Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5841 - 5860 Napsat příspěvek
reaguje na: Gacy
Midnight Meat Train je neprávem zapomenutý béčkový klenot. Vinnie Jones jako hovado s kladivem, jedna z prvních rolí Breadley Coopera a Ted Raimi, který tady umře jednou z nejzábavnějších smrtí. 
851058
Midnight Meat Train je neprávem zapomenutý béčkový klenot. Vinnie Jones jako hovado s kladivem, jedna z prvních rolí Breadley Coopera a Ted Raimi, který tady umře jednou z nejzábavnějších smrtí. 
851057
5 0
reagují: Gacy
reagovat

Rjuhei Kitamura je zpátky

link

jooooo
miluju Downrange, Midnight mead Train a No one Loves a tohle by mohl být další masakr bez motorové pily i když i tu už Stephen Dorff zažil :+:+:+ jooo udělal mi radost 
851057
[url=https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=the+price+we+pay]https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=the+price+we+pay [/url] jooooo miluju Downrange, Midnight mead Train a No one Loves a tohle by mohl být další masakr bez motorové pily i když i tu už Stephen Dorff zažil *:+**:+**:+* jooo udělal mi radost 
Rjuhei Kitamura je zpátky
3 0
reagují: Mr. Hlad, (=LIFTY=)
reagovat

Anděl Páně 3

Strach začíná pracovat na scénáři, peníze má už prý případně zajištěné, zájem producentů a distributorů (nepřekvapivě) velký. Ale ještě to bude případně asi pár let trvat. Aktuálně se věnujě hlavně přípravě nějakého filmu s Bohdalkou. 
851052
Strach začíná pracovat na scénáři, peníze má už prý případně zajištěné, zájem producentů a distributorů (nepřekvapivě) velký. Ale ještě to bude případně asi pár let trvat. Aktuálně se věnujě hlavně přípravě nějakého filmu s Bohdalkou. 
Anděl Páně 3
3 -1
reagovat
What Is The Most 80s Movie Ever?

Spoiler: Je to Rocky IV.
851033
[b][url=https://www.youtube.com/watch?v=tgTVPydfmoc]What Is The Most 80s Movie Ever? [/url][/b]Spoiler: [spoiler]Je to Rocky IV[/spoiler].
4 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: the dark knight
To souhlasím, už dávno neplatí za tu důvěryhodnost v procentech, :+
851024
To souhlasím, už dávno neplatí za tu důvěryhodnost v procentech, *:+*
851023
1 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Má to háček, ČSFD je plná rasistických degenerátů, kteří čemukoliv s rasovou tématikou dávají odpad. :-
851023
Má to háček, ČSFD je plná rasistických degenerátů, kteří čemukoliv s rasovou tématikou dávají odpad. *:-*
851021
4 0
reagují: Gacy
reagovat

Noc oživlých mrtvol

Režisérka filmu Nanny- Nikyatu jusu chystá pokračování, ale má to háček, její Nanny má na čsfd 20%:-
851021
Režisérka filmu Nanny- Nikyatu jusu chystá pokračování, ale má to háček, její Nanny má na čsfd 20%*:-*
Noc oživlých mrtvol
2 0
reagují: the dark knight
reagovat
reaguje na: MKMZ
Kdo by si nechtěl zahrát prvního superhrdinského pasáka.
851007
Kdo by si nechtěl zahrát prvního superhrdinského pasáka.
851005
5 0
reagovat

V Sony se zbláznili...?

Po El Muertovi přichází další obskurní záporák Spider-Mana, který dostane vlastní film. Hypno-Hustlera si sřihne Donald Glover. :D Kéž by to radši byl Ultimate než tohle... :(:-
851005
Po El Muertovi přichází další obskurní záporák Spider-Mana, který dostane vlastní film. Hypno-Hustlera si sřihne Donald Glover. *:D* Kéž by to radši byl Ultimate než tohle... *:(**:-*
V Sony se zbláznili...?
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

(Ne)použité storyboardy aneb jak mohl taky film vypadat.
850991
(Ne)použité [url=https://sorenbendt.com/project/7383/]storyboardy[/url] aneb jak mohl taky film vypadat.
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
4 -3
reagovat
Každopádně jsem to viděl v IMAXu a s Rainmakerem jsem se nepotkal. 
850987
Každopádně jsem to viděl v IMAXu a s Rainmakerem jsem se nepotkal. 
6 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Minimálně za posledních 13 let.
850984
Minimálně za posledních 13 let.
850982
23 0
reagovat
Výkřik do tmy: Avatar: The Way of Water je Cameronův nejlepší film. Myslím to vážně. 
850982
Výkřik do tmy: Avatar: The Way of Water je Cameronův nejlepší film. Myslím to vážně. 
4 -4
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Mam v okoli dost deti ruznych veku a Barbie netahne.
850932
Mam v okoli dost deti ruznych veku a Barbie netahne.
850929
3 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ale ta Barbie panenka už existuje nějakych 40? Let? 
Xyz generaci má svoji sbírku. Obsazení je imo TOP!
Song od Aqua je samozřejmě nutností ale třeba si ho nechají do dvojky jako cliffhanger 8)
850929
Ale ta Barbie panenka už existuje nějakych 40? Let?  Xyz generaci má svoji sbírku. Obsazení je imo TOP! Song od Aqua je samozřejmě nutností ale třeba si ho nechají do dvojky jako cliffhanger *8)*
850923
2 0
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: dreamy
nepodcenoval bych pocet lidi znajici Odyseu a zaroven bych nepodcenoval pocet lidi co Odyseu zapli, videli zacatek a par minut navic a pak to znudene vypli a sli blit na IMDB/CSFD :D Ale ano mimo.
850928
nepodcenoval bych pocet lidi znajici Odyseu a zaroven bych nepodcenoval pocet lidi co Odyseu zapli, videli zacatek a par minut navic a pak to znudene vypli a sli blit na IMDB/CSFD *:D* Ale ano mimo.
850926
3 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
no úplně mimo... však to ocení jen ti co znaj odyseu a ti se do kina nepohrnou 
850926
no úplně mimo... však to ocení jen ti co znaj odyseu a ti se do kina nepohrnou 
850923
3 0
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: RainMakeR
pokud nevydaj 2 tydny pred premierou predelavku Aqua songu tak ten hype na nostalgii nevidim. Ac je ten teaser super, tak je vlastne totalne mimo?
850923
pokud nevydaj 2 tydny pred premierou predelavku Aqua songu tak ten hype na nostalgii nevidim. Ac je ten teaser super, tak je vlastne totalne mimo?
850921
3 0
reagují: RainMakeR, dreamy
reagovat
reaguje na: holub109
furt doufam, ze tam bude nejaky zatajeny sci-fi prvek, pac se mi nezda ze je to tema na jeden film, ale uvidime
850922
furt doufam, ze tam bude nejaky zatajeny sci-fi prvek, pac se mi nezda ze je to tema na jeden film, ale uvidime
850899
2 0
reagovat
reaguje na: speta.jr

Barbie film

Predikce miliardových tržeb za 3,2,1 ..

Já tomu fandím 8):+
850921
Predikce miliardových tržeb za 3,2,1 .. Já tomu fandím *8)**:+*
Barbie film
850920
3 0
reagují: speta.jr
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se