Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4261 - 4280 Napsat příspěvek
reaguje na: duro
čo som videl mi úplne stačilo
859216
čo som videl mi úplne stačilo
859215
2 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Internety majú určite pravdu, takže si to musíš pozrieť! Minimálne tretí diel, ktorý je vlastne samostatný film, ťa určite emocionálne zasiahne.
859215
Internety majú určite pravdu, takže si to musíš pozrieť! Minimálne tretí diel, ktorý je vlastne samostatný film, ťa určite emocionálne zasiahne.
859213
2 -4
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: duro
ale však ja som čítal na internetoch, že to je úžasné.  :D
859213
ale však ja som čítal na internetoch, že to je úžasné.  *:D*
859211
1 -3
reagují: duro
reagovat

Avšak...

nový Picard sa zdá byť návrat ku klasickej ST kvalite!
859212
nový Picard sa zdá byť návrat ku klasickej ST kvalite!
Avšak...
2 -3
reagovat

TLoU

Ňuňu postapo komouši aj s čiernou predsedníčkou ústredného výboru!
Koľko tam tých otravných bosslady ešte bude a ako veľmi bude Joel fňukať okolo každej chujoviny? :D

Priznám sa, že pre mňa je to už totálny cringefest a absolútne nechápem, o akej filmárčine a kvalitách je tu reč.

Ozaj, Graham Greene v tých dňoch, keď domov nedoniesol pár chudých zajacov, asi lovil veľké kýble z KFC, nie? Lebo jeho žena to postapo dávala celkom v pohode.

Ohľadom Djanga mám veľmi zlé predtuchy už po traileroch a plagátoch, a aj rýchle preklikanie naznačuje, že "hlavný hrdina" tam je vlastne minimálne a dej sa točí okolo celkom iných postáv. No to bude radosť preveľká. :D8)
859211
Ňuňu postapo komouši aj s čiernou predsedníčkou ústredného výboru! Koľko tam tých otravných bosslady ešte bude a ako veľmi bude Joel fňukať okolo každej chujoviny? *:D* Priznám sa, že pre mňa je to už totálny cringefest a absolútne nechápem, o akej filmárčine a kvalitách je tu reč. Ozaj, Graham Greene v tých dňoch, keď domov nedoniesol pár chudých zajacov, asi lovil veľké kýble z KFC, nie? Lebo jeho žena to postapo dávala celkom v pohode. Ohľadom Djanga mám veľmi zlé predtuchy už po traileroch a plagátoch, a aj rýchle preklikanie naznačuje, že "hlavný hrdina" tam je vlastne minimálne a dej sa točí okolo celkom iných postáv. No to bude radosť preveľká. *:D**8)*
TLoU
3 -17
reagují: Gonzi, pepo
reagovat
Zasněžená scenérie v TLoU > Kvantová říše v AM3. (Ale je to těsný :D).

Ne teď vážně - tohle je kurva filmařina :+:+ až mě neuvěřitelně štve, jak málo u nás sněží. :( 
859206
Zasněžená scenérie v TLoU > Kvantová říše v AM3. (Ale je to těsný *:D*). Ne teď vážně - tohle je kurva filmařina *:+**:+* až mě neuvěřitelně štve, jak málo u nás sněží. *:(* 
9 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já to tu dneska otevíral s nadějí, že tu bude svítit duruv nadšený komentář. :)
859203
Já to tu dneska otevíral s nadějí, že tu bude svítit duruv nadšený komentář. :)
859197
3 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mňa práve prekvapuje ako niektoré scény stále fungujú aj keď ich poznám slovo do slova - " ranch scene" modrí vedia. ;) inak súhlasím že ten koniec bol dosť rýchly a tam by to chcelo tak 5-10 minút naviac. Inak ale zase výborný diel. :+ 

Dúfam že Pascal bude na konci roku zbierať jedno ocenenie za druhým. 
859199
Mňa práve prekvapuje ako niektoré scény stále fungujú aj keď ich poznám slovo do slova - " ranch scene" modrí vedia. *;)* inak súhlasím že ten koniec bol dosť rýchly a tam by to chcelo tak 5-10 minút naviac. Inak ale zase výborný diel. *:+*  Dúfam že Pascal bude na konci roku zbierať jedno ocenenie za druhým. 
859195
4 0
reagovat

