Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4901 - 4920 Napsat příspěvek
reaguje na: hroubek
ja som ho mal vždy rad:D
862082
ja som ho mal vždy rad*:D*
862080
1 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: pepo
Pamatuju si, jak tehdy vypustili úvodní pětiminutovku na internet před premiérou a ve výsledku to byla úplně nejlepší část filmu:D

Já byl zase v pubertě nadšený z 300 a pak jsem si po traileru na Watchmeny pořídil komiks a úplně jsem tomu světu propadl. Dodnes mě mrzí, že jsem to nedal v kině (byl jsem, ale hráli od desíti lidí a bylo nás jen pět...)

Až teď si zpětně uvědomuju, jak moc mě Snyder v mládi ovlivnil:D
862081
Pamatuju si, jak tehdy vypustili úvodní pětiminutovku na internet před premiérou a ve výsledku to byla úplně nejlepší část filmu*:D* Já byl zase v pubertě nadšený z 300 a pak jsem si po traileru na Watchmeny pořídil komiks a úplně jsem tomu světu propadl. Dodnes mě mrzí, že jsem to nedal v kině (byl jsem, ale hráli od desíti lidí a bylo nás jen pět...) Až teď si zpětně uvědomuju, jak moc mě Snyder v mládi ovlivnil*:D*
862079
3 0
reagovat
reaguje na: pepo
Taky je to film pro puberťáky. Já jsem si ho, když mi bylo náct, taky moc užil.
862080
Taky je to film pro puberťáky. Já jsem si ho, když mi bylo náct, taky moc užil.
862079
1 0
reagují: pepo
reagovat
pustal som mladej sucker punch.....a je uplne nadsena:D:D:D
862079
pustal som mladej sucker punch.....a je uplne nadsena*:D**:D**:D*
4 0
reagují: (=LIFTY=), hroubek
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Chápu, jedničku dvojku si rád pustím kdykoliv celou, ale už trojku jsem viděl spíš na sestřih akčních scén a čtverku tím tuplem.
862077
Chápu, jedničku dvojku si rád pustím kdykoliv celou, ale už trojku jsem viděl spíš na sestřih akčních scén a čtverku tím tuplem.
861975
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Chvíli jsem tam viděl 4/10 a normálně se mi na chvíli na tom korporátním WC přitížilo. 
861988
Chvíli jsem tam viděl 4/10 a normálně se mi na chvíli na tom korporátním WC přitížilo. 
861972
5 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Uf, to mi mírně vadilo už u trojky.
861976
Uf, to mi mírně vadilo už u trojky.
861975
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
No ale treba Deadline bohuzel pise, ze akcni sceny sice bozi (samozrejme), ale fakt dloooooooooooooooooooooouhy.
861975
No ale treba Deadline bohuzel pise, ze akcni sceny sice bozi (samozrejme), ale fakt dloooooooooooooooooooooouhy.
861972
3 -1
reagují: (=LIFTY=), Godlike
reagovat
Recenze IGN Johna Wicka 4: 10/10
861972
Recenze IGN Johna Wicka 4: 10/10
7 -2
reagují: Kostěj, TedGeorge
reagovat
reaguje na: hroubek
Lepsi lakadlo neni:+ Tesim se na Pinea a Sophiu Lillis.
861971
Lepsi lakadlo neni*:+* Tesim se na Pinea a Sophiu Lillis.
861964
5 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Ještě jsem zapomněl dodat, co mi řekl kamarád po projekci, že mu to přišlo stylem humoru jako Strážci Galaxie ve fantasy filmu, což má docela pravdu.
861964
Ještě jsem zapomněl dodat, co mi řekl kamarád po projekci, že mu to přišlo stylem humoru jako Strážci Galaxie ve fantasy filmu, což má docela pravdu.
861938
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Muel
Pokud se na to naladíš během úvodní 10 minutovky, tak budeš spokojený. Neříkám, že každý vtip je parádní, ale dost mi to sedlo a  upřímně jsem se nasmál. A za těch 150 mega to je mnohem více epičtější, než celé Prsteny moci. 
861945
Pokud se na to naladíš během úvodní 10 minutovky, tak budeš spokojený. Neříkám, že každý vtip je parádní, ale dost mi to sedlo a  upřímně jsem se nasmál. A za těch 150 mega to je mnohem více epičtější, než celé Prsteny moci. 
861939
8 0
reagovat
reaguje na: hroubek
wow čiže ono je to fakt aspoň solid hej?
861939
wow čiže ono je to fakt aspoň solid hej?
861938
1 0
reagují: hroubek
reagovat

