Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 3761 - 3780 Napsat příspěvek
Musím říct, že ten kinodabing byl luxusní. Josef Langmiler byl úžasný, Vladimír Brabec totéž a Jiřina Švorcová je tu neironicky absolutní královna. Nádherně se mi to poslouchalo. Film je sám o sobě legendární, ale tenhle kinodabing mu přidal něco navíc. :+
952088
Musím říct, že ten kinodabing byl luxusní. Josef Langmiler byl úžasný, Vladimír Brabec totéž a Jiřina Švorcová je tu neironicky absolutní královna. Nádherně se mi to poslouchalo. Film je sám o sobě legendární, ale tenhle kinodabing mu přidal něco navíc. *:+*
6 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Teď to semka jdu napsat... 
Haluzácky jsem zapnul dvojku a nemůžu se od toho odtrhnout. 
Je to strašná pecka. I po všech těch letech. 
952082
Teď to semka jdu napsat...  Haluzácky jsem zapnul dvojku a nemůžu se od toho odtrhnout.  Je to strašná pecka. I po všech těch letech. 
952066
2 0
reagovat

Filmová pozvánka

Slavnou Planetu opic z roku 1968 jste určitě už někdy viděli. Slyšeli jste ji ale někdy s původním kinodabingem, pořízeným v roce 1970, tedy už dva roky po americké premiéře? Já taky ne, a právě proto se těším, až si dnes ve 21:25 zapnu ČT2. Charltona Hestona zde namluvil Josef Langmiler, známý svým hlasem ve francouzské pentalogii o markýze Angelice, a oscarovou (a do opičí masky dokonale zamaskovanou) Kim Hunter nadabovala Jiřina Švorcová. Ano, čtete správně. Právě kvůli druhé jmenované mě dabovaná Planeta opic zajímá snad nejvíc. Tak uvidíme, jak bude fungovat tahle kombinace. :)
952066
Slavnou [b]Planetu opic[/b] z roku 1968 jste určitě už někdy viděli. Slyšeli jste ji ale někdy s původním kinodabingem, pořízeným v roce 1970, tedy už dva roky po americké premiéře? Já taky ne, a právě proto se těším, až si dnes ve 21:25 zapnu ČT2. Charltona Hestona zde namluvil Josef Langmiler, známý svým hlasem ve francouzské pentalogii o markýze Angelice, a oscarovou (a do opičí masky dokonale zamaskovanou) Kim Hunter nadabovala Jiřina Švorcová. Ano, čtete správně. Právě kvůli druhé jmenované mě dabovaná Planeta opic zajímá snad nejvíc. Tak uvidíme, jak bude fungovat tahle kombinace. *:)*
Filmová pozvánka
11 0
reagují: Cinefil, verbst
reagovat

Animezone - Mononoke

Minulý rok jsem tu spamoval s Mononoke – Film: Fantom v dešti a též jsem vyzdvihoval i seriál. Nyní po půlroce čekání jsme dostali druhý díl Mononoke – Film: Kapitola druhá: Popely hněvu a musím opět tohle psychedelické audiovizuální dílo pochválit.
Má to spoustu výhod:
-nedradiční na pohled krásnou animaci
-akci se super hudbou
-je to překvapivě krátké (74 minut)
-není třeba vidět seriál či předchozí díly

Takže je to taková fajn jednohubka na eNku. 