The Last of Us S01E06

Moc povedený díl. Škoda, jen toho uspěchaného konce, tady se to mohlo lehce prodloužit. 
859198
Moc povedený díl. Škoda, jen toho uspěchaného konce, tady se to mohlo lehce prodloužit. 
The Last of Us S01E06
3 0
reagovat
BTW už jsou venku dva díly seriálového Djanga, akorát teda nevím, kolik toho má s předlohou společného.
859197
BTW už jsou venku dva díly seriálového Djanga, akorát teda nevím, kolik toho má s předlohou společného.
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Já teď zjišťuji, že TLoU je sice parádní, ale hrozně jsem si uškodil tím, že jsem to potřetí dohrál těsně před seriálem a tak na mě některé scény nemají tak silný emoční dopad. Minulý díl budiž výjimkou, ten byl silný i tak.
859195
Já teď zjišťuji, že TLoU je sice parádní, ale hrozně jsem si uškodil tím, že jsem to potřetí dohrál těsně před seriálem a tak na mě některé scény nemají tak silný emoční dopad. Minulý díl budiž výjimkou, ten byl silný i tak.
3 0
reagují: RidleyCrowe
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Od tyhle ikonky si nenecham rozkazovat!
859189
Od tyhle ikonky si nenecham rozkazovat!
859188
12 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tak to smaž, stejně se mi nelíbí výsledky 
859188
Tak to smaž, stejně se mi nelíbí výsledky 
859187
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Fakt je těžký si na tu ikonku zvyknout :D
859187
Fakt je těžký si na tu ikonku zvyknout :D
10 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Co je aktuálně lepší seriál ?

Pojďme dát hlasování v palcové reakci na tento post. 

:- 1923

:+ The Last of Us 
859186
Pojďme dát hlasování v palcové reakci na tento post.  *:-* 1923 *:+* The Last of Us 
Co je aktuálně lepší seriál ?
19 -2
reagují: duro
reagovat

TLoU

Hmmm, doufal jsem, že ta Michone 2 nebude Maria, ale tak nemůže být každý casting parádní.
Přitom kdyby tam obsadili Jodie Foster, tak je přesná.
Jinak fajn díl prohlubující vztahy, ale nejvíc mě bavily ty random dvě neherní postavy na začátku.
Konec trochu urychlený, téhle pasáží hry by slušelo aspoň 10 minut navíc.
859185
Hmmm, doufal jsem, [spoiler]že ta Michone 2 nebude Maria[/spoiler], ale tak nemůže být každý casting parádní. Přitom kdyby tam obsadili Jodie Foster, tak je přesná. Jinak fajn díl prohlubující vztahy, ale nejvíc mě bavily ty random dvě neherní postavy na začátku. Konec trochu urychlený, téhle pasáží hry by slušelo aspoň 10 minut navíc.
TLoU
6 0
reagovat

TLOU

Bomba. Tohle bylo skvělý. Bella byla dneska úplně
dokonalá. A Pedro fakt hraje jak o život. Tolik pomrknutí. Miluju to. 
859182
Bomba. Tohle bylo skvělý. Bella byla dneska úplně dokonalá. A Pedro fakt hraje jak o život. Tolik pomrknutí. Miluju to. 
TLOU
6 -3
reagovat

Mythic Quest

Seriál z prostředí herní firmy. Je to celkem o ničem a nikomu to nedoporučuju... ALE... je tam úplně standalone díl, vyloženě 40minutový minifilm (s01e05), který doporučuju celkem dost. Škoda, že takový není celý seriál.

