Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4921 - 4940 Napsat příspěvek
reaguje na: Barv666
U Pomeranče rozporuplnost chápu. U Shining ne, lepších hororů bych moc nenašel.

Btw u Kubricka nevynechej ani ty starší filmy, i když 2001 a Eyes Wide Shut patří samozřejmě k vrcholům - u něj prakticky nejde šlápnout vedle, i Strach a touha je výborný, i když je to v podstatě studentský film.
862560
U Pomeranče rozporuplnost chápu. U Shining ne, lepších hororů bych moc nenašel. Btw u Kubricka nevynechej ani ty starší filmy, i když 2001 a Eyes Wide Shut patří samozřejmě k vrcholům - u něj prakticky nejde šlápnout vedle, i Strach a touha je výborný, i když je to v podstatě studentský film.
862557
6 -1
reagují: Barv666
reagovat
BTW, možná byste mohli místo mínuskování psát proč jsem teda blbej.
862558
BTW, možná byste mohli místo mínuskování psát proč jsem teda blbej.
4 -6
reagují: TedGeorge, Barv666
reagovat
Dobrá dobrá, po několika letech jsem opět dal šanci Kubrickovi. Výsledky jsou... stále rozporupné.

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (10/10): ten film jsem vždycky miloval a nic se nezměnilo.

A Clockwork Orange (3/10): ne, prostě ne, obzvláště ne, když miluji knihu. Je mi zcela ukradené, jestli je nevtipná komičnost mnoha scén, špatné herectví valné většiny postav a papundeklovost záměrem. Ne.

Barry Lyndon (8/10): dal bych i více, ale chtěl bych za to nějaký kontakt s hlavní postavou. Jako OK, asi je to záměr, ta odtažitost, ale mě to ten jinak opravdu skvělý film trochu kazí. Na často kritizovanou přehnanou délku si naopak nemohu stěžovat, snad až na nezáživnou karbanickou část. Ale ta výprava! A jak sakra točil záběry v noci, při ohni či svíčkách?

The Shining (4/10): sorryjako, ale dost podobně jako u A Clockwork Orange.

Pokračování rozhodně bude, další šanci dostane minimálně 2001: A Space Odyssey. A mnou nikdy neviděné Eyes Wide Shut. No a pak se uvidí.
862557
Dobrá dobrá, po několika letech jsem opět dal šanci Kubrickovi. Výsledky jsou... stále rozporupné. [b]Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (10/10):[/b] ten film jsem vždycky miloval a nic se nezměnilo. [b]A Clockwork Orange (3/10):[/b] ne, prostě ne, obzvláště ne, když miluji knihu. Je mi zcela ukradené, jestli je nevtipná komičnost mnoha scén, špatné herectví valné většiny postav a papundeklovost záměrem. Ne. [b]Barry Lyndon (8/10):[/b] dal bych i více, ale chtěl bych za to nějaký kontakt s hlavní postavou. Jako OK, asi je to záměr, ta odtažitost, ale mě to ten jinak opravdu skvělý film trochu kazí. Na často kritizovanou přehnanou délku si naopak nemohu stěžovat, snad až na nezáživnou karbanickou část. Ale ta výprava! A jak sakra točil záběry v noci, při ohni či svíčkách? [b]The Shining (4/10):[/b] sorryjako, ale dost podobně jako u A Clockwork Orange. Pokračování rozhodně bude, další šanci dostane minimálně 2001: A Space Odyssey. A mnou nikdy neviděné Eyes Wide Shut. No a pak se uvidí.
6 -8
reagují: (=LIFTY=), peterel, HAL
reagovat

Zlouni

Milionovy napad prejit u Dreamworks na tento styl animace. Hrozne to pomaha do zabavnosti a naslapanosti animaku a jako bonus je film vyjde levneji, nez kdyby si s.ali s kazdym chlupem jak u Pixaru. Pixar porad umi chytnout za srdicko (Soul, Luca) ale co do cistokrevne zabavnosti je na tom Dreamworks lip. Troufnu si rict jako v dobe prvniho Shreka. Dva nejoriginalnejsi animaky z posledni doby jsou sice od Sony, ale porad je to studio, kde par let na zpet vypustili Emoji movie...
A mam fakt chut si pustit IT Crowd:D
862556
Milionovy napad prejit u Dreamworks na tento styl animace. Hrozne to pomaha do zabavnosti a naslapanosti animaku a jako bonus je film vyjde levneji, nez kdyby si s.ali s kazdym chlupem jak u Pixaru. Pixar porad umi chytnout za srdicko (Soul, Luca) ale co do cistokrevne zabavnosti je na tom Dreamworks lip. Troufnu si rict jako v dobe prvniho Shreka. Dva nejoriginalnejsi animaky z posledni doby jsou sice od Sony, ale porad je to studio, kde par let na zpet vypustili Emoji movie... A mam fakt chut si pustit IT Crowd*:D*
Zlouni
5 0
reagovat