Jen teda bych chtěl trošku víc napětí a překvapení v tomhle světě intrik. No uvidíme co přinese třetí díl 8).
952065
Minulý rok jsem tu spamoval s [b]Mononoke – Film: Fantom v dešti [/b]a též jsem vyzdvihoval i seriál. Nyní po půlroce čekání jsme dostali druhý díl [b]Mononoke – Film: Kapitola druhá: Popely hněvu[/b] a musím opět tohle psychedelické audiovizuální dílo pochválit. Má to spoustu výhod: -nedradiční na pohled krásnou animaci -akci se super hudbou -je to překvapivě krátké (74 minut) -není třeba vidět seriál či předchozí díly Takže je to taková fajn jednohubka na eNku.  Jen teda bych chtěl trošku víc napětí a překvapení v tomhle světě intrik. No uvidíme co přinese třetí díl *8)*.
Animezone - Mononoke
1 0
reagovat
reaguje na: departed
Geniální věc. O to víc mě s*re, že tyhle staré kousky jsou většinou na našich streamovacích službách nedohledatelné. Mile rád bych si platil za knihovnu starých klasik hezky na streamu (a bez toho, abych musel přes VPN na americké HBO MAX do Criterion Collection.)
951929
Geniální věc. O to víc mě s*re, že tyhle staré kousky jsou většinou na našich streamovacích službách nedohledatelné. Mile rád bych si platil za knihovnu starých klasik hezky na streamu (a bez toho, abych musel přes VPN na americké HBO MAX do Criterion Collection.)
951907
9 0
reagovat
reaguje na: departed
Sidney Lumet byl božan. Ale obecně, ve 40s a 50s dokázali v Hollywoodu psát dialogy ostré jak břitva o jakých se dnešním scénáristům ani nesní.
Dnes s nimi drží krok leda Aaron Sorkin (už si od posledního filmu dává dost načas...), jinak snad nikdo, každý rok tehdy bylo víc skvěle napsaných filmů než teď je za dekádu.
951914
Sidney Lumet byl božan. Ale obecně, ve 40s a 50s dokázali v Hollywoodu psát dialogy ostré jak břitva o jakých se dnešním scénáristům ani nesní. Dnes s nimi drží krok leda Aaron Sorkin (už si od posledního filmu dává dost načas...), jinak snad nikdo, každý rok tehdy bylo víc skvěle napsaných filmů než teď je za dekádu.
951907
5 0
reagovat
reaguje na: departed
A teď si představ, žes ten film poprvé v životě viděl před pár lety na Filmovce na velkém plátně a neskutečně sis tuhle geniální konverzačku užil. :+

Buď jako Disk: jezdi na Filmovku a tyhle poklady uvidíš v nejlepší kvalitě na velkém plátně. 8)
951909
A teď si představ, žes ten film poprvé v životě viděl před pár lety na Filmovce na velkém plátně a neskutečně sis tuhle geniální konverzačku užil. *:+* Buď jako Disk: jezdi na Filmovku a tyhle poklady uvidíš v nejlepší kvalitě na velkém plátně. *8)*
951907
0 0
reagovat

12 Angry Men (1957)

Představ si, že žiješ v roce 2025, kde kinematografie trpí na přesycený trh filmových hoven od velkých streamovacích služeb, které se navzájem předhání v tom, kdo natočí víc sraček ...  a pak se koukneš na film z padesátýho sedmýho, protože doháníš resty, a uvědomíš si, že jsi viděl jedno z nejlepších konverzačních dramat všetkých čas. To je teprve pocit, co? 🥲
951907
Představ si, že žiješ v roce 2025, kde kinematografie trpí na přesycený trh filmových hoven od velkých streamovacích služeb, které se navzájem předhání v tom, kdo natočí víc sraček ...  a pak se koukneš na film z padesátýho sedmýho, protože doháníš resty, a uvědomíš si, že jsi viděl jedno z nejlepších konverzačních dramat všetkých čas. To je teprve pocit, co? 🥲
12 Angry Men (1957)
20 0
reagovat

