

Jasně že sleduju, už se těším na dnešní díl .. 8)
606971
Jasně že sleduju, už se těším na dnešní díl .. *8)*
Spazz
0 0
reagovat

Spazz

Kvůli časový tísni jsem to zabalil dvě sezony zpátky, tuhle si ale možná časem dám...
606968
Kvůli časový tísni jsem to zabalil dvě sezony zpátky, tuhle si ale možná časem dám...
Spazz
0 0
reagovat
Mentalistu nikdo nesleduje? Blizi se velke odhaleni :-)
606967
Mentalistu nikdo nesleduje? Blizi se velke odhaleni :-)
0 0
reagovat

Good Cop

Vynikající mini-série, díky Tonymu za doporučení :+
606966
Vynikající mini-série, díky Tonymu za doporučení *:+*
Good Cop
0 0
reagovat
Další díl Českého století vynikající. Jiří Vyorálek jako Klement Gottwald byl herecky vynkající, byť Klémovi fyzicky nebyl podobný jako Bohuš Pastorek ve Vávrově normalizační trilogii. A opět naprosto geniální bylo ztvárnění prezidenta Beneše a přeobsazení Martina Fingera za Jana Dvořáka byl Sedláčkovým šťastným tahem.
606965
Další díl [b]Českého století[/b] vynikající. Jiří Vyorálek jako Klement Gottwald byl herecky vynkající, byť Klémovi fyzicky nebyl podobný jako Bohuš Pastorek ve Vávrově normalizační trilogii. A opět naprosto geniální bylo ztvárnění prezidenta Beneše a přeobsazení Martina Fingera za Jana Dvořáka byl Sedláčkovým šťastným tahem.
0 0
reagovat

RainMakeR

Na to je ešte skoro.
606964
Na to je ešte skoro.
RainMakeR
0 0
reagovat

Arrow 2x6

totální nářez ! výlet do Moskvy opravdu příjemně překvapil a flashbacky jsou snad zajímavější než aktuální dění. Hlavně ať to neposerou jako Lost....
606963
totální nářez ! výlet do Moskvy opravdu příjemně překvapil a flashbacky jsou snad zajímavější než aktuální dění. Hlavně ať to neposerou jako Lost....
Arrow 2x6
0 0
reagovat

The Escape Artist

Veľmi slušné, Výborný Tennant :+
606954
Veľmi slušné, Výborný Tennant *:+*
The Escape Artist
0 0
reagovat

zahron

8):+
606950
*8)**:+*
zahron
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se