Sorry, ale ani ta hudba se tady nepovedla. I ten jeho Peacemaker, kterého jsem viděl minulý týden, byl nějaký, nahoru dolů atd, ale hudba byla dobrá, možná se tam těch skladeb střídalo až moc, ale byly dobré. V Supermanovi ne.
Přece nebudu jediný kritik, kterému ho nedáš. Žádná privilegia




