reaguje na:
Demonic8
Viděl jsem včera a víceméně souhlasím s Tvým textem. Jen jsem s hodnocením na 7/10, protože jsem čekal trochu více a chvílemi jsem měl pocit, že se film opakuje. Ale jinak po herecké stránce je to lahůdka a Emma Stone je nejlepší herečka současnosti.
|
reagovat
|

Asi takhle to proběhlo u mě. 


ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu