Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 481 - 500 Napsat příspěvek
reaguje na: Vincent
Snad se ta maska neda sundat, jinak by mel Milosh predátoří vy víte co.
959253
Snad se ta maska neda sundat, jinak by mel Milosh predátoří[spoiler] vy víte co.[/spoiler]
959251
0 0
reagovat

Predator Popcorn Bucket v AMC

959251
https://www.fantasylandnews.com/2025/10/27/amc-unveils-exclusive-predator-badlands-popcorn-bucket-and-totem-cup/
Predator Popcorn Bucket v AMC
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Btw  nehodnotil ale ako čerstvý teenager som som svojho času miloval tie soft-porn filmy od Indigo production čo dávali okolo pol noc na Nove?):D
959219
Btw  nehodnotil ale ako čerstvý teenager som som svojho času miloval tie soft-porn filmy od Indigo production čo dávali okolo pol noc na Nove*?)**:D*
959144
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Na druhú stranu mám za to že občasné  Triggerovanie je to, čo to tu udržuje na žive. :D
959213
Na druhú stranu mám za to že občasné  Triggerovanie je to, čo to tu udržuje na žive. *:D*
959209
3 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Neboj v pohode, sme tu hádam všetci dosť dospelý na to aby sme sa tu na seba reálne  neurážali len kvôli rozdielnemu názoru na film. 

Inak  považujem sa za pomerne urážlivú osobu ale odkedy som začal chodiť na larpy založené na sociálnych interakciách kde je doslova našou úlohou sa vzájomne antagonizovať som s tým viac v pohode a ani taký Andy sa mi nedokázal dostať pod kožu.:+
Väčšinou. :D
959211
Neboj v pohode, sme tu hádam všetci dosť dospelý na to aby sme sa tu na seba reálne  neurážali len kvôli rozdielnemu názoru na film.  Inak  považujem sa za pomerne urážlivú osobu ale odkedy som začal chodiť na larpy založené na sociálnych interakciách kde je doslova našou úlohou sa vzájomne antagonizovať som s tým viac v pohode a ani taký Andy sa mi nedokázal dostať pod kožu.*:+* Väčšinou. *:D*
959204
5 0
reagovat
reaguje na: HAL
Well, nevím jestli tím zrovna jsem, ale zjevně tak musím působit a pokaždé když se tu z toho lidi sesypou tak si říkám, že bych se těm zdejším diskuzím asi měl fakt vyhýbat. Není mým záměrem tu neustále někoho triggerovat, fakt ne. :)
959209
Well, nevím jestli tím zrovna jsem, ale zjevně tak musím působit a pokaždé když se tu z toho lidi sesypou tak si říkám, že bych se těm zdejším diskuzím asi měl fakt vyhýbat. Není mým záměrem tu neustále někoho triggerovat, fakt ne. *:)*
959205
1 0
reagují: Tyller
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Že je do_od věčným edgy angsty teen... to vás i po těch letech pořád ještě nějak překvapuje? Samozřejmě že to z jeho pohledu nehrotí a není to hill-to-die-on, je to normální diskuzní mód. 
959205
Že je do_od věčným edgy angsty teen... to vás i po těch letech pořád ještě nějak překvapuje? Samozřejmě že to z jeho pohledu nehrotí a není to hill-to-die-on, je to normální diskuzní mód. 
959195
2 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Tyller
Hezky jsi to napsal. Nesouhlasím ani s písmenkem, ale je to naprosto fér názor.

Ad zbytek diskuze ohledně mé domnělé ostrosti vůči tobě, byl to s úsměvem psaný dovětek u reakce na v mých očích velkej hot take. Snad sis to nebral osobně. ;)
959204
Hezky jsi to napsal. Nesouhlasím ani s písmenkem, ale je to naprosto fér názor. Ad zbytek diskuze ohledně mé domnělé ostrosti vůči tobě, byl to s úsměvem psaný dovětek u reakce na v mých očích velkej hot take. Snad sis to nebral osobně. *;)*
959196
5 -1
reagují: Tyller
reagovat
reaguje na: Tyller
Jak jsem psal dole, že tě Deckard odpuzuje je v pořádku, on tam není od toho abys mu jen fandil. To si víc zaslouží Roy Batty, i přesto že si až moc rád hraje s očičkama které mu nepatří. Jestli jsi to viděl jen jednou, doporučuji rewatch - mě ten film napoprvé kdysi dávno půjčený z videopůjčovny taky moc nezaujal.

