Ještě jsem to nehrál (protože Bastion jsem projel, ale přišlo mi to "meh" a tohle působí soubojově podobně, byť podstatně vypiplaněji).
Každopádně, pokud chceš, tak Hades je extrémně vyhajpovaná hra - určitě bych s ní začal, protože to a) seženeš levněji a b) pokud tě to bude bavit, tak máš i pokračování... kdeždo v opačném pořadí to bývá těžší.
reaguje na:
do_Od
|
reagovat
|
Parádně napsaný, díky.
). Kdy se k tomu všemu přesně dostanu vymyslim za běhu, ale Tsushima pro mě byla srdcovka na úrovni Red Dead Redemption 2, kdy jsem spoustu herního času trávil „jen“ vandrováním po mapě.