Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5881 - 5900 Napsat příspěvek

Imax pičo

Nějakej starej krypl  skočil přes zábradlí v půlce projekce.

Čeká se na záchranku... 
850812
Nějakej starej krypl  skočil přes zábradlí v půlce projekce. Čeká se na záchranku... 
Imax pičo
6 -21
reagují: dreamy, Mr. Hlad
reagovat

Deliverance (1972)

Proč taková pecka ještě u nás nevyšla na Blu-Ray?
ještě, že muže člověk sáhnout do cizího státu, ale stejně bych rád český vydání :+
850804
Proč taková pecka ještě u nás nevyšla na Blu-Ray? ještě, že muže člověk sáhnout do cizího státu, ale stejně bych rád český vydání *:+*
Deliverance (1972)
3 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Chystám se zítra, ale jenom kvůli filmu. ;)
850795
Chystám se zítra, ale jenom kvůli filmu. *;)*
850793
5 0
reagovat

Dneska Imax

Tak co modre hlavy, kdo tu čeká se mnou? :D8):o
850793
Tak co modre hlavy, kdo tu čeká se mnou? *:D**8)**:o*
Dneska Imax
3 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Díky, volouskal jsem.:D
850742
Díky, volouskal jsem.*:D*
850732
2 0
reagovat
Kdo má Apple a chce si dát Top Gun Maverick, tak je tam chyba a dá se koupit za 99,-:D
850732
Kdo má Apple a chce si dát Top Gun Maverick, tak je tam chyba a dá se koupit za 99,-*:D*
2 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Celé je to kampaň na Suicide Squad hru, kde jdete vyvraždit Justice League.
Snaží se všechny nas.at, ať je ten zážitek intenzivnější.
850724
Celé je to kampaň na Suicide Squad hru, kde jdete vyvraždit Justice League. Snaží se všechny nas.at, ať je ten zážitek intenzivnější.
850721
7 0
reagovat

Skartace filmů u DC xomics

Reaguji na Imfův Tweet ohledně možné skartace filmů. Možné Zrušení Flashe a Aquamana jako nehodící se do dalšího universa... 
Tuto hanebnost dělali komunisti, když si mysleli že film/seriál je protivládní, bezcennej obsahově, nebo se jim prostě nelibil...
Vedení filmových DC comics mě svý jednáním tento režim připomíná. 
Díky tomu třeba nikdy neuvidím českou Angeliku Ctná paní Lucie... 

Mohli se vyšvihnout nad Marvel, kterej už 2 roky šlape vodu. Ale oni mezi tím nabrali ještě více vody a potápí se ke dnu rychleji než vyplavali např. díky novymu Batmanovi... 
850721
Reaguji na Imfův Tweet ohledně možné skartace filmů. Možné Zrušení Flashe a Aquamana jako nehodící se do dalšího universa...  Tuto hanebnost dělali komunisti, když si mysleli že film/seriál je protivládní, bezcennej obsahově, nebo se jim prostě nelibil... Vedení filmových DC comics mě svý jednáním tento režim připomíná.  Díky tomu třeba nikdy neuvidím českou Angeliku Ctná paní Lucie...  Mohli se vyšvihnout nad Marvel, kterej už 2 roky šlape vodu. Ale oni mezi tím nabrali ještě více vody a potápí se ke dnu rychleji než vyplavali např. díky novymu Batmanovi... 
Skartace filmů u DC xomics
2 -9
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak brzy půjde ven Argylle od Vaughna a tam se prý plánuje minimálně trilogie. Takže Bond nebude, ale skorobond jo a to je asi nejlepší řešení. 
850665
Tak brzy půjde ven Argylle od Vaughna a tam se prý plánuje minimálně trilogie. Takže Bond nebude, ale skorobond jo a to je asi nejlepší řešení. 
850645
13 0
reagovat
Já jsem zvědavý co s ním bude. Fans ho zatím milují ale nedávno tu někdo psal, že v zákulisí je to prej docela kokot :))
850659
Já jsem zvědavý co s ním bude. Fans ho zatím milují ale nedávno tu někdo psal, že v zákulisí je to prej docela kokot *:))*
7 0
reagovat
Je jasný , že se v nějaké geek frenčíze vyloupne. Otázka je kde a fakt to bude muset být AAA
850645
Je jasný , že se v nějaké geek frenčíze vyloupne. Otázka je kde a fakt to bude muset být AAA
3 0
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Napsal to moc krásně. <3

Na Bonda ho netipuju vůbec. Kdyby Craig skončil po Spectre, tak možná...