Weapons 9/10

Asi dvacet minut po skončení filmu jsem přemýšlel, co o něm vlastně napsat. Nakonec si myslím, že na něco komplexnějšího to bude chtít druhé podívání, protože ten zážitek má v sobě vrstvy, které si zaslouží rozebrat s odstupem. Teď se ale zmůžu jen na prosté: chtěl jsem vstát a tleskat.Hvězdu dolů dávám jen za obligátní vysvětlovačku v určitém stylu, kterou prostě nemám rád. Zároveň uznávám, že v rámci zvoleného způsobu vyprávění to tady dává smysl a slouží tomu, aby si divák mohl dát vše dohromady. Přesto mi přišlo, že předtím si tvůrci vystačili s chytrým střihem a naznačováním, a najednou byli až příliš doslovní. Trochu škoda, protože jinak bych tomu dal čisté maximum.
951871
Asi dvacet minut po skončení filmu jsem přemýšlel, co o něm vlastně napsat. Nakonec si myslím, že na něco komplexnějšího to bude chtít druhé podívání, protože ten zážitek má v sobě vrstvy, které si zaslouží rozebrat s odstupem. Teď se ale zmůžu jen na prosté: chtěl jsem vstát a tleskat.Hvězdu dolů dávám jen za obligátní vysvětlovačku v určitém stylu, kterou prostě nemám rád. Zároveň uznávám, že v rámci zvoleného způsobu vyprávění to tady dává smysl a slouží tomu, aby si divák mohl dát vše dohromady. Přesto mi přišlo, že předtím si tvůrci vystačili s chytrým střihem a naznačováním, a najednou byli až příliš doslovní. Trochu škoda, protože jinak bych tomu dal čisté maximum.
Weapons 9/10
4 0
reagovat
reaguje na: connor
Plus by se měli objevit nějaké postavy z filmu.
951868
Plus by se měli objevit nějaké postavy z filmu.
951866
1 0
reagovat

Weapons 9/10

To fungovalo na všech úrovních! Nejlepší horrorová věc, co jsem letos viděl!
951867
To fungovalo na všech úrovních! Nejlepší horrorová věc, co jsem letos viděl!
Weapons 9/10
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Hm... Takže zřejmě chtějí, aby se co nejvíc lidí podívalo na Supermana ještě před začátkem druhé sezony Peacemakera. Možná i kvůli tomu, že Gunn myslím říkal, že v Peacemakerovi bude naznačena/prozrazena hlavní zápletka "Gods and Monsters".
951866
Hm... Takže zřejmě chtějí, aby se co nejvíc lidí podívalo na Supermana ještě před začátkem druhé sezony Peacemakera. Možná i kvůli tomu, že Gunn myslím říkal, že v Peacemakerovi bude naznačena/prozrazena hlavní zápletka "Gods and Monsters".
951861
3 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
19. srpna, jestli se nepletu, takže za týden.:)
951864
19. srpna, jestli se nepletu, takže za týden.*:)*
951863
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
A Tom Cruise pořád nic, on to má nějak pošéfované?
951863
A Tom Cruise pořád nic, on to má nějak pošéfované?
951861
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Ravenous
Země policajtu byla fajn a neutratil se mezi tens špičkama herců co sním hráli 
951862
Země policajtu byla fajn a neutratil se mezi tens špičkama herců co sním hráli 
951854
4 0
reagovat
SUPERMAN arrives on digital this Friday, and on 4K UHD and Blu-ray on September 23.

Tak ten rumor o 15. srpnu byl pravdivý.:D 
951861
SUPERMAN arrives on digital this Friday, and on 4K UHD and Blu-ray on September 23. Tak ten rumor o 15. srpnu byl pravdivý.*:D* 
5 0
reagují: connor, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: HAL
Ak by bolo charizmaticke, co Centaneo nie je
951857
Ak by bolo charizmaticke, co Centaneo nie je
951856
2 0
reagovat
Když to natočí jako béčkovou rubanici ve Vietnamu (a jak jinak taky prequel Ramba pojmout), tak to i herecké dřevo může v pohodě zvládnout.
951856
Když to natočí jako béčkovou rubanici ve Vietnamu (a jak jinak taky prequel Ramba pojmout), tak to i herecké dřevo může v pohodě zvládnout.
0 0
reagují: Ravenous
reagovat
reaguje na: Leefko
Stallone je uplne ok herec, a ma aj oscarove polohy. Sice tak 2-3, ale ma. Centineo je drevo bez charizmy.
951854
Stallone je uplne ok herec, a ma aj oscarove polohy. Sice tak 2-3, ale ma. Centineo je drevo bez charizmy.
951848
7 0
reagují: kristian.nguyen
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Horší herec než Stallone nebude:D
951848
Horší herec než Stallone nebude*:D*
951847
0 0
reagují: Ravenous
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se