Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5681 - 5700 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
A drak Thordak ve Vox Machina...
862475
A drak Thordak ve Vox Machina...
862464
5 0
reagovat
Byl skvělej i v malý roli v Lost. R.I.P.
862473
Byl skvělej i v malý roli v Lost. R.I.P.
4 0
reagovat
reaguje na: holub109
Zemřít takto brzo je vždy hrozné. 
862472
Zemřít takto brzo je vždy hrozné. 
862470
3 0
reagovat
No to jsem zvědavý, co bude s Horizonem... Sylens byl zásadní postava... :( Tajně jsem doufal, že se objeví i v adaptaci.
862471
No to jsem zvědavý, co bude s Horizonem... Sylens byl zásadní postava... :( Tajně jsem doufal, že se objeví i v adaptaci.
2 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
přesně, je ho velká škoda 
862470
přesně, je ho velká škoda 
862468
5 0
reagují: DarkSith
reagovat
Vloni / letos byl podle všeho v Praze při natáčení Balleriny. Pár let jsem ho sledoval na Facebooku, byl asi fajn i jen tak...
862469
Vloni / letos byl podle všeho v Praze při natáčení Balleriny. Pár let jsem ho sledoval na Facebooku, byl asi fajn i jen tak...
5 0
reagovat
reaguje na: holub109
Měl velké charizma. :-
862468
Měl velké charizma. *:-*
862459
3 0
reagují: holub109
reagovat
reaguje na: holub109
:'(
862466
:'(
862459
2 0
reagovat
reaguje na: holub109
Bosch, Oz, The Wire a hlavne herni serie Horizon.. Nezapomenutelne charisma a hlas... Dost zabolelo...
862464
Bosch, Oz, The Wire a hlavne herni serie Horizon.. Nezapomenutelne charisma a hlas... Dost zabolelo...
862459
5 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: holub109
Brečim, daboval taky vedlejší postavy v Destiny 2, Horizon Forbidden West, do toho pecky The Wire, Bosch...a měl rád psy! Fucking helllll :(
862463
Brečim, daboval taky vedlejší postavy v Destiny 2, Horizon Forbidden West, do toho pecky The Wire, Bosch...a měl rád psy! Fucking helllll *:(*
862459
11 0
reagovat
reaguje na: holub109

Diskova kronika

Tak brzy ? V srdcovce Fringe byl excelentní.... :-
862462
Tak brzy ? V srdcovce Fringe byl excelentní.... *:-*
Diskova kronika
862459
8 0
reagovat
Andrew Garfield si má zahrát v Del Torově Frankensteinovi. :+
862460
Andrew Garfield si má zahrát v Del Torově Frankensteinovi. *:+*
2 -1
reagovat
RIP Lance Reddick, kterého si pamatuju hlavně ze série John Wick
link
862459
RIP Lance Reddick, kterého si pamatuju hlavně ze série John Wick https://www.google.com/amp/s/amp.tmz.com/2023/03/17/the-wire-star-lance-reddick-dead-dies/
7 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Imo to jeste na jinej level srazi OS trzby. Jednicka dala v Cine 45, dvojce ted dle OD Maoyan predpovida finis 8.9M. A u tech zbylych 180 bych v klidu cekal propad 30%+. Tady muze byt problemem i 200M WW finis. Wick, Mario a u D&D dela Paramount snad vsude ty predprojekce, i tady u nas jednosalovka bude mit dve pred ofiko premierou, tomu uplne utne sanci na nejakou vydrz.
862440
Imo to jeste na jinej level srazi OS trzby. Jednicka dala v Cine 45, dvojce ted dle OD Maoyan predpovida finis 8.9M. A u tech zbylych 180 bych v klidu cekal propad 30%+. Tady muze byt problemem i 200M WW finis. Wick, Mario a u D&D dela Paramount snad vsude ty predprojekce, i tady u nas jednosalovka bude mit dve pred ofiko premierou, tomu uplne utne sanci na nejakou vydrz.
862437
3 0
reagovat
reaguje na: The Joker
3, 4 mega ctvrtek. Jo, 25 a neco navic asi padne. Ale stejne je to kardinalni pruser, uz se tesim na nedelni psani trzeb.
862437
3, 4 mega ctvrtek. Jo, 25 a neco navic asi padne. Ale stejne je to kardinalni pruser, uz se tesim na nedelni psani trzeb.
862435
2 0
reagují: The Joker
reagovat
Tech 25 imo padne. Previews x8-9 je realne. Preci jen to cili hlavne na decka plus ted v US zjevne chodi do kin trochu jiny publikum viz ten casty nepomer predprodeju vuci vikendovym cislum.
862435
Tech 25 imo padne. Previews x8-9 je realne. Preci jen to cili hlavne na decka plus ted v US zjevne chodi do kin trochu jiny publikum viz ten casty nepomer predprodeju vuci vikendovym cislum.
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Ale mohli bychom si natipovat podle nějakých pravidel, co bude v příštích 3 měsících kasovní propadák a co naopak hit. Nejlepší z mini tipovačky pak vybere nejhoršímu ikonku na 3 měsíce. 
Čeká nás: John Wick 4, Air, Super Mario Bros Movie, Guardians of the galaxy vol. 3, Fast X, Little Mermaid, Spiderman Across the Spiderverse, Elemental, Flash, 
862433
Ale mohli bychom si natipovat podle nějakých pravidel, co bude v příštích 3 měsících kasovní propadák a co naopak hit. Nejlepší z mini tipovačky pak vybere nejhoršímu ikonku na 3 měsíce.  Čeká nás: John Wick 4, Air, Super Mario Bros Movie, Guardians of the galaxy vol. 3, Fast X, Little Mermaid, Spiderman Across the Spiderverse, Elemental, Flash, 
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hmm, tak to se nedomluvime. Ja si to totiz myslim taky.
862430
Hmm, tak to se nedomluvime. Ja si to totiz myslim taky.
862428
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Pod 25 v USA.
862428
Pod 25 v USA.
862423
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nechceš se Tony vsadit, kolik o víkendu vydělá Shazam? Třeba zase o ikonku, jedna mě napadla :D
862423
Nechceš se Tony vsadit, kolik o víkendu vydělá Shazam? Třeba zase o ikonku, jedna mě napadla :D
862389
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se