Coach Carter

Takové klasické sportovní drama plné klišé a všeho co k tomu patří, ALE Samuel L Jackson si to neskutečně dává, utíká to rychle, skvěle se na to kouká, hraje u toho dobrá hudba, a dokáže to ve vás vyvolat spoustu emocí. Mám pro podobné filmy slabost a tohle mě hodně bavilo + je to na Netflixu, takže ideální situace. Viděl bych to na 8/10, užil jsem si to víc, než jsem čekal 
862555
Takové klasické sportovní drama plné klišé a všeho co k tomu patří, ALE Samuel L Jackson si to neskutečně dává, utíká to rychle, skvěle se na to kouká, hraje u toho dobrá hudba, a dokáže to ve vás vyvolat spoustu emocí. Mám pro podobné filmy slabost a tohle mě hodně bavilo + je to na Netflixu, takže ideální situace. Viděl bych to na 8/10, užil jsem si to víc, než jsem čekal 
Coach Carter
3 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Vyborne, diky moc, Mas ji aj Nocnu hru mozem a Cena v humornej polohe mi sedi, tak snad to splni ockavania:+
862550
Vyborne, diky moc, Mas ji aj Nocnu hru mozem a Cena v humornej polohe mi sedi, tak snad to splni ockavania*:+*
862548
2 0
reagovat
reaguje na: Cobretti
Za mě docela ok a po dlouhé americká komedie, která je vtipná i zábavná zároveň. John Cena si to dost dává. Tyhle typy komedií poslední dobou celkem chybí a je to něco jako Máš ji! nebo Noční hra
862548
Za mě docela ok a po dlouhé americká komedie, která je vtipná i zábavná zároveň. John Cena si to dost dává. Tyhle typy komedií poslední dobou celkem chybí a je to něco jako Máš ji! nebo Noční hra
862539
3 -1
reagují: Cobretti
reagovat

Vacation Friends 2021

Videl niekto? Oplati sa to pozerat? Aby som s polovickou zbytocne nezabijal cas nad somarinou.
862539
Videl niekto? Oplati sa to pozerat? Aby som s polovickou zbytocne nezabijal cas nad somarinou.
Vacation Friends 2021
2 0
reagují: holub109, rollman69
reagovat

65

A já jsem spokojený. Napínavé jak trenky, lekačky a hlavně funkční, za které by se nestyděli ani nejlepší horory. Adam Driver Sympaťák, malá holčina taky. CGI dinousarů překvapivě dobré. Překvapil i samotný důvod, jak se dostal hrdina na Zemi v téhle době, což trailery bohudík neprozradily. Ano, je to předvídatelné jako prase a od začátku nějak víte jak to skončí a dinousaurů mohlo být více. I tak ale příjemná žánrovka, která mě osobně bavila víc než poslední Family-Friendly Jurský Svět. A co si budeme povídat, dobých filmů s touhle tématikou moc není.  Nemám problém nadhodnotit 4/5
862515
A já jsem spokojený. Napínavé jak trenky, lekačky a hlavně funkční, za které by se nestyděli ani nejlepší horory. Adam Driver Sympaťák, malá holčina taky. CGI dinousarů překvapivě dobré. Překvapil i samotný důvod, jak se dostal hrdina na Zemi v téhle době, což trailery bohudík neprozradily. Ano, je to předvídatelné jako prase a od začátku nějak víte jak to skončí a dinousaurů mohlo být více. I tak ale příjemná žánrovka, která mě osobně bavila víc než poslední Family-Friendly Jurský Svět. A co si budeme povídat, dobých filmů s touhle tématikou moc není.  Nemám problém nadhodnotit 4/5
65
4 -2
reagovat

Nejhorsi clovek na svete

Tak pozor tohle velka pecka. Generacni film pro dnesni tricatniky. Vlastne uplne jednoduchy pribeh o lidech mijejicich se v case, ale v tom je vlastne jeho sila. 8+/10
862499
Tak pozor tohle velka pecka. Generacni film pro dnesni tricatniky. Vlastne uplne jednoduchy pribeh o lidech mijejicich se v case, ale v tom je vlastne jeho sila. 8+/10
Nejhorsi clovek na svete
10 0
reagovat

Párty Hárder

já vlastně vůbec nevím, jestli se mi to líbilo nebo ne, každopádně zážitek to bezesporu byl:+
862484
já vlastně vůbec nevím, jestli se mi to líbilo nebo ne, každopádně zážitek to bezesporu byl*:+*
Párty Hárder
2 0
reagovat

Trojúhelník smutku 8/10

Asi první film, při kterém se skutečně dostavil pocit nevolnosti ... a to jsem na nějaký blití v pořadech jako Jackass nebo Filthy Frank zvyklej :D
862478
Asi první film, při kterém se skutečně dostavil pocit nevolnosti ... a to jsem na nějaký blití v pořadech jako Jackass nebo Filthy Frank zvyklej *:D*
Trojúhelník smutku 8/10
1 0
reagovat
reaguje na: departed
Takovýhle film by dneska už vůbec neprošel.

