Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5961 - 5980 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Jestli jo, Slováci jim vyhlásí válku :D
849929
Jestli jo, Slováci jim vyhlásí válku *:D*
849923
5 0
reagovat
reaguje na: kyller
Predpokladam, ze to bude historicky verne a Janošik bude Maďarka...
849923
Predpokladam, ze to bude historicky verne a Janošik bude Maďarka...
849922
9 0
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: Attikus
Konečne! Síce som dúfal v moderného Jánošíka hraného rómskym hercom, ale aj Lady verzia mi asi bude stačiť. :D
849922
Konečne! Síce som dúfal v moderného Jánošíka hraného rómskym hercom, ale aj Lady verzia mi asi bude stačiť. *:D*
849921
3 -1
reagují: Attikus, TedGeorge
reagovat

Lady Jánošík

Ehm, čo na to povedať... link

"the director of the much-loved young-adult Polish series Sexify, Kalina Alabrudzińska, and Bartosz Sztybor, screenwriter and celebrated comic scriptwriter, bring a new adventure film where an impulsive teenager meets a band of highlanders, giving the Polish legend of Janosik a modern interpretation. Producer: Jan Kwieciński."
849921
Ehm, čo na to povedať... https://about.netflix.com/en/news/celebrating-a-momentous-year-in-poland "the director of the much-loved young-adult Polish series Sexify, Kalina Alabrudzińska, and Bartosz Sztybor, screenwriter and celebrated comic scriptwriter, bring a new adventure film where an impulsive teenager meets a band of highlanders, giving the Polish legend of Janosik a modern interpretation. Producer: Jan Kwieciński."
Lady Jánošík
2 0
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: the dark knight
Dobře ty :+ krása, já posledně bral Trapped Alive, Prey, Hills Have Eyes, Mangler, 2000 Maniacs, Zero Boys a Madman, ale moc jich zatím nemám, asi tak 19, plus Phantasm edici, Hellraiser trilogii, dva Steelbooky Candyman a Carrie, tak celkově jsem na Blu-ray přešel ani ne před dvěma lety, měl jsem jen DVD ale když jsem viděl ze na BD oproti DVD vychází třeba Childs play 2/3 , DUEL, Visit atd tak jsem rychle zradil a začal kupovat BD no a teď když to budou dva roky jich mám pouze zatím tak 450 což není moc, ale dělám co mužů :D:D:D
849885
Dobře ty *:+* krása, já posledně bral Trapped Alive, Prey, Hills Have Eyes, Mangler, 2000 Maniacs, Zero Boys a Madman, ale moc jich zatím nemám, asi tak 19, plus Phantasm edici, Hellraiser trilogii, dva Steelbooky Candyman a Carrie, tak celkově jsem na Blu-ray přešel ani ne před dvěma lety, měl jsem jen DVD ale když jsem viděl ze na BD oproti DVD vychází třeba Childs play 2/3 , DUEL, Visit atd tak jsem rychle zradil a začal kupovat BD no a teď když to budou dva roky jich mám pouze zatím tak 450 což není moc, ale dělám co mužů *:D**:D**:D*
849882
4 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Já vím, pravidelně u Arrow nakupuju v salech, mám jich už hromadu, naposledy jsem kupoval Vymítače ďábla 3, Bio Ráj, Invazi zlodějů těl, Zloděje, Oblečen na zabíjení a Phenomenu. Suverénně nejlepší boutique label.:+
849882
Já vím, pravidelně u Arrow nakupuju v salech, mám jich už hromadu, naposledy jsem kupoval Vymítače ďábla 3, Bio Ráj, Invazi zlodějů těl, Zloděje, Oblečen na zabíjení a Phenomenu. Suverénně nejlepší boutique label.*:+*
849875
4 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: the dark knight
Tak ty vydání od Arrow mají všechny krásný vydání i v tom ze máš oboustranný cover a někdy vyjdou jako Combo Blu-ray + DVD, par už jich ve sbírce mám, včetně edice Phantasm a trilogii Hellraiser a mají v nabídkách i právě ty steelbooky, někdy za dobrej peníz jako Candyman nebo právě ta Carrie:+:+:+
849875
Tak ty vydání od Arrow mají všechny krásný vydání i v tom ze máš oboustranný cover a někdy vyjdou jako Combo Blu-ray + DVD, par už jich ve sbírce mám, včetně edice Phantasm a trilogii Hellraiser a mají v nabídkách i právě ty steelbooky, někdy za dobrej peníz jako Candyman nebo právě ta Carrie*:+**:+**:+*
849871
4 0
reagují: the dark knight
reagovat
reaguje na: the dark knight
Já ji mám ve Steelbooku :D ale možná ji stejně vezmu… to se neztratí :+
849874
Já ji mám ve Steelbooku *:D* ale možná ji stejně vezmu… to se neztratí *:+*
849871
4 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Když zmiňuješ Arrow, tak film-game právě prodává outlet Carrie od Arrow (akorát bez coveru)  v krásném remasteru nabouchanou bonusy za... 29 Kč. :D
849871
Když zmiňuješ Arrow, tak film-game právě prodává outlet Carrie od Arrow (akorát bez coveru)  v krásném remasteru nabouchanou bonusy za... 29 Kč. *:D*
849847
4 0
reagují: Gacy, Gacy
reagovat

