
Moc jsem nechápal, jak to může mít na čsfd defacto stejné hodnocení jako pětka, o které jsem si pamatoval jenom to, že tam hrála Barrera s Ortegou a bylo to hodně fajn. Až mě to znejistělo, jestli to náhodou nebylo už tenkrát tak špatné a jenom si to pamatuju lepší, tak jsem si dal rewatch pětky a šestky a ne, opravdu to tak špatné nebylo. Naopak, pětka za mě pořád parádní
šestka trochu slabší, ale pořád to funguje a má to pár super scén. Sedmička je oproti tomu vážně Vřískot dno a to hodnocení pořád nechápu.

), bezchybná choreografie bojových scén (létaní na drátech a bambusový háj
