Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4241 - 4260 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Za mna nie
860013
Za mna nie
859982
1 0
reagovat

TLOU ep.7

Sakra do_Od jenom 4/5, tak to muselo být špatný ... :o
860006
Sakra [url=https://profil.moviezone.cz/do_Od]do_Od[/url] jenom 4/5, tak to muselo být špatný ... *:o*
TLOU ep.7
6 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: duro
Mne to napadlo až včera no. :) Docela by mne zajímalo jestli umí česky a jezdí sem právě jako ten Zabka.
859999
Mne to napadlo až včera no. :) Docela by mne zajímalo jestli umí česky a jezdí sem právě jako ten Zabka.
859989
1 0
reagovat

1923

Nelítostnýýýýýý. Jak je Yellowstone už taková veselá limonáda s civilizací a nějakou decentní lidskostí, kde to většinou Costner a spol. nějak přežijou do další řady, tak tady je to prostě jedna rána za druhou. A u těch scén s Indiány nebo teď ve finále s Asiatkou, to se ve mně normálně vařila krev. Fakt smekám, jak se tu s tím bezprávím pracuje tak, že pokaždé když to nějakej z*rd konečně odnese, tak normálně řvu nadšením. :D Bohužel jich to teda neodneslo zdaleka tolik, jak jsem doufal, nebo čekal, ale tady mám pocit, že by byla fakt škoda kdyby se to uspěchalo. Takže jo, čekání bude nechutný, už teď mi to chybí, ale za takovej ultimátní westernovej opus to prostě stojí. 
859994
Nelítostnýýýýýý. Jak je Yellowstone už taková veselá limonáda s civilizací a nějakou decentní lidskostí, kde to většinou Costner a spol. nějak přežijou do další řady, tak tady je to prostě jedna rána za druhou. A u těch scén s Indiány nebo teď ve finále s Asiatkou, to se ve mně normálně vařila krev. Fakt smekám, jak se tu s tím bezprávím pracuje tak, že pokaždé když to nějakej z*rd konečně odnese, tak normálně řvu nadšením. *:D* Bohužel jich to teda neodneslo zdaleka tolik, jak jsem doufal, nebo čekal, ale tady mám pocit, že by byla fakt škoda kdyby se to uspěchalo. Takže jo, čekání bude nechutný, už teď mi to chybí, ale za takovej ultimátní westernovej opus to prostě stojí. 
1923
2 0
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Niekto sa volá Sklenár / Sklenář a prekvapilo ťa, že má československé korene? Len čo som videl to meno, išiel som na Wiki pozrieť pôvod.
859989
Niekto sa volá Sklenár / Sklenář a prekvapilo ťa, že má československé korene? Len čo som videl to meno, išiel som na Wiki pozrieť pôvod.
859927
9 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
Nebude v modrych, tohle bude mensi naloz.
To spis v druhe rade bude dost hejtu.

BTW az se ta banda primitivu jeste nekde dozvi, ze Bella Ramsey je nebinarni, tak zapali studio.
859988
Nebude v modrych, tohle bude mensi naloz. To spis v druhe rade bude dost hejtu. BTW az se ta banda primitivu jeste nekde dozvi, ze Bella Ramsey je nebinarni, tak zapali studio.
859973
6 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Za mě byla trojka skvělá, ale vlastně pro vývoj seriálu zbytečná a radši bych si dal tu akci v tělocvičně ze hry. Chápu že má ten díl trochu méně, ale objektivně je to pořád aspoň 8+/10
859987
Za mě byla trojka skvělá, ale vlastně pro vývoj seriálu zbytečná a radši bych si dal tu akci v tělocvičně ze hry. Chápu že má ten díl trochu méně, ale objektivně je to pořád aspoň 8+/10
859973
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Už se na to těším. Zároveň jsem to DLC nikdy nehrál, tak uvidím aspoň něco novýho :+
859985
Už se na to těším. Zároveň jsem to DLC nikdy nehrál, tak uvidím aspoň něco novýho *:+*
859973
2 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
No nepredpokladam, ze bez cheatu by to tu 80 ku dalo.
859984
No nepredpokladam, ze bez cheatu by to tu 80 ku dalo.
859982
2 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Mas jich 67, ono to je časově omezené?
859982
Mas jich 67, ono to je časově omezené?
859979
2 0
reagují: pepo, speta.jr
reagovat
reaguje na: speta.jr
67 minusek a stanovuji rekord doufam, ze nikdo je nebude takove pero, aby to dostal za to ze je vic nez pero zaslouzene.
859981
67 minusek a stanovuji rekord doufam, ze nikdo je nebude takove pero, aby to dostal za to ze je vic nez pero zaslouzene.
859603
4 -1
reagovat

Last of us challenge

Nemam rad postapo a nemam rad zombie flicks. Ne, ze by mi to cinilo nejaky svizel, ale protoze je ten zanr tak uzkoprofilovy, ze malokdy ho dokaze nekdo pojmout jinak nerku-li originalne...

