Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5941 - 5960 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
To je pravda, :+ 
850089
To je pravda, *:+* 
850086
1 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Další díly už tak super nejsou (spíš se jede na šílené gore) ale objeví se tam taky pár hororových ikon:+
850086
Další díly už tak super nejsou (spíš se jede na šílené gore) ale objeví se tam taky pár hororových ikon*:+*
850085
2 0
reagují: Gacy
reagovat

Hatchet (2006)

Parádní řežba, Kane Hooder je právem legenda hororů, ty jeho monstra :D Adam Green je něco jako Coscarelli, natočil film, který ocení snad jen fandové hororu, tenhle film má krásnou atmosféru bažin, Victor Crowley je ultimátni hovado a to Gore, bože to Gore a zastaví se i Robert “Freddy” Englund:+:+
850085
Parádní řežba, Kane Hooder je právem legenda hororů, ty jeho monstra *:D* Adam Green je něco jako Coscarelli, natočil film, který ocení snad jen fandové hororu, tenhle film má krásnou atmosféru bažin, Victor Crowley je ultimátni hovado a to Gore, bože to Gore a zastaví se i Robert “Freddy” Englund*:+**:+*
Hatchet (2006)
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Strážci galaxie 2 (2017)

Druhý díl Strážců galaxie je jednoduše ještě lepší než jednička. Je vidět a znát, že James Gunn tu partu miluje. Hodně osobité, dojemné, správně cynické a neskutečně zábavné. Oba díly Strážců galaxie mají velké srdce a jako divák si nemůžu přát víc než to, aby se třetí díl minimálně vyrovnal prvním dvěma. Dost lidí velebí nějaké Avengers, ale pro jedinou správnou týmovkou z MCU jsou Strážci galaxie. A miluju Chrise Pratta.
850069
Druhý díl Strážců galaxie je jednoduše ještě lepší než jednička. Je vidět a znát, že James Gunn tu partu miluje. Hodně osobité, dojemné, správně cynické a neskutečně zábavné. Oba díly Strážců galaxie mají velké srdce a jako divák si nemůžu přát víc než to, aby se třetí díl minimálně vyrovnal prvním dvěma. Dost lidí velebí nějaké Avengers, ale pro jedinou správnou týmovkou z MCU jsou Strážci galaxie. A miluju Chrise Pratta.
Strážci galaxie 2 (2017)
10 -7
reagovat

Joker 2 First Look

850065
[url=https://www.instagram.com/p/CmAGaZcyNFP/?utm_source=ig_web_button_share_sheet]link[/url]
Joker 2 First Look
4 0
reagovat
reaguje na: HAL
Taky se těším co z toho bude :+
850043
Taky se těším co z toho bude *:+*
850037
2 0
reagovat
reaguje na: Gacy
To vypadá skvěle. Mladý Cronenberg se perfektně potatil, už Possessor byl krásná fůze Cronenbergovského old school body hororu s moderními tématy, a tohle vypadá na podobnou jízdu.
850037
To vypadá skvěle. Mladý Cronenberg se perfektně potatil, už Possessor byl krásná fůze Cronenbergovského old school body hororu s moderními tématy, a tohle vypadá na podobnou jízdu.
849989
4 0
reagují: Gacy
reagovat