Kdyby vznikl dnes... tak by možná propadl tak jako tehdy, Blade Runner získal kultovní status až časem, ale spíš o tom pochybuji, teď by uspěl víc protože jednak vizuálně vypadá až na pár detailů pořád fantasticky, ale hlavně jeho téma jen roste na relevanci, ten film stárne do krásy. 
959203
Jak jsem psal dole, že tě Deckard odpuzuje je v pořádku, on tam není od toho abys mu jen fandil. To si víc zaslouží Roy Batty, i přesto že si až moc rád hraje s očičkama které mu nepatří. Jestli jsi to viděl jen jednou, doporučuji rewatch - mě ten film napoprvé kdysi dávno půjčený z videopůjčovny taky moc nezaujal. Kdyby vznikl dnes... tak by možná propadl tak jako tehdy, Blade Runner získal kultovní status až časem, ale spíš o tom pochybuji, teď by uspěl víc protože jednak vizuálně vypadá až na pár detailů pořád fantasticky, ale hlavně jeho téma jen roste na relevanci, ten film stárne do krásy. 
959196
3 0
reagovat
reaguje na: Tyller
Kdepak
959198
Kdepak
959196
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Ok, tak ja to skúsim napsat trochu líp. 
Blade Runner je pre mňa de facto naleštené lajno, predávané vo fantasticky nadizajnovanom obale, kde čo záber to skvost. 
Ja by som to aj ocenil keby tam napríklad Fordov Dickard (pun intended) nebol totálne slizké hovado, ktorému som mal problém fandiť a keby ho v ďalšej scéne vykastrovali bolo by mi to úplne jedno. 
A vôbec, v celom filme nebola jediná postava ktorej osud by ma zaujímal. 

 Ten film  vo mne nedokázal vzbudiť žiadnu emóciu.

A Ridley si tu  akurát sebastredne honil ego nad tým, aká chytrá ta zápletka je. Nie je. Je "len" dobre natočená
Keby ten film vznikol dnes, ľudia to na sociálnych sieťach roznesú na kopytách ako mu rozniesli Promethea s Covenantom.
959196
Ok, tak ja to skúsim napsat trochu líp.  Blade Runner je [b]pre mňa[/b] de facto[b] naleštené lajno[/b], predávané [b]vo fantasticky nadizajnovanom obale, kde čo záber to skvost. [/b] Ja by som to aj ocenil keby tam napríklad Fordov Dickard (pun intended) nebol totálne slizké hovado, ktorému som mal problém fandiť a keby ho v ďalšej scéne vykastrovali bolo by mi to úplne jedno.  A vôbec, v celom filme nebola jediná postava ktorej osud by ma zaujímal.   [b]Ten film  vo mne nedokázal vzbudiť žiadnu emóciu. [/b] A Ridley si tu  akurát sebastredne honil ego nad tým, aká chytrá ta zápletka je. Nie je. Je [b]"len" dobre natočená[/b].  Keby ten film vznikol dnes, ľudia to na sociálnych sieťach roznesú na kopytách ako mu rozniesli Promethea s Covenantom.
959145
2 -2
reagují: do_Od, HAL, Milosh
reagovat
reaguje na: do_Od
Coby slovíčkaření můžeš zkusit zlehčit ledacos, ale když ono na těch slovíčkách v diskusi, nota bene čistě písemné, jaksi záleží...

Gonzi to rozebral poměrně důkladně, já už bych k tomu dodal snad jen následující: výrok, že "film XY je přeceňovaný", v sobě implicitně obsahuje nejen to, že toto je můj subjektivní názor (a případné "IMHO" by zde tudíž bylo dokonce ještě o něco zbytečnější než normálně, jak psal níže HAL yeniczkovi), ale i to, že jsem si vědom a tímto veřejně uznávám, že většina ostatních ten film cení výše. Takže v důsledku nejde vlastně vůbec o vyjádření nějak shazovačné či neuctivé (trochu paradoxně by situace byla lehce jiná, kdybys to samé napsal ty, ze své pozice jisté autority redaktora filmového webu a spoluautora Encyklopedie scifi filmu).