Dungeons and Dragons: Čest zlodějů

Hodně povedené a zábavné fantasy. Už trailery to naznačily, že bychom mohli dostat dobrodružné fantasy, které se nebude brát, tak vážně a to se taky stalo. Jsem moc rád, že mohu napsat, že trailery toho moc nevykecaly, a je to výrazně lepší, než jsem čekal. Celkově je to dost zábavné, výpravné, vtipné a dobře natočené. Triky trochu haprují, ale vůbec to nevadí, jelikož to celkově sedí k dané stylizaci filmu. Určitě musím vyzdvihnout herce a jejich sehranost, protože jejich dialogové výměny jsou místy perfektní a chemie mezi nimi funguje moc dobře. Chris Pine si krade skoro každou scénu pro sebe a je radost ho poslouchat. Velmi mi sedl humor (pokud máte rádi Princeznu nevěstu nebo Hvězdný prach, tak by Vám mohl sedět i tento typ humoru), zábavná akce a sympaticky prodaný svět. Fakt jsem nečekal, že se takhle dobře budu bavit. Silných 7,5-8/10, a mám chuť to vidět znovu.

PS: Je tady jedno velmi luxusní cameo.
861938
Hodně povedené a zábavné fantasy. Už trailery to naznačily, že bychom mohli dostat dobrodružné fantasy, které se nebude brát, tak vážně a to se taky stalo. Jsem moc rád, že mohu napsat, že trailery toho moc nevykecaly, a je to výrazně lepší, než jsem čekal. Celkově je to dost zábavné, výpravné, vtipné a dobře natočené. Triky trochu haprují, ale vůbec to nevadí, jelikož to celkově sedí k dané stylizaci filmu. Určitě musím vyzdvihnout herce a jejich sehranost, protože jejich dialogové výměny jsou místy perfektní a chemie mezi nimi funguje moc dobře. Chris Pine si krade skoro každou scénu pro sebe a je radost ho poslouchat. Velmi mi sedl humor (pokud máte rádi Princeznu nevěstu nebo Hvězdný prach, tak by Vám mohl sedět i tento typ humoru), zábavná akce a sympaticky prodaný svět. Fakt jsem nečekal, že se takhle dobře budu bavit. Silných [b]7,5-8/10[/b], a mám chuť to vidět znovu. PS: Je tady jedno velmi luxusní cameo.
Dungeons and Dragons: Čest zlodějů
21 0
reagují: hroubek, Muel
reagovat
861935
[url=https://www.youtube.com/watch?v=SVlXXwCIUiQ]no wonder star wars never got any better than this [/url]Ten konec. *:D*
2 0
reagovat
Tak Summer Massacre o dvě třídy lepší, než první Párty Hárder. Bavil jsem se velmi, i když se za to trochu stydím ?)
861913
Tak Summer Massacre o dvě třídy lepší, než první Párty Hárder. Bavil jsem se velmi, i když se za to trochu stydím *?)*
6 0
reagovat

Viva Maria

K tomuto filmu jsem znal akorát hudbu, jejíž hlavní téma je podle mě jedno z nejlepších, co kdy pro film vzniklo. Mno a asi to tak zůstane, film nedrží pohromadě, na komedii je málo komediální, na drama málo dramatický a na parodii málo absurdní. Celé to do 2/3 plyne bez nějaké dějové kostry a když se začne něco dít, tak to skončí. 
861826
K tomuto filmu jsem znal akorát hudbu, jejíž hlavní téma je podle mě jedno z nejlepších, co kdy pro film vzniklo. Mno a asi to tak zůstane, film nedrží pohromadě, na komedii je málo komediální, na drama málo dramatický a na parodii málo absurdní. Celé to do 2/3 plyne bez nějaké dějové kostry a když se začne něco dít, tak to skončí. 
Viva Maria
1 0
reagovat
ke huy quan a jamie lee curtis maju oscara :+

everything everywhere má na to dostať 7 oscarov. insane
861724
ke huy quan a jamie lee curtis maju oscara *:+* everything everywhere má na to dostať 7 oscarov. insane
4 -2
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Dik, prave sen resil co si pustím, těším se na ni uz dlouho 
861698
Dik, prave sen resil co si pustím, těším se na ni uz dlouho 
861697
5 0
reagovat
reaguje na: verbst
Tlapkova Patrola film je uz aj na Netflixe!
861697
Tlapkova Patrola film je uz aj na Netflixe!
861676
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se