Epizoda 1: Chybi mi John Hannah. Uvod slusny, ale klise, v momente kdy se zacala kroutit babay ja zacal kroutit ocima. O 20 let pozdej, nuda... nuda... nesympaticke postavy a nuda. Usnul jsem 2x a daval to na 3x.

Epizoda 2: Uvod slusny. O 20 let pozdej, nuda... nuda... nesympaticke postavy a nuda. Usnul jsem 4x a daval to na 2x.

Epizoda 3: Tak tady ovsem to je jiny cajicek. Predpokladam ze 90% obsahu epizody si tvurci vycucali z prstu a nejedna se teda o adaptaci. Cekal jsem po tech ohlasech, ze uvidim nejteplejsi vec, co kdy clovek stvoril. Ale tou stale zustava Liberace! Misto toho jsem dostal prvnich 5 minut Up! roztazenych na skoro celou epizodu pojednavajici o tom, ze chlapska laska, kdyz uz prijde je uprimna a pevna at uz ke komukoli.

Vzhledem k tomu, ze 80 minusu jsem nedostal, tak se necitim vazany k tomu to dodivat, nebo jezdit za Pepem, ale muze se stat, ze to prilezitostne dokoukam, i kdyz bych radsi od tvurcu videl neco jineho nez tohle.
859979
Nemam rad postapo a nemam rad zombie flicks. Ne, ze by mi to cinilo nejaky svizel, ale protoze je ten zanr tak uzkoprofilovy, ze malokdy ho dokaze nekdo pojmout jinak nerku-li originalne... Epizoda 1: Chybi mi John Hannah. Uvod slusny, ale klise, v momente kdy se zacala kroutit babay ja zacal kroutit ocima. O 20 let pozdej, nuda... nuda... nesympaticke postavy a nuda. Usnul jsem 2x a daval to na 3x. Epizoda 2: Uvod slusny. O 20 let pozdej, nuda... nuda... nesympaticke postavy a nuda. Usnul jsem 4x a daval to na 2x. Epizoda 3: Tak tady ovsem to je jiny cajicek. Predpokladam ze 90% obsahu epizody si tvurci vycucali z prstu a nejedna se teda o adaptaci. Cekal jsem po tech ohlasech, ze uvidim nejteplejsi vec, co kdy clovek stvoril. Ale tou stale zustava Liberace! Misto toho jsem dostal prvnich 5 minut Up! roztazenych na skoro celou epizodu pojednavajici o tom, ze chlapska laska, kdyz uz prijde je uprimna a pevna at uz ke komukoli. Vzhledem k tomu, ze 80 minusu jsem nedostal, tak se necitim vazany k tomu to dodivat, nebo jezdit za Pepem, ale muze se stat, ze to prilezitostne dokoukam, i kdyz bych radsi od tvurcu videl neco jineho nez tohle.
Last of us challenge
9 -2
reagují: speta.jr, TedGeorge
reagovat

1923

Ono se to samozrejme nestane (ani nemůže), ale Brandon Sklenar by byl skvelej Bond. On je tam fakt skvelej. Jinak nejsem teplej.
859977
Ono se to samozrejme nestane (ani nemůže), ale Brandon Sklenar by byl skvelej Bond. On je tam fakt skvelej. Jinak nejsem teplej.
1923
7 0
reagovat

The Last of Us

Mno, třetí epizoda má na ČSFD 74 %, což je přitom homofobním hejtu ještě docela hezký, počítám, že zítřejší půjde velmi rychle do modrých čísel. Bude veselo.
859973
Mno, třetí epizoda má na ČSFD 74 %, což je přitom homofobním hejtu ještě docela hezký, počítám, že zítřejší půjde velmi rychle do modrých čísel. Bude veselo.
The Last of Us
7 -5
reagují: (=LIFTY=), holub109, esmo
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
:o MAPPA jsou šílenci. Vinland Saga s02, AOT finále, Jigokuraku (Hell's Paradise) v dubnu, Jujutsu Kaisen s02 v červenci, později možná i ta třetí sezona One Punch Mana. 
Jen zamrzí, že kvůli takové vytíženosti budeme muset čekat na další sezonu Chainsaw Mana kdo ví jak dlouho. 
859938
*:o* MAPPA jsou šílenci. Vinland Saga s02, AOT finále,[url=https://www.youtube.com/watch?v=fsW0fU1hobQ] Jigokuraku[/url] (Hell's Paradise) v dubnu, Jujutsu Kaisen s02 v červenci, později možná i ta třetí sezona One Punch Mana.  Jen zamrzí, že kvůli takové vytíženosti budeme muset čekat na další sezonu Chainsaw Mana kdo ví jak dlouho. 
859886
1 -1
reagovat

1923

Finále jsem ještě neviděl, těším se. Jen by mě zajímalo, jestli jsem jedinej, komu u Sheridana vadí to vykecavání zásadních zvratů hned na začátku.