Ceske okenko

Pustit ctyri filmy a druhy nejlepsi je ten od Marty Ferencove... Jako uff. Prani Jeziskovi je pozivatelne urcite diky toho ze je snad doslovnym remakem polskeho originalu, ale ted k tem Vanocum docela ok, 5/10. Urcite lepsi nez Znami neznami. Hadkovi 20-25 min a stacilo. Rekni to psem... Kdyz Sedlacek toci na objednavku, tak to fakt pali oci. Zase, 25 min max. Tohle fakt neslo. Nejlepsi z toho je urcite Srdce na dlani, sice postavy strasny figurky, takove nedopecene a moc a moc snazici se byt roztomile, ale je tam nejake remeslo a snaha tocit film. Oproti Zeny v behu nebo Zeny v pokuseni meli zjevne mene penez a mene casu (asi tak 3 lokace, Ruml cely film nosi stejne obleceni apod), ale v ramci "cesky film" bych tech 6/10 dal. :)
850034
Pustit ctyri filmy a druhy nejlepsi je ten od Marty Ferencove... Jako uff. [b]Prani Jeziskovi[/b] je pozivatelne urcite diky toho ze je snad doslovnym remakem polskeho originalu, ale ted k tem Vanocum docela ok, 5/10. Urcite lepsi nez Znami neznami. [b]Hadkovi[/b] 20-25 min a stacilo. [b]Rekni to psem[/b]... Kdyz Sedlacek toci na objednavku, tak to fakt pali oci. Zase, 25 min max. Tohle fakt neslo. Nejlepsi z toho je urcite [b]Srdce na dlani[/b], sice postavy strasny figurky, takove nedopecene a moc a moc snazici se byt roztomile, ale je tam nejake remeslo a snaha tocit film. Oproti Zeny v behu nebo Zeny v pokuseni meli zjevne mene penez a mene casu (asi tak 3 lokace, Ruml cely film nosi stejne obleceni apod), ale v ramci "cesky film" bych tech 6/10 dal. :)
Ceske okenko
2 0
reagují: The Joker
reagovat

Strážci galaxie (2014)

Pustil jsem si znovu po delší době první Strážce galaxie od Jamese Gunna a musím říct, že jsem se opět příjemně bavil a dojímal. Není to typický superhrdinský film s nepřemožitelnými hrdiny, ale o to více je mezi nimi skvělá chemie. O skvělém písničkovém soundtracku ani nemluvě. Vlastně mi přijde, že Strážci galaxie tvoří v marvelovském universu budoucí samostatnou trilogii, u které nepotřebuju znát to universum. Příjemná podívaná a opět musím konstatovat, že Chris Pratt je tu neuvěřitelně krásný.
849996
Pustil jsem si znovu po delší době první Strážce galaxie od Jamese Gunna a musím říct, že jsem se opět příjemně bavil a dojímal. Není to typický superhrdinský film s nepřemožitelnými hrdiny, ale o to více je mezi nimi skvělá chemie. O skvělém písničkovém soundtracku ani nemluvě. Vlastně mi přijde, že Strážci galaxie tvoří v marvelovském universu budoucí samostatnou trilogii, u které nepotřebuju znát to universum. Příjemná podívaná a opět musím konstatovat, že Chris Pratt je tu neuvěřitelně krásný.
Strážci galaxie (2014)
10 -2
reagovat

Poslední skaut

Když jsem na tohle koukal naposledy cca před 10 lety tak jsem se celkem dobře bavil, ale nějak mě to neuchvátilo a nepochopil jsem ten legendární status.
Podle mě jsem musel mít nějak špatně nastavený očekávání a asi jsem se z nějakýho důvodu těšil na nějaký zběsilý akční scény jak z Bourneovek, jinak nevim.
Každopádně tentokrát mi film sednul jak prdel na hrnec.
Hlavní dvojice fuck-upů je výborná a pomalu každá druhá věta je hláška, co se dá tesat do kamene. Zápletka komplikovaná asi tak akorát a ačkoliv nejde o nic světobornýho, tak jsem se párkrát nechal něčím překvapit. A teda má to hlavně úplně výborný tempo, kdy se pomalu nesundavá noha z plynu a film uteče jak voda. Jako jediná "klidnější" část mě napadne asi výměna životních příběhů u Hallenbecka, ale ta je zase pohlcující díky těm charakterům.
Luxus.
849994
Když jsem na tohle koukal naposledy cca před 10 lety tak jsem se celkem dobře bavil, ale nějak mě to neuchvátilo a nepochopil jsem ten legendární status. Podle mě jsem musel mít nějak špatně nastavený očekávání a asi jsem se z nějakýho důvodu těšil na nějaký zběsilý akční scény jak z Bourneovek, jinak nevim. Každopádně tentokrát mi film sednul jak prdel na hrnec. Hlavní dvojice fuck-upů je výborná a pomalu každá druhá věta je hláška, co se dá tesat do kamene. Zápletka komplikovaná asi tak akorát a ačkoliv nejde o nic světobornýho, tak jsem se párkrát nechal něčím překvapit. A teda má to hlavně úplně výborný tempo, kdy se pomalu nesundavá noha z plynu a film uteče jak voda. Jako jediná "klidnější" část mě napadne asi výměna životních příběhů u Hallenbecka, ale ta je zase pohlcující díky těm charakterům. Luxus.
Poslední skaut
4 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Kazdy mame svojho "Avatara". Na toto sa tesim od chvile co to bolo oznamene. Jeho Possessor bol perfektny a k tomu este Mia? Vyzera to velmi dobre a hlavne originalne.
849991
Kazdy mame svojho "Avatara". Na toto sa tesim od chvile co to bolo oznamene. Jeho Possessor bol perfektny a k tomu este Mia? Vyzera to velmi dobre a hlavne originalne.
849989
3 -1
reagovat

