První díl studia má své kvality, zápletka super. Smál jsem se. Dokonce bych i řekl, že pozadí má kvalit The Office US. Ale celé mi to přijde takové cringe a ptal jsem se proč se na to dívám.
Dost bych podepsal Civala, že kdykoliv někde pracoval chtěli napsat sitcom z kanceláře, ale nikdo by se na to nedíval. Podobný pocity mám z tohohle.
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|