1883
První díl začíná zásadní scénou ze sedmého dílu, ze které je jasné, že hlavní hrdinka úplné dobře neskončí.

1923
Hned na začátku vypravěčka řekne, že ze tří dětí jejího otce jen jedno vidělo vyrůstat vlastní děti, takže je jasné, že Spencera případný deficit důchodového systému v poválečné americké ekonomice taky úplně trápit nemusí. :)

Mě to přijde fakt dost zbytečné. Skoro mám strach, že až se pustím do Yellowstone, bude to začínat záběrem na Costnerův náhrobek s datem úmrtí. :)
859935
Finále jsem ještě neviděl, těším se. Jen by mě zajímalo, jestli jsem jedinej, komu u Sheridana vadí to vykecavání zásadních zvratů hned na začátku. 1883 [spoiler]První díl začíná zásadní scénou ze sedmého dílu, ze které je jasné, že hlavní hrdinka úplné dobře neskončí.[/spoiler] 1923 [spoiler]Hned na začátku vypravěčka řekne, že ze tří dětí jejího otce jen jedno vidělo vyrůstat vlastní děti, takže je jasné, že Spencera případný deficit důchodového systému v poválečné americké ekonomice taky úplně trápit nemusí. :)[/spoiler] Mě to přijde fakt dost zbytečné. Skoro mám strach, že až se pustím do Yellowstone, bude to začínat záběrem na Costnerův náhrobek s datem úmrtí. :)
1923
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Už během sledování seriálů Jam si přečetl, že pochází z Československa. Náš export nemá chybu. 8)
859928
Už během sledování seriálů Jam si přečetl, že pochází z Československa. Náš export nemá chybu. *8)*
859927
2 0
reagovat

1923 grande finale

Mistrovství světa v psaní silných ženských hrdinek:

1) James Cameron
dlouho nikdo
2) Taylor Sheridan
vůbec nikdo
Skončilo to násobně větším cliffhangerem než jsem čekal a ten rok se budu velmi těšit. Excelentní to bylo a část finále pro změnu vykradla další slavný romantický film.

btw zjistil jsem, že Brandon Sklenar má českou maminku, příjemné překvapko po Williamu Zabkovi z Cobra Kai.
 
859927
Mistrovství světa v psaní silných ženských hrdinek: 1) James Cameron dlouho nikdo 2) Taylor Sheridan vůbec nikdo Skončilo to násobně větším cliffhangerem než jsem čekal a ten rok se budu velmi těšit. Excelentní to bylo a část finále pro změnu vykradla další slavný romantický film. btw zjistil jsem, že Brandon Sklenar má českou maminku, příjemné překvapko po Williamu Zabkovi z Cobra Kai.  
1923 grande finale
5 0
reagují: duro, DarkSith
reagovat
reaguje na: duro
Vítej v klubu chlapských seriálů. :) 

Panství byla velká srdcovka. Snad v životě jsem nedostal takový céres, jako když jsem nečekal a na tři díly se podíval sám. Myslel jsem, že mi to projde, poznala to...

Další zastávka by měl být Poldark. :)
859913
Vítej v klubu chlapských seriálů. *:)*  Panství byla velká srdcovka. Snad v životě jsem nedostal takový céres, jako když jsem nečekal a na tři díly se podíval sám. Myslel jsem, že mi to projde, poznala to... Další zastávka by měl být Poldark. *:)*
859912
4 0
reagovat

Downton Abbey

Tak sme to so ženou asi za 3 mesiace dali a šupol som na ČSFD plnú pálku, lebo je to prvotriedna seriálová scenáristika a herci bez chybičky. Ešte aj tie veci, ktoré pri dlhodobom seriáli musíš kvôli rôznym okolnostiam (napríklad že ti vypadne nejaký herec) zlomiť cez koleno, tak tu je to zlomené veľmi elegantne.

Jeden z najlepších seriálových gýčov, aké som kedy videl. Ak nie najlepší.
859912
Tak sme to so ženou asi za 3 mesiace dali a šupol som na ČSFD plnú pálku, lebo je to prvotriedna seriálová scenáristika a herci bez chybičky. Ešte aj tie veci, ktoré pri dlhodobom seriáli musíš kvôli rôznym okolnostiam (napríklad že ti vypadne nejaký herec) zlomiť cez koleno, tak tu je to zlomené veľmi elegantne. Jeden z najlepších seriálových gýčov, aké som kedy videl. Ak nie najlepší.
Downton Abbey
8 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se