Mě se ta novinková část líbila. Že informovali i o leacích tomu dodávalo příchuť "jsme profíci, takže si to info pokud možno ověřujeme, ale jsme pořád také fans, takže o tom mluvíme častěji". Chápu, že to byl častý argument kritiků, ale osobně sem s tím problém nikdy neměl.
S žurnalistikou jinak souhlas, Rozhovory i týdenní speciál o tématech byl skvělý, když to vezmu v globálu, tak nejvíc jsem u nich nasledoval právě ty témata jako "Hudba v historických hrách" a podobně. V tohle budou opravdu velmi chybět.
A s gameplay souhlas také, ale rozumím, že tak, jak to měli nastavené, to nikdy nemohlo fungovat rozumně. Na letsplaye měli většinou hodinu, v té otestovali nastavení a dostali se možná přes tutorial. Recenze byly ale fajn...
reaguje na:
Snipsley
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
Let's playe, kde hru vidi poprve a vubec netusi, jak ji hrat, ani o ni nevi dost informaci, jsem taky bohuzel nikdy nevydrzel sledovat.




. Koukni kolik žere grafika, kolik tam zdroj v klidu bude posílat a víš.