Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5901 - 5920 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Asi jako chápu o co se Gunn a spol snaží, ale toto mě teda mrzí hodně. Achjo. 
850637
Asi jako chápu o co se Gunn a spol snaží, ale toto mě teda mrzí hodně. Achjo. 
850635
5 0
reagovat
Cavill se nakonec nevrátí jako Superman. 

Source: Jeho Insta link

Při čtení jsem uslyšel znělku Bonda.
850635
Cavill se nakonec nevrátí jako Superman.  Source: Jeho Insta https://www.instagram.com/p/CmK7eLWJ0as/?igshid=YmMyMTA2M2Y= Při čtení jsem uslyšel znělku Bonda.
4 0
reagují: Memphis, verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Za mě už to bylo slabší. U Rickyho nejsem zvyklý na hluché místa a tady jich pár bylo. Každopádně jeho úvod s onkologickými pacienty byl super:D
Mě bavil i Netflix Jimmy Carr. Akorát on spíš jede vtip za vtipem, kdežto Ricky je výborný vypravěč.
850611
Za mě už to bylo slabší. U Rickyho nejsem zvyklý na hluché místa a tady jich pár bylo. Každopádně jeho úvod s onkologickými pacienty byl super*:D* Mě bavil i Netflix Jimmy Carr. Akorát on spíš jede vtip za vtipem, kdežto Ricky je výborný vypravěč.
850605
3 0
reagovat
Gervais zase jednou naložil. link
Tohle mi extrémně sedlo. Smál jsem se, až mi tekly slzy. 
Když to srovnám s posledním Trevorem, tak Ricky - on je fakt úplně někde jinde. 
850605
Gervais zase jednou naložil. https://www.netflix.com/us/title/80225917?s=a&trkid=13747225&t=cp&vlang=en&clip=81511030  Tohle mi extrémně sedlo. Smál jsem se, až mi tekly slzy.  Když to srovnám s posledním Trevorem, tak Ricky - on je fakt úplně někde jinde. 
6 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No, je zajimave, ze by se pletl takhle zrovna nekdo, kdo ve velkem pro Variety pokryva prave Warnery... Klidne to muze byt nejaka power play, kdy bylo jasny, ze na to Gunn bude muset pak reagovat.
850588
No, je zajimave, ze by se pletl takhle zrovna nekdo, kdo ve velkem pro Variety pokryva prave Warnery... Klidne to muze byt nejaka power play, kdy bylo jasny, ze na to Gunn bude muset pak reagovat.
850582
3 0
reagovat
Tak komu už se má věřit když ne Variety 
850582
Tak komu už se má věřit když ne Variety 
4 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: verbst
On bude asi nejbliz realite ten clanek z THR, jen se vselijak bude slovickarit plus mnoho angazovanych - tvurci odtrzeni od reality, herci co uz nikdy vetsi znacku mit nebudou, ti odejiti jako Jenkins, co musi jasne rict, ze to bylo jejich rozhodnuti a oni udelali vse dobre a kvalitne. Koneckoncu i ted ten jeji statement... Jsou vlastne jen dve moznosti. Bud je zhrzena nebo to Gunn fakt chce restartovat.
850579
On bude asi nejbliz realite ten clanek z THR, jen se vselijak bude slovickarit plus mnoho angazovanych - tvurci odtrzeni od reality, herci co uz nikdy vetsi znacku mit nebudou, ti odejiti jako Jenkins, co musi jasne rict, ze to bylo jejich rozhodnuti a oni udelali vse dobre a kvalitne. Koneckoncu i ted ten jeji statement... Jsou vlastne jen dve moznosti. Bud je zhrzena nebo to Gunn fakt chce restartovat.
850578
3 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Co se týče DCEU asi bych do budoucna počkal na nějaký oficiální vyjádření, protože poslední, dobou se všichni pletou :D
BTW Gunnův Twitter je top :D link
850578
Co se týče DCEU asi bych do budoucna počkal na nějaký oficiální vyjádření, protože poslední, dobou se všichni pletou *:D* BTW Gunnův Twitter je top *:D* https://twitter.com/JamesGunn/status/1601635899925676032?t=IDYvz-CmXh1ZdrLnwQ6KUg&s=19
850564
2 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Gunn uz tweetnul, ze to neni pravda. :) Taky Jenkins napsala esej o svem odchodu od WW... Kde ale vubec nezminila a nepoprela ty diskuze o "character arc" a mailu a zaver byl "at bych prisla s cimkoliv, tak by to u WBD neproslo". :)
850564
Gunn uz tweetnul, ze to neni pravda. :) Taky Jenkins napsala esej o svem odchodu od WW... Kde ale vubec nezminila a nepoprela ty diskuze o "character arc" a mailu a zaver byl "at bych prisla s cimkoliv, tak by to u WBD neproslo". :)
850521
4 0
reagují: verbst
reagovat
Tak zrovna Gunn a Reeves si podle mně nemuzou vubec rozumet, to neni dobrej napad
850536
Tak zrovna Gunn a Reeves si podle mně nemuzou vubec rozumet, to neni dobrej napad
3 0
reagovat

