reaguje na:
(=LIFTY=)
"Propadlo v kinech"? Ono to už u nás bylo? Jsem zas něco zaspal ...
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|



Ja za posledni dobu koupil jen Občanskou valku, ktera se mi velmi libila uz v kine. Pak jsem chtel Konklave ci Carodejku, které mi v kine utekly a byl jsrm ochoten do jednoho investovat, ale ty nevysly vubec...Tak jsem nakonec sahl az po Lee.