Potřebu či snahu něco, resp. někoho shazovat jsem však naopak cítil z tvé reakce ("learn the fucking difference"), a proto jsem se včera ozval, čistě v zájmu kulturnosti debaty - co si kdo myslí o Blade Runnerovi, mi v tu chvíli bylo zcela jedno... :)
959195
Coby slovíčkaření můžeš zkusit zlehčit ledacos, ale když ono na těch slovíčkách v diskusi, nota bene čistě písemné, jaksi záleží... Gonzi to rozebral poměrně důkladně, já už bych k tomu dodal snad jen následující: výrok, že "film XY je přeceňovaný", v sobě implicitně obsahuje nejen to, že toto je můj subjektivní názor (a případné "IMHO" by zde tudíž bylo dokonce ještě o něco zbytečnější než normálně, jak psal níže HAL yeniczkovi), ale i to, že [b]jsem si vědom a tímto veřejně uznávám, že většina ostatních ten film cení výše.[/b] Takže v důsledku nejde vlastně vůbec o vyjádření nějak shazovačné či neuctivé (trochu paradoxně by situace byla lehce jiná, kdybys to samé napsal ty, ze své pozice jisté autority redaktora filmového webu a spoluautora Encyklopedie scifi filmu). Potřebu či snahu něco, resp. někoho shazovat jsem však naopak cítil z tvé reakce ("learn the fucking difference"), a proto jsem se včera ozval, čistě v zájmu kulturnosti debaty - co si kdo myslí o Blade Runnerovi, mi v tu chvíli bylo zcela jedno... *:)*
959182
5 0
reagují: HAL
reagovat

Deflection & MusicZone

Lorde bude na Colours of Ostrava, poprvé v Česku a rovnou v mém hometown:+:+
Plus, Lily Allen vydala novou desku (je skvělá), kde popisuje velmi brutálně rozpad manželství s Davidem Harbourem. Ten si radši vypl komenty na IG. Před promo tour na Stranger Things. Lily is savage. 
959192
Lorde bude na Colours of Ostrava, poprvé v Česku a rovnou v mém hometown*:+**:+* Plus, Lily Allen vydala novou desku (je skvělá), kde popisuje velmi brutálně rozpad manželství s Davidem Harbourem. Ten si radši vypl komenty na IG. Před promo tour na Stranger Things. Lily is savage. 
Deflection & MusicZone
4 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Jestli je ti to jedno, pak nechápu použití toho dost ostrého narrativu, který byl ostatně kořenem úrazu. IMO.?)
Plně respektuju, že jsi člen redakce a z té pozice můžeš a vlastně bys i měl i naplňovat formu, která je dlouhodobě na MZ nastavená. Ale jak vidno, nejen mně to po chuti v rámci přístupu k řadovému diskutérovi není.:)
Opět, aby bylo vše v rovině přizdis*áčství - neútočím a ani neprosazuju změnu, jak byste se měli vyjadřovat. Jde jen o můj názor.:)
959187
Jestli je ti to jedno, pak nechápu použití toho dost ostrého narrativu, který byl ostatně kořenem úrazu. IMO.*?)* Plně respektuju, že jsi člen redakce a z té pozice můžeš a vlastně bys i měl i naplňovat formu, která je dlouhodobě na MZ nastavená. Ale jak vidno, nejen mně to po chuti v rámci přístupu k řadovému diskutérovi není.*:)* Opět, aby bylo vše v rovině přizdis*áčství - neútočím a ani neprosazuju změnu, jak byste se měli vyjadřovat. Jde jen o můj názor.*:)*
959182
10 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
No, to je podle mě jen slovíčkaření, aby člověk mohl dál shazovat významné filmy jako "přeceňované", ale protože navzdory tomu jak to tu někdo vnímá tohle rozhodně není můj hill to die on, tak je mi to jedno. ;)
959182
No, to je podle mě jen slovíčkaření, aby člověk mohl dál shazovat významné filmy jako "přeceňované", ale protože navzdory tomu jak to tu někdo vnímá tohle rozhodně není můj hill to die on, tak je mi to jedno. *;)*
959176
0 0
reagují: SeldomSeen, KARLOS
reagovat
reaguje na: Gonzi
presne toto som sa mu snažil vysvetliť, ale evidentne to buď píšem zmätočne alebo to on nechce/nevie pochopiť. 
959177
presne toto som sa mu snažil vysvetliť, ale evidentne to buď píšem zmätočne alebo to on nechce/nevie pochopiť. 
959176
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Chápu co tím chceš říct a podepsal bych to (krom těch útoků), kdybys psal o významu. Přeceňování je ale o rozdílu ve vnímané kvalitě.
Pokud já něco hodnotím za 6* a ty za 8*, tak si automaticky myslím, že to přeceňuješ, zatímco ty si automaticky myslíš, že to nedoceňuju.
A pokud to vyšší hodnocení dají "všichni"  tak si automaticky myslím, že je to přeceňované obecně. Nic z toho nemusíme nikdo říct nahlas. To hodnocení to automaticky vyjadřuje.