Tak stačí si vzpomenout, jak dopadl druhý Borat, přičemž spousta lidí si až právě teď určitě uvědomila, že vůbec nějaký druhý Borat existuje... :D

Tyhle nekorektní sračky mi hrozně chybí, viz Tropická bouře a další klenoty.
862461
[i]Takovýhle film by dneska už vůbec neprošel. [/i]Tak stačí si vzpomenout, jak dopadl druhý Borat, přičemž spousta lidí si až právě teď určitě uvědomila, že vůbec nějaký druhý Borat existuje... *:D* Tyhle nekorektní sračky mi hrozně chybí, viz Tropická bouře a další klenoty.
862457
7 0
reagovat

The Dictator

Na IG na mě v reels furt vykukovaly ty nejlepší scény, tak jsem si řekl, že se na to po deseti (!) letech kouknu znovu a tvle ono je to ještě lepší, než si vůbec pamatuju!! Si živě pamatuju, po Boratovi a Brunovi, takový hořký zklamání, ale znovu zhlédnutí mě vyvedlo z omylu. Taká nařachaná pecka se mi akorát trefila i do nálady a kadence vtipů byla místy až moc přehlcená, ale tak jako tak bránici podráždila víc než adekvátně. :D:+

Takovýhle film by dneska už vůbec neprošel. A to je to "jen" deset let starý. :(
862457
Na IG na mě v reels furt vykukovaly ty nejlepší scény, tak jsem si řekl, že se na to po deseti (!) letech kouknu znovu a tvle ono je to ještě lepší, než si vůbec pamatuju!! Si živě pamatuju, po Boratovi a Brunovi, takový hořký zklamání, ale znovu zhlédnutí mě vyvedlo z omylu. Taká nařachaná pecka se mi akorát trefila i do nálady a kadence vtipů byla místy až moc přehlcená, ale tak jako tak bránici podráždila víc než adekvátně. *:D**:+* Takovýhle film by dneska už vůbec neprošel. A to je to "jen" deset let starý. :(
The Dictator
9 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Gonzi
yess, presne tak. :+
862422
yess, presne tak. *:+*
862419
1 -1
reagovat
reaguje na: holub109
jo akože ten výrok o naj filme ever je čiste subjektívny, to súhlasím aj ja. ale aj tak si myslím, že nejakým sebemenším spôsobom tento film bude rezonovať ešte dekády. ale možno sa mýlim. :+
862420
jo akože ten výrok o naj filme ever je čiste subjektívny, to súhlasím aj ja. ale aj tak si myslím, že nejakým sebemenším spôsobom tento film bude rezonovať ešte dekády. ale možno sa mýlim. *:+*
862415
3 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Zajímavé, pro mě je to super právě díky té šílenosti. Ono to funguje jako solidní drama, ale kdyby to bylo jen solidní drama, tak u toho taky neslzím smíchy u superskoku na dildo, u dvou šutrů, u racoontouille apod.
Možná jsem to jen já, ale humorné a šílené pojetí té vážnosti výrazně přidává.
862419
Zajímavé, pro mě je to super právě díky té šílenosti. Ono to funguje jako solidní drama, ale kdyby to bylo jen solidní drama, tak u toho taky neslzím smíchy u superskoku na dildo, u dvou šutrů, u racoontouille apod. Možná jsem to jen já, ale humorné a šílené pojetí té vážnosti výrazně přidává.
862416
6 -2
reagují: Muel
reagovat
reaguje na: Cinefil
Šílenost klidně, jenom bych třeba 15 minut ubral. Pak by to bylo bez výtky :+
862417
Šílenost klidně, jenom bych třeba 15 minut ubral. Pak by to bylo bez výtky *:+*
862416
4 -1
reagovat
reaguje na: holub109
Imho kdyby ten film ubral na šílenosti ala anální kolík a hotdogové prsty a přidal na vážnosti, těch 9-10/10 bych mu dal taky.

Ten zbytek je totiž mistrovská práce se silnými hereckými výkony, které nikde jinde jen tak neuvidíš.
862416
Imho kdyby ten film ubral na šílenosti ala anální kolík a hotdogové prsty a přidal na vážnosti, těch 9-10/10 bych mu dal taky. Ten zbytek je totiž mistrovská práce se silnými hereckými výkony, které nikde jinde jen tak neuvidíš.
862415
5 -2
reagují: Gonzi, esmo
reagovat
reaguje na: Muel
je to bez debaty jeden z nejoriginálnějších filmů posledních let, co zvládl komplex multiversu milionkrát lépe než kdejaká Marvelovka, ale přiznám se, že mi to přišlo trošičku overrated a na nejlepší filmy ever se to dle mého nechytá
+ to že je to nejoceňovanější film všech dob je dost úlet 
862415
je to bez debaty jeden z nejoriginálnějších filmů posledních let, co zvládl komplex multiversu milionkrát lépe než kdejaká Marvelovka, ale přiznám se, že mi to přišlo trošičku overrated a na nejlepší filmy ever se to dle mého nechytá + to že je to nejoceňovanější film všech dob je dost úlet 
862350
12 -1
reagují: Muel, Cinefil
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se