Těch 40 minut IMO stojí za shlédnutí, tedy pokud vás samotné téma alespoň trochu oslovuje.
859170
Seriál z prostředí herní firmy. Je to celkem o ničem a nikomu to nedoporučuju... ALE... je tam úplně standalone díl, vyloženě 40minutový minifilm (s01e05), který doporučuju celkem dost. Škoda, že takový není celý seriál. Těch 40 minut IMO stojí za shlédnutí, tedy pokud vás samotné téma alespoň trochu oslovuje.
Mythic Quest
1 0
reagovat
Druhá řada začala být v plánu poté, co Sheridanovi došlo, že to, co chce vyprávět, prostě nestíhá v té první. To je velký rozdíl à propos právě to jak je to velký a je v tom mnohem víc dějových linií než v 1883 by mohlo napovědět, že tady vůbec nejde *jenom* o nějaké vyřizování účtů v Montaně a čekání na Spencera. To by tam pak třeba vůbec nemusela být linka s Indiány. Ne, celá Afrika, mořeplavba, teď pro změnu Itálie, ti Indiáni a církevní školy, načrtnutá politika tehdejších USA a jak se v tom odráží současnost, to je docela komplexní freska té doby, z níž si lze brát mnohem víc.

Když jsem psal, že mě štve představa nevyhnutelného cliffhangeru tak mě to štve hlavně proto, že bych v tom pomalým nasávání všeho, co ten seriál zachycuje, nejradši hned pokračoval. Nedokážu si ale představit, že by se návrat Spencera a jeho vztah dokázal našroubovat do toho seriálu tak, aby to vyšlo na 8 epizod a bylo to stejně tak emocionální. Už jen třeba ta scéna se čtením dopisů, to by prostě v nějaké zkompresované podobě vůbec nefungovalo, nehledě na to, že by pak byl ubrán prostor i všem ostatním. 

Prostě ne, takhle jak to je je to dokonalý.
859169
Druhá řada začala být v plánu poté, co Sheridanovi došlo, že to, co chce vyprávět, prostě nestíhá v té první. To je velký rozdíl à propos právě to jak je to velký a je v tom mnohem víc dějových linií než v 1883 by mohlo napovědět, že tady vůbec nejde *jenom* o nějaké vyřizování účtů v Montaně a čekání na Spencera. To by tam pak třeba vůbec nemusela být linka s Indiány. Ne, celá Afrika, mořeplavba, teď pro změnu Itálie, ti Indiáni a církevní školy, načrtnutá politika tehdejších USA a jak se v tom odráží současnost, to je docela komplexní freska té doby, z níž si lze brát mnohem víc. Když jsem psal, že mě štve představa nevyhnutelného cliffhangeru tak mě to štve hlavně proto, že bych v tom pomalým nasávání všeho, co ten seriál zachycuje, nejradši hned pokračoval. Nedokážu si ale představit, že by se návrat Spencera a jeho vztah dokázal našroubovat do toho seriálu tak, aby to vyšlo na 8 epizod a bylo to stejně tak emocionální. Už jen třeba ta scéna se čtením dopisů, to by prostě v nějaké zkompresované podobě vůbec nefungovalo, nehledě na to, že by pak byl ubrán prostor i všem ostatním.  Prostě ne, takhle jak to je je to dokonalý.
4 -3
reagovat
ehm... titulek o půl roku později?  třeba? Já neříkám že to je špatný ale zase ty prestrelene rekace typu serial roku:D
Tam se v úvodu rozehraje epickej epos aby to vpodstate jeste na zacatku brutalne slaplo na brzdu a cekalo na Spencera.. však se Ford stihnul uzdravit a muze to vystrilet sám 8)
trpí to tím že byla v plánu druhá řada, narozdil od 1883..takže tu máme klasiku vzorec: velkolepej úvod a pak se čeká na cliffhanger a otevrenej konec v poslednim díle 
859165
ehm... titulek o půl roku později?  třeba? Já neříkám že to je špatný ale zase ty prestrelene rekace typu serial roku*:D* Tam se v úvodu rozehraje epickej epos aby to vpodstate jeste na zacatku brutalne slaplo na brzdu a cekalo na Spencera.. však se Ford [spoiler]stihnul uzdravit a muze to vystrilet sám *8)* [/spoiler]trpí to tím že byla v plánu druhá řada, narozdil od 1883..takže tu máme klasiku vzorec: velkolepej úvod a pak se čeká na cliffhanger a otevrenej konec v poslednim díle 
859161
6 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se