Ja se dostal po 40. do fáze, že jsem jen koukal, kdo to vyhrál.
Od 45. že jsem sledoval dění okolo, kdo vypadl, kdy vypadl a kontroverze.
Pokaždé si stáhnu první dva díly a nikdy se do toho nedokopu.
Ale kdyby to někde bylo na streamovací platformě, tak jedu od první do poslední řady.
Stahovat se mi to ale nechce, i když na realityshow.eu jsou odkazy na všechny řady plus titulky (dabing pro mě neexistuje)
|
reagovat
|