parafráze/ekvivalentní vyjádření:
"Blade Runnerovi jsem dal 4/10*"
"běžný divák to hodnotí výš, než já"
"vy to přeceňujete"
"ty to nedokážeš ocenit"
...

To je vyloženě framing stejné informace. Máš pravdu u významu. Nemáš pravdu u přeceňování. 
959176
Chápu co tím chceš říct a podepsal bych to (krom těch útoků), kdybys psal o významu. Přeceňování je ale o [b]rozdílu ve vnímané kvalitě[/b]. Pokud já něco hodnotím za 6* a ty za 8*, tak si automaticky myslím, že to přeceňuješ, zatímco ty si automaticky myslíš, že to nedoceňuju. A pokud to vyšší hodnocení dají "všichni"  tak si automaticky myslím, že je to přeceňované obecně. Nic z toho nemusíme nikdo říct nahlas. To hodnocení to automaticky vyjadřuje. parafráze/ekvivalentní vyjádření: "Blade Runnerovi jsem dal 4/10*" "běžný divák to hodnotí výš, než já" "vy to přeceňujete" "ty to nedokážeš ocenit" ... To je vyloženě framing stejné informace. Máš pravdu u významu. Nemáš pravdu u přeceňování. 
959145
12 0
reagují: do_Od, Ravenous
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Josefína Mutzenbacher se počítá? :D Když neberu v potaz tyhle experimenty a třeba hrdlo, tak asi ne. Ale kdysi dávno jsem myslim právě přes čsfd objevil tohle a další z týhle rozpočtem velkovýpravný vlny. Přišlo mi zvláštní, že tam svůj profil má i Pamely kazeta a oceňuju, že někdo opravdu zevrubně nahazuje takřka vše, kde se kdy objevil Siffredi (těžko říct, jestli to někdo dostal trestem, nebo je znalec). Rozsahem je to na úrovni označení Rocka v každý WWE show, kde se objevil.
959167
Josefína Mutzenbacher se počítá? *:D* Když neberu v potaz [url=https://www.csfd.cz/film/138998-bestie/prehled/]tyhle [/url]experimenty a třeba hrdlo, tak asi ne. Ale kdysi dávno jsem myslim právě přes čsfd objevil [url=https://www.csfd.cz/film/229756-pirati/recenze/]tohle [/url]a další z týhle rozpočtem velkovýpravný vlny. Přišlo mi zvláštní, že tam svůj profil má i Pamely kazeta a oceňuju, že někdo opravdu zevrubně nahazuje takřka vše, kde se kdy objevil Siffredi (těžko říct, jestli to někdo dostal trestem, nebo je znalec). Rozsahem je to na úrovni označení Rocka v každý WWE show, kde se objevil.
959144
1 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Ani jsem nemusel otvírat ten gif, abych věděl, co tam bude :D
959158
Ani jsem nemusel otvírat ten gif, abych věděl, co tam bude *:D*
959157
2 0
reagovat
Blade Runner je samozřejmě naprostej skvost, jakých se už za našich životů mnoho nedočkáme (možná tak Důkaz viny), ale seznal jsem tak až po třetí projekci, takže celkem chápu obě strany sváru. Now kith.
959157
Blade Runner je samozřejmě naprostej skvost, jakých se už za našich životů mnoho nedočkáme (možná tak [spoiler]Důkaz viny[/spoiler]), ale seznal jsem tak až po třetí projekci, takže celkem chápu obě strany sváru. [url=https://tinyurl.com/ym3vfm]Now kith[/url].
6 0
reagují: verbst
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2025.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se