Phantasm

Další z kultovních filmu, který má stejné čestné místo vedle filmu jako Evil Dead, Don Coscarelli stvořil parádní film a úžasného zaporáka z jiné dimenze, Angus Scrimm (vlastním jménem Lawrence Rory Guy) dokázal vytvořit skutečně místama děsivou postavu a jeho věta  “ The Boy” dokázala znepokojit, nádherný vydání zařídila společnost Arrow jako kolekci 5 filmu a nic v nich nechybí, je to prostě plný zážitek :+:+:+
849847
Další z kultovních filmu, který má stejné čestné místo vedle filmu jako Evil Dead, Don Coscarelli stvořil parádní film a úžasného zaporáka z jiné dimenze, Angus Scrimm (vlastním jménem Lawrence Rory Guy) dokázal vytvořit skutečně místama děsivou postavu a jeho věta  “ The Boy” dokázala znepokojit, nádherný vydání zařídila společnost Arrow jako kolekci 5 filmu a nic v nich nechybí, je to prostě plný zážitek *:+**:+**:+*
Phantasm
5 0
reagují: the dark knight
reagovat

Křižovatka smrti 4

Jackie Chan tvrdí ze je v přípravě, o scénáři mluvil s režisérem :+
849842
Jackie Chan tvrdí ze je v přípravě, o scénáři mluvil s režisérem *:+*
Křižovatka smrti 4
7 0
reagovat

X-Men: Fear The Beast

Původně plánovaný ale bohužel zrušený spinn-off ještě z Fox éry. Rozhodně to mělo potenciál, zvlášť když si vzpomenu na Apocalypse nebo Dark Phoenix... :D
849839
Původně plánovaný ale bohužel zrušený [url=https://www.docdroid.net/FWXkQBg/rleaksandrumors-x-men-fear-the-beast-pdf]spinn-off ještě z Fox éry[/url]. Rozhodně to mělo potenciál, zvlášť když si vzpomenu na Apocalypse nebo Dark Phoenix... *:D*
X-Men: Fear The Beast
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
To co se děje by víceméně přišlo. Ten svět se musí restartovat a začít od znovu. Jenže se to musí udělat postupně a zlehka a ne takhle natvrdo. 
849824
To co se děje by víceméně přišlo. Ten svět se musí restartovat a začít od znovu. Jenže se to musí udělat postupně a zlehka a ne takhle natvrdo. 
849755
3 0
reagovat
reaguje na: Gacy
To nepochybně :D:D
849805
To nepochybně *:D**:D*
849794
4 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
+ 2 je to lepší než celej Black Adam :+
849794
+ 2 je to lepší než celej Black Adam *:+*
849777
4 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Cinefil
Třeba o tom jednou bude skvělý film :D
849780
Třeba o tom jednou bude skvělý film *:D*
849777
7 0
reagovat
reaguje na: Muf
Heleď rád se udržuju průběžně v obraze o kvalitě filmů, takže občas navštěvuju i takové filmy, u kterých dopředu čekám, že budou řekněme "průměrné". Kdybych si dopředu myslel, že to bude průser, tak na to určitě nejdu :) Nečekám od toho nějaké velké filmové umění nebo zážitek, ale spíš klasický relax, v tomto případně nabytí nějaké Vánoční atmosféry (nedostavilo se). Původně to mělo jít loni, kdy jsem vybíral mezi tímhle a Přáním k Ježíškovi, a rozhodl se pro tohle na základě trailerů i obsazení, které mi tady přišlo lepší.
849779
Heleď rád se udržuju průběžně v obraze o kvalitě filmů, takže občas navštěvuju i takové filmy, u kterých dopředu čekám, že budou řekněme "průměrné". Kdybych si dopředu myslel, že to bude průser, tak na to určitě nejdu :) Nečekám od toho nějaké velké filmové umění nebo zážitek, ale spíš klasický relax, v tomto případně nabytí nějaké Vánoční atmosféry (nedostavilo se). Původně to mělo jít loni, kdy jsem vybíral mezi tímhle a Přáním k Ježíškovi, a rozhodl se pro tohle na základě trailerů i obsazení, které mi tady přišlo lepší.
849758
3 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
:+ +1 :D8)
849778
*:+* +1 *:D**8)*
849777
4 0
reagovat
Jsem jediný, koho tyto zákulisní šachynace baví víc než celý DC Universe? :D
849777
Jsem jediný, koho tyto zákulisní šachynace baví víc než celý DC Universe? *:D*
18 -1
reagují: Gacy, Barv666, RainMakeR
reagovat
Tak ten vzestup a pád DC je fakt absurdní. Gunn tam taky nemusi vydržet dlouho..může se po 2-4? Letech pakovat.
Pak přijde další šéf co bude chtít udělat svoje universum... 
Ale Paty Jenkins ať jde točit nějaký komorní dramata o menstruaci kudlanek 
849776
Tak ten vzestup a pád DC je fakt absurdní. Gunn tam taky nemusi vydržet dlouho..může se po 2-4? Letech pakovat. Pak přijde další šéf co bude chtít udělat svoje universum...  Ale Paty Jenkins ať jde točit nějaký komorní dramata o menstruaci kudlanek 
8 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se