65 – Official Trailer

Cakal som nejaku klasicku variaciu na stroskotanie na neznamej planete s alienmi ale toto som naozaj necakal :+
850533
Cakal som nejaku klasicku variaciu na stroskotanie na neznamej planete s alienmi ale toto som naozaj [url=https://www.youtube.com/watch?v=bHXejJq5vr0&t=141s]necakal[/url] *:+*
65 – Official Trailer
5 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Z toho Reeves asi nebude mat radost.
850532
Z toho Reeves asi nebude mat radost.
850521
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
850530
https://i.ibb.co/n7GK8Yc/74ale5.jpg *:D*
850481
5 -1
reagovat
Gunn se Safranem chtějí Pattisonova Batmana v DCEU. 

Source: Variety  

Po pár failech by bylo fajn si sem info zdrojovat. 
850521
Gunn se Safranem chtějí Pattisonova Batmana v DCEU.  Source: Variety   Po pár failech by bylo fajn si sem info zdrojovat. 
5 0
reagovat
reaguje na: verbst
"tohle je náramně odvedený řemeslo, kde funguje všechno. Ano, pořád je to komiksová blockbuster záležitost, ale do detailu vymazlená" " A tady to má o tolik víc, než ty ostatní" "Zendaya je všechny přehrává neskutečně" LOL :D:D:D:D:D Miluju tvůj humor, pls never change! :+
850505
"tohle je náramně odvedený řemeslo, kde funguje všechno. Ano, pořád je to komiksová blockbuster záležitost, ale do detailu vymazlená" " A tady to má o tolik víc, než ty ostatní" "Zendaya je všechny přehrává neskutečně" LOL *:D**:D**:D**:D**:D* Miluju tvůj humor, pls never change! *:+*
850481
7 -2
reagovat

MCU Recap

Spider-Man Far from Home
Na mě to furt funguje i po letech. Pořád je to pohodovej Spidey, se super Gyllenhaalem, hudbou od Giacchina, Zendayou a jízdou po Evropě. Nemyslím si, že chtěli obejovovat Ameriku a dodali naprosto přesnej a funkční blockbuster.
Má to svoje perfektní momenty jako výroba obleku, akce v Londýně a celkově jakákoliv interakce mezi těma děckama.
9/10

Spider-Man No Way Home
Geniální i po roce. Nadávejte si jak chcete na fan servis, ale i ten se musí umět dobře udělat a tohle je náramně odvedený řemeslo, kde funguje všechno. Ano, pořád je to komiksová blockbuster záležitost, ale do detailu vymazlená. A tady to má o tolik víc, než ty ostatní. Poprvé jsem u Hollandovýho Spideyho cítil, že opravdu o něco jde. A podle mě to prostě bylo těma "personal stakes..."
Smrt May, mlátička s Green Goblinem ať už v baráku, nebo na konci. Parádní nástup obou dalších Spider-Manů. Fungující emoce ode všech zúčastněných a i ten Strange byl fajn.
Zendaya je všechny přehrává neskutečně.
10/10

Shang-Chi tady.

Eternals
Jdu si pro minusy, ale i napodruhé to na mě po tom roce a něco funguje. Všechno od motivace postav, vývoje postav, chování postav po zasazení, hudbu, casting, spád, feeling a budování/rozšiřování toho univerza zase jinou stranou. Jeden z nejzajímavějších MARVEL počinů a hodně by mě mrzelo, kdyby zůstalo jen u jednoho filmu.
10/10

Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Lepší, než si pamatuju z kina. America skvěle obsazená a nemůžu se dočkat interakce mezi ní, Hawkeykou (:D) a Ms Marvel. Wanda mnohem líp uchopená, než ve vlastním seriálu a stejně si nemyslím, že jsme ji viděli naposledy.
Strange je tady strašnej OP bastard, ale ani Wong se neztrácí. Možná je to nějakej bias, ale tady mě do očí bilo pár lapsů a nesmyslů. Celkově bych byl někde kolem 6/10