Infinity Pool

Mia Goth v novém hororu od Brandona Gronenberga syna slavnějšího taťky Davida
link

je po něm 
849989
Mia Goth v novém hororu od Brandona Gronenberga syna slavnějšího taťky Davida [url=https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=infinity+pool+trailer]https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=infinity+pool+trailer [/url] je po něm 
Infinity Pool
4 -2
reagují: HAL, HellblazerZabud
reagovat
Hm som neveril, ze to da 2 miliardy ale ked uz teraz su tie predikcie len z Ciny na 600 milionov, tak sa ospravedlnujem vsetkym fanusikom
Avatara, ze som to tak podcenil a teraz to bude uz skor o tom, ci to
neda az 2.5 miliardy. Je uplne jedno, ze z tej Ciny dostane studio uplne male percento, pretoze tabulky sa budu aj tak prepisovat.
849977
Hm som neveril, ze to da 2 miliardy ale ked uz teraz su tie predikcie len z Ciny na 600 milionov, tak sa ospravedlnujem vsetkym fanusikom Avatara, ze som to tak podcenil a teraz to bude uz skor o tom, ci to neda az 2.5 miliardy. Je uplne jedno, ze z tej Ciny dostane studio uplne male percento, pretoze tabulky sa budu aj tak prepisovat.
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Hodně. 
849974
Hodně. 
849970
2 0
reagovat
reaguje na: warlock_
A to je hodně nebo málo?
849970
A to je hodně nebo málo?
849947
2 0
reagují: hroubek
reagovat
Podle dat z Číny tam vydělá nový Avatar $200M jen za první víkend :o
849947
Podle [url=https://twitter.com/Franspeech/status/1601208313714442241]dat[/url] z Číny tam vydělá nový Avatar $200M jen za první víkend *:o*
7 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: Attikus
A bude rozdávat psychickou újmu. Aneb "bohatým beru a chudým nezávidím." :D
849944
A bude rozdávat psychickou újmu. Aneb [i]"bohatým beru a chudým nezávidím."[/i] *:D*
849930
6 0
reagovat
reaguje na: kyller
Podľa mňa nebude kradnúť peniaze ale duševné vlastníctvo a rodovú identitu
849930
Podľa mňa nebude kradnúť peniaze ale duševné vlastníctvo a rodovú identitu
849922
3 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jestli jo, Slováci jim vyhlásí válku :D
849929
Jestli jo, Slováci jim vyhlásí válku *:D*
849923
5 0
reagovat
reaguje na: kyller
Predpokladam, ze to bude historicky verne a Janošik bude Maďarka...
849923
Predpokladam, ze to bude historicky verne a Janošik bude Maďarka...
849922
9 0
reagují: Mr. Hlad
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se