Rad bych, aby to tu ve světle nedávných diskuzí nezapadlo - Ghibli movies miluju. Jen v rychlosti top 3:
Mononoke je totální a naprostá pecka.
Cesta do Fantazie geniální.
Totoro strašně moc moc moc srdeční záležitost.
všechno 10/10
|
reagovat
|




