reaguje na:
hroubek
Uz som mal osobne nejake varovné signály keďže reklamná kampaň ak sa to tak da nazvať teoreticky začala minulý mesiac vo forme...trailer a par fotiek plus plagát? A aj to len tak aby sa nepovedalo. Horšie to bolo len pri Ironheart v Marveli tam bolo cítiť ze najradšej by tomu projektu dali Batgirl treatment
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|


, jen já si vypomůžu festivalovkou a animovanými věcmi.