Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5981 - 6000 Napsat příspěvek

The Fabelmans

možno prestrelená stopáž a prostriedok filmu nie je najlepší. je to ale furt kurňa nadpriemená snímka, ktorá mi spielbergovú hravosť a kreativitu krásne predstavila a urobila z toho super film. cameo na konci a posledný záber snímku genialita.
850393
možno prestrelená stopáž a prostriedok filmu nie je najlepší. je to ale furt kurňa nadpriemená snímka, ktorá mi spielbergovú hravosť a kreativitu krásne predstavila a urobila z toho super film. cameo na konci a posledný záber snímku genialita.
The Fabelmans
4 0
reagovat
reaguje na: Barv666
Mno... vypadá to na nějakou verzi Spider-Geddonu se VŠEMI Spider-Totemy. :D
850385
Mno... vypadá to na nějakou verzi Spider-Geddonu se VŠEMI Spider-Totemy. *:D*
850383
2 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Finally! Kéž to má úroveň jedničky!
850383
Finally! Kéž to má úroveň jedničky!
850362
2 0
reagují: MKMZ
reagovat
850362
[url=https://www.youtube.com/watch?v=cqGjhVJWtEg]SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE - Official Trailer (HD)[/url]
6 -1
reagují: Barv666
reagovat

Asteroid City

Nový film Wese Andersona Asteroid City bude mít premiéru 16.6.2023. Snad se dostane do distribuce i knám :)
850332
Nový film Wese Andersona Asteroid City bude mít premiéru 16.6.2023. Snad se dostane do distribuce i knám :)
Asteroid City
4 0
reagovat
reaguje na: verbst
Některé věci se neříkají. ;)
850269
Některé věci se neříkají. *;)*
850251
2 0
reagovat

Night of Fear 1972

Bohřbený snímek, ale o to větší klenot, necelou hodinu trvající snímek o chlapovi co zabijí, když se mu někdo přiblíží k domečku, necílí na Gore nýbrž na psychicky teror, je to snad úplně první předchůdce všech těch Texas Chainsaw Massacru. A hlavně neobsahuje žádný dialog, jen křik a náznaky hlasu z rádia atd a přijdou i krysy :+
850264
Bohřbený snímek, ale o to větší klenot, necelou hodinu trvající snímek o chlapovi co zabijí, když se mu někdo přiblíží k domečku, necílí na Gore nýbrž na psychicky teror, je to snad úplně první předchůdce všech těch Texas Chainsaw Massacru. A hlavně neobsahuje žádný dialog, jen křik a náznaky hlasu z rádia atd a přijdou i krysy *:+*
Night of Fear 1972
3 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Nn, našli jsme to na Voyo. Ale tím Netflixem jsi mi připomněl, že jsem si chtěl pustit RRR.

Ať tu nespamuju, tak to hodim do jednoho příspěvku. Joker tu o pár postů níž psal o cz filmech, kde někdy vydržel sotva půl hodiny. Inu, tuhle jsem začal Večírkem :D Ale pak, přes kviff tv jsem vlastně prvně viděl něco od Františka Vláčila (jo, každej máme resty, ta Markéta Lazarová se na mě zadumaně dívá, proč místo ní koukám na Večírek a když, tak ne na ten se Sellersem, promiň Markéto). Viděl jsem zatím od něj Údolí včel a Stíny horkého léta. Neuvěřitelný věci. A teď zas jako stařec neřvu do oblak, že no jó, to tenkrát, víte, to byly filmy ... posledně jsem sám přiznal, že třeba v rámci stopáže není problém, že film, co má 2,5 hodiny nemůže fungovat - může, jen většina z nich si dneska tu délku neobhájí, proč mají/musely mít 2,5 hodiny. No a tohle je podobný, nechci remcat, že to dnes nejde, jen se tady samozřejmě spojilo x faktorů, od skvělejch herců přes toho pokaždý jinak znějícího kouzelníka Zdeňka Lišku. Dokonce bych i řekl, že na Údolí včel dnes někdo kacířsky může říct, že se „tam nic neděje“. Stíny zas ve zkratce jsou převážně na jedné lokaci. Ale nešlo se od toho odtrhnout až do konce. :+
850263
Nn, našli jsme to na Voyo. Ale tím Netflixem jsi mi připomněl, že jsem si chtěl pustit RRR. Ať tu nespamuju, tak to hodim do jednoho příspěvku. Joker tu o pár postů níž psal o cz filmech, kde někdy vydržel sotva půl hodiny. Inu, tuhle jsem začal Večírkem *:D* Ale pak, přes kviff tv jsem vlastně prvně viděl něco od Františka Vláčila (jo, každej máme resty, ta Markéta Lazarová se na mě zadumaně dívá, proč místo ní koukám na Večírek a když, tak ne na ten se Sellersem, promiň Markéto). Viděl jsem zatím od něj [b]Údolí včel [/b]a [b]Stíny horkého léta[/b]. Neuvěřitelný věci. A teď zas jako stařec neřvu do oblak, že no jó, to tenkrát, víte, to byly filmy ... posledně jsem sám přiznal, že třeba v rámci stopáže není problém, že film, co má 2,5 hodiny nemůže fungovat - může, jen většina z nich si dneska tu délku neobhájí, proč mají/musely mít 2,5 hodiny. No a tohle je podobný, nechci remcat, že to dnes nejde, jen se tady samozřejmě spojilo x faktorů, od skvělejch herců přes toho pokaždý jinak znějícího kouzelníka Zdeňka Lišku. Dokonce bych i řekl, že na Údolí včel dnes někdo kacířsky může říct, že se „tam nic neděje“. Stíny zas ve zkratce jsou převážně na jedné lokaci. Ale nešlo se od toho odtrhnout až do konce. *:+*
850244
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Obrázky relativně fajn, hudba pěkná..., ale Emma hraje opět Dianu a celý je to takový... Meh. 
Taková zdlouhavá šeď a nuda. 
Už jsme to s manželkou ani nedokoukali :D


