. Jako má to fajn animaci a super nápady. Jsem moc rád, že se toho autoři příliš nebáli a hezky tam ty vtipy sázeli a i dost nekorektní. Ale já se teda nejvíc bavil až u pár scének v poslední půlhodince, která to dost zachránila, takže nakonec to o ten bodík šlo nahoru. Tak nějak si říkám kolik z toho ten Sony může mít, když stále takhle prodává.
7/10


.