Co bude dělat teď? Oživí ho Cruise? :D
850641
Napsal to moc krásně. <3 Na Bonda ho netipuju vůbec. Kdyby Craig skončil po Spectre, tak možná... Co bude dělat teď? Oživí ho Cruise? *:D*
850635
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Asi jako chápu o co se Gunn a spol snaží, ale toto mě teda mrzí hodně. Achjo. 
850637
Asi jako chápu o co se Gunn a spol snaží, ale toto mě teda mrzí hodně. Achjo. 
850635
5 0
reagovat
Cavill se nakonec nevrátí jako Superman. 

Source: Jeho Insta link

Při čtení jsem uslyšel znělku Bonda.
850635
Cavill se nakonec nevrátí jako Superman.  Source: Jeho Insta https://www.instagram.com/p/CmK7eLWJ0as/?igshid=YmMyMTA2M2Y= Při čtení jsem uslyšel znělku Bonda.
4 0
reagují: Memphis, verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Za mě už to bylo slabší. U Rickyho nejsem zvyklý na hluché místa a tady jich pár bylo. Každopádně jeho úvod s onkologickými pacienty byl super:D
Mě bavil i Netflix Jimmy Carr. Akorát on spíš jede vtip za vtipem, kdežto Ricky je výborný vypravěč.
850611
Za mě už to bylo slabší. U Rickyho nejsem zvyklý na hluché místa a tady jich pár bylo. Každopádně jeho úvod s onkologickými pacienty byl super*:D* Mě bavil i Netflix Jimmy Carr. Akorát on spíš jede vtip za vtipem, kdežto Ricky je výborný vypravěč.
850605
3 0
reagovat
Gervais zase jednou naložil. link
Tohle mi extrémně sedlo. Smál jsem se, až mi tekly slzy. 
Když to srovnám s posledním Trevorem, tak Ricky - on je fakt úplně někde jinde. 
850605
Gervais zase jednou naložil. https://www.netflix.com/us/title/80225917?s=a&trkid=13747225&t=cp&vlang=en&clip=81511030  Tohle mi extrémně sedlo. Smál jsem se, až mi tekly slzy.  Když to srovnám s posledním Trevorem, tak Ricky - on je fakt úplně někde jinde. 
6 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No, je zajimave, ze by se pletl takhle zrovna nekdo, kdo ve velkem pro Variety pokryva prave Warnery... Klidne to muze byt nejaka power play, kdy bylo jasny, ze na to Gunn bude muset pak reagovat.
850588
No, je zajimave, ze by se pletl takhle zrovna nekdo, kdo ve velkem pro Variety pokryva prave Warnery... Klidne to muze byt nejaka power play, kdy bylo jasny, ze na to Gunn bude muset pak reagovat.
850582
3 0
reagovat
Tak komu už se má věřit když ne Variety 
850582
Tak komu už se má věřit když ne Variety 
4 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: verbst
On bude asi nejbliz realite ten clanek z THR, jen se vselijak bude slovickarit plus mnoho angazovanych - tvurci odtrzeni od reality, herci co uz nikdy vetsi znacku mit nebudou, ti odejiti jako Jenkins, co musi jasne rict, ze to bylo jejich rozhodnuti a oni udelali vse dobre a kvalitne. Koneckoncu i ted ten jeji statement... Jsou vlastne jen dve moznosti. Bud je zhrzena nebo to Gunn fakt chce restartovat.
850579
On bude asi nejbliz realite ten clanek z THR, jen se vselijak bude slovickarit plus mnoho angazovanych - tvurci odtrzeni od reality, herci co uz nikdy vetsi znacku mit nebudou, ti odejiti jako Jenkins, co musi jasne rict, ze to bylo jejich rozhodnuti a oni udelali vse dobre a kvalitne. Koneckoncu i ted ten jeji statement... Jsou vlastne jen dve moznosti. Bud je zhrzena nebo to Gunn fakt chce restartovat.
850578
3 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Co se týče DCEU asi bych do budoucna počkal na nějaký oficiální vyjádření, protože poslední, dobou se všichni pletou :D
BTW Gunnův Twitter je top :D link
850578
Co se týče DCEU asi bych do budoucna počkal na nějaký oficiální vyjádření, protože poslední, dobou se všichni pletou *:D* BTW Gunnův Twitter je top *:D* https://twitter.com/JamesGunn/status/1601635899925676032?t=IDYvz-CmXh1ZdrLnwQ6KUg&s=19
850564
2 -1
reagují: The Joker
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se