BTW, kdes to viděl? Na BluRay? 8):D:))
850251
Obrázky relativně fajn, hudba pěkná..., ale Emma hraje opět Dianu a celý je to takový... Meh.  Taková zdlouhavá šeď a nuda.  Už jsme to s manželkou ani nedokoukali *:D* BTW, kdes to viděl? Na BluRay? *8)**:D**:))*
850248
5 0
reagují: Disketa1
reagovat

Milenec Lady Chatterleyové (2022)

Z téhle britsko-francouzské adaptace v produkci Netflixu sálá život. Možná by i samotný David Herbert Lawrence měl docela radost, že o jeho román projevuje kinematografie zájem i po bezmála sto letech od prvního italského vydání. Scénář je Lawrencově předloze poměrně věrný, vynechává jen pár sekvencí. Potěší zmínka o Jamesi Joyceovi a vykořisťování chudých lidí. Samotné zpracování je výborné. Kamera je výborná, hraje si s různými odstíny osvětlení, hodně pomáhá přesná hudba a samotná režie je natolik svižná, že vás snímek doslova pohltí. Chemie mezi Emmou Corrin a Jackem O'Connellem v hlavních rolích je fantastická a oba aktéři své role přesvědčivě prožívají, o poeticky laděných milostných scénách nemluvě. Jack O'Connell je vynikající herec, nikdy se nebál ukázat vše a i zde je nádherný. Stejně jako celý snímek.
850248
Z téhle britsko-francouzské adaptace v produkci Netflixu sálá život. Možná by i samotný David Herbert Lawrence měl docela radost, že o jeho román projevuje kinematografie zájem i po bezmála sto letech od prvního italského vydání. Scénář je Lawrencově předloze poměrně věrný, vynechává jen pár sekvencí. Potěší zmínka o Jamesi Joyceovi a vykořisťování chudých lidí. Samotné zpracování je výborné. Kamera je výborná, hraje si s různými odstíny osvětlení, hodně pomáhá přesná hudba a samotná režie je natolik svižná, že vás snímek doslova pohltí. Chemie mezi Emmou Corrin a Jackem O'Connellem v hlavních rolích je fantastická a oba aktéři své role přesvědčivě prožívají, o poeticky laděných milostných scénách nemluvě. Jack O'Connell je vynikající herec, nikdy se nebál ukázat vše a i zde je nádherný. Stejně jako celý snímek.
Milenec Lady Chatterleyové (2022)
4 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Kde, na Netflixu? 
850244
Kde, na Netflixu? 
850235
1 0
reagují: Ash_Black
reagovat

Tumbbad 2018

Indická temná pohádka o hledání pokladu a prokletém Bohu - zlaťák díky němu sice získáte, ale klasicky, je to něco za něco. A to tajemství se předává z generace na generaci. Nerad bych spoileroval, projdete životem hlavní postavy odmala, kdy se v domku starali o babičku, která jako kdyby z prvního Evil Dead vypadla. Kluk se po x letech vrací zpět, aby zjistil, kde vězí bájný poklad. A ten princip, jak se k němu dostat a co je třeba udělat ... bylo to milý filmový zpestření, díky kterýmu tomu i odpustim, že prostřední části celkem padá řetez jako CGI trikům (masky to má naopak fajn).
850235
Indická temná pohádka o hledání pokladu a prokletém Bohu - zlaťák díky němu sice získáte, ale klasicky, je to něco za něco. A to tajemství se předává z generace na generaci. Nerad bych spoileroval, projdete životem hlavní postavy odmala, kdy se v domku starali o babičku, která jako kdyby z prvního Evil Dead vypadla. Kluk se po x letech vrací zpět, aby zjistil, kde vězí bájný poklad. A ten princip, jak se k němu dostat a co je třeba udělat ... bylo to milý filmový zpestření, díky kterýmu tomu i odpustim, že prostřední části celkem padá řetez jako CGI trikům (masky to má naopak fajn).
Tumbbad 2018
3 0
reagují: Kostěj
reagovat

