Ta imigrační korelace je tam nemalá, ale hlavně to jsou děti z rozvrácených rodin, zneužívané rodiči, rodiny alkoholiků, násilníků apod. - pointa je, že ti nejdřív chybí jakékoli normální kvalitní zázemí (buď rodiče, nebo nějaká solidní teta, babička apod) a až pak jsi snadno manipulovatelný, nebo bez morálního kompasu atd. Jsou na to tuny studií, plus "aktuální nárůst" má taky poměrně jednoznačnou korelaci, takže mi ta jejich myšlenka vyloženě kazí zážitek.
PS: tu myšlenku explicitně řekli v dokumentu z natáčení, že vyloženě nechtěli, aby byl otec alkoholik nebo násilník, že pointa je, že měl úplně normální, funkční rodinu => ehm
reaguje na:
esmo
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|
Taky už na mě ale taková "barevná" koláž vyškočila ... tentokrát zase stížnosti, že Netflix barvil naopak 

(plus pak pochopitelně všechny ty další faktory, včetně těch, o nichž píše Gonzi dále...)
Naopak. Já jsem za to rád.