A teď už jsem vskutku přemarvelovanej :D
850481
[b]Spider-Man Far from Home [/b]Na mě to furt funguje i po letech. Pořád je to pohodovej Spidey, se super Gyllenhaalem, hudbou od Giacchina, Zendayou a jízdou po Evropě. Nemyslím si, že chtěli obejovovat Ameriku a dodali naprosto přesnej a funkční blockbuster. Má to svoje perfektní momenty jako výroba obleku, akce v Londýně a celkově jakákoliv interakce mezi těma děckama. 9/10 [b]Spider-Man No Way Home [/b]Geniální i po roce. Nadávejte si jak chcete na fan servis, ale i ten se musí umět dobře udělat a tohle je náramně odvedený řemeslo, kde funguje všechno. Ano, pořád je to komiksová blockbuster záležitost, ale do detailu vymazlená. A tady to má o tolik víc, než ty ostatní. Poprvé jsem u Hollandovýho Spideyho cítil, že opravdu o něco jde. A podle mě to prostě bylo těma "personal stakes..." Smrt May, mlátička s Green Goblinem ať už v baráku, nebo na konci. Parádní nástup obou dalších Spider-Manů. Fungující emoce ode všech zúčastněných a i ten Strange byl fajn. Zendaya je všechny přehrává neskutečně. 10/10 [b]Shang-Chi[/b] [url=https://www.moviezone.cz/forum/filmy/2#comment_849540]tady. [/url][b]Eternals[/b] Jdu si pro minusy, ale i napodruhé to na mě po tom roce a něco funguje. Všechno od motivace postav, vývoje postav, chování postav po zasazení, hudbu, casting, spád, feeling a budování/rozšiřování toho univerza zase jinou stranou. Jeden z nejzajímavějších MARVEL počinů a hodně by mě mrzelo, kdyby zůstalo jen u jednoho filmu. 10/10 [b]Doctor Strange in the Multiverse of Madness [/b]Lepší, než si pamatuju z kina. America skvěle obsazená a nemůžu se dočkat interakce mezi ní, Hawkeykou (*:D*) a Ms Marvel. Wanda mnohem líp uchopená, než ve vlastním seriálu a stejně si nemyslím, že jsme ji viděli naposledy. Strange je tady strašnej OP bastard, ale ani Wong se neztrácí. Možná je to nějakej bias, ale tady mě do očí bilo pár lapsů a nesmyslů. Celkově bych byl někde kolem 6/10 A teď už jsem vskutku přemarvelovanej *:D*
MCU Recap
7 -12
reagují: Memphis, Muf
reagovat

Humongous (1982)

Další z klenotu zapadlých hororu, o jedné mamince půjčené z Psycha a synovi, co moc krásy nepobral, ale zabíjení mladých mu jde dobře, je to fajn horor s dobrou atmosférou, jen je lepší koukat po tmě, mistama to je hodně ve tmě:+
850420
Další z klenotu zapadlých hororu, o jedné mamince půjčené z Psycha a synovi, co moc krásy nepobral, ale zabíjení mladých mu jde dobře, je to fajn horor s dobrou atmosférou, jen je lepší koukat po tmě, mistama to je hodně ve tmě*:+*
Humongous (1982)
2 0
reagovat

The Fabelmans

možno prestrelená stopáž a prostriedok filmu nie je najlepší. je to ale furt kurňa nadpriemená snímka, ktorá mi spielbergovú hravosť a kreativitu krásne predstavila a urobila z toho super film. cameo na konci a posledný záber snímku genialita.
850393
možno prestrelená stopáž a prostriedok filmu nie je najlepší. je to ale furt kurňa nadpriemená snímka, ktorá mi spielbergovú hravosť a kreativitu krásne predstavila a urobila z toho super film. cameo na konci a posledný záber snímku genialita.
The Fabelmans
4 0
reagovat
reaguje na: Barv666
Mno... vypadá to na nějakou verzi Spider-Geddonu se VŠEMI Spider-Totemy. :D
850385
Mno... vypadá to na nějakou verzi Spider-Geddonu se VŠEMI Spider-Totemy. *:D*
850383
2 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Finally! Kéž to má úroveň jedničky!
850383
Finally! Kéž to má úroveň jedničky!
850362
2 0
reagují: MKMZ
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se