Spider-Man: Napříč paralelními světy

Trailer již zítra! ?)
850228
Trailer [url=https://twitter.com/bigscreenleaks/status/1602337185730101250?s=20&t=ZF9w_yD3AcB9qsOtTEweeg]již zítra[/url]! *?)*
Spider-Man: Napříč paralelními světy
4 0
reagovat

The Unseen 1980

Tady jeden zapadly kousek, pokud by chtěl někdo vidět obří zaostaly mimino jednoho pošahanýho taťky a divné mamky, ktere zatopí třem novinářkám co zavítala do jejich zapadlého městečka :+
850206
Tady jeden zapadly kousek, pokud by chtěl někdo vidět obří zaostaly mimino jednoho pošahanýho taťky a divné mamky, ktere zatopí třem novinářkám co zavítala do jejich zapadlého městečka *:+*
The Unseen 1980
4 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Já si pořád myslím, že v rámci názvu redakce MZ Trollí nebo mají prostě Vánoční trollerantní (haha) náladu :D
850196
Já si pořád myslím, že v rámci názvu redakce MZ Trollí nebo mají prostě Vánoční trollerantní (haha) náladu *:D*
850195
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)

Troll

Já to viděl v sobotu a ... je to sračka :D. Oni kopírují žánrová klišé, aniž by je uměli zasadit do děje. Víc šablonovitý film jsem už dlouho neviděl, což by až tak nevadilo, kdyby ty šablony chápali. Tady co zvrat, to kravina. Takový ten writing, kdy jsme na konci prvního aktu a tak potřebujeme scénu kdy armáda zaútočí a selže a tak tam ta scéna je. Žádný build up, nic. Prostě se stane. Tohle platí pro úplně celý film.
850195
Já to viděl v sobotu a ... je to sračka *:D*. Oni kopírují žánrová klišé, aniž by je uměli zasadit do děje. Víc šablonovitý film jsem už dlouho neviděl, což by až tak nevadilo, kdyby ty šablony chápali. Tady co zvrat, to kravina. Takový ten writing, kdy jsme na konci prvního aktu a tak potřebujeme scénu kdy armáda zaútočí a selže a tak tam ta scéna je. Žádný build up, nic. Prostě se stane. Tohle platí pro úplně celý film.
Troll
848909
7 -3
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Výkřik do tmy

Mám radost, že se tady začínají scházet milovníci hororů. Studna padla za vlast a hororový klub jede spíš novinky (a za to díky J*A*S*M* což je jediný reálný hororový expert na csfd:D)
Takže aspoň tady ty zajímavé TIPy pravidelně frčí :+
850192
Mám radost, že se tady začínají scházet milovníci hororů. Studna padla za vlast a hororový klub jede spíš novinky (a za to díky J*A*S*M* což je jediný reálný hororový expert na csfd*:D*) Takže aspoň tady ty zajímavé TIPy pravidelně frčí *:+*
Výkřik do tmy
8 0
reagovat

Dokonalý svět

Po letech opáčko a pořad je ten film nádherný, silný pouto dítěte ke zločinci, až po dojemný finále, Eastwood na straně zákona a Costner na straně zločinu, oba dva excelentní a Costner kraluje, úžasný film, hned jsem dostal chuť na Thelma & Luise :+
850190
Po letech opáčko a pořad je ten film nádherný, silný pouto dítěte ke zločinci, až po dojemný finále, Eastwood na straně zákona a Costner na straně zločinu, oba dva excelentní a Costner kraluje, úžasný film, hned jsem dostal chuť na Thelma & Luise *:+*
Dokonalý svět
4 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Je to PG13, takže hlavu zabalenou jako dárek v remaku Dětské hry asi neuvidíme :D
Každopádně mi to asi nevadí, dokud to bude zábavné.
850148
Je to PG13, takže hlavu zabalenou jako dárek v remaku Dětské hry asi neuvidíme *:D* Každopádně mi to asi nevadí, dokud to bude zábavné.
850128
4 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Kdyby radsi horelo asi lepsi nez ty dalsi ctyri filmy. Ne ze by to znamenalo neco extra, ale je to takova ta divna dramedy z ranku Narodni trida, Schmitke, Mimoradna udalost, Nejvetsi z Cechu nebo o neco civilnejsi Vsechno bude a Chata na prodej. Takova lepsi 6/10. Sice tyhle kousky nejsou oblibeny u beznyho publika ani na csfd, ale vzdycky radsi tohle nez primacky spotrebky.
850140
[b]Kdyby radsi horelo[/b] asi lepsi nez ty dalsi ctyri filmy. Ne ze by to znamenalo neco extra, ale je to takova ta divna dramedy z ranku Narodni trida, Schmitke, Mimoradna udalost, Nejvetsi z Cechu nebo o neco civilnejsi Vsechno bude a Chata na prodej. Takova lepsi 6/10. Sice tyhle kousky nejsou oblibeny u beznyho publika ani na csfd, ale vzdycky radsi tohle nez primacky spotrebky.
850034
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se