Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4401 - 4420 Napsat příspěvek

Clarkson's Farm Series 2

Teprve včera to na mě vyskočilo, druhá řada bude boží :-)
link
857727
Teprve včera to na mě vyskočilo, druhá řada bude boží :-) https://www.youtube.com/watch?v=-8txnuQRjWo
Clarkson's Farm Series 2
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
Dělat s Harrisonem interview nikdy nebylo jednoduchý:D
857711
Dělat s Harrisonem interview nikdy [url=https://www.youtube.com/watch?v=mHIt8GfqL94]nebylo jednoduchý[/url]. *:D*
857678
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
LOL :D:D:D

ten seriál bol super v prvých dvoch seriach, zostatok je milkovanie a maximálna nuda. (3 a 4 boli ok, 5 mid af)
857707
LOL *:D**:D**:D* ten seriál bol super v prvých dvoch seriach, zostatok je milkovanie a maximálna nuda. (3 a 4 boli ok, 5 mid af)
857680
2 0
reagovat

Mr. Robot

Třetí série tohohle seriálu je jedna z nejlepších televizních sérií všech dob. Jdu na čtvrtou. Bojím se, zda to rozdýchám. Konec hlášení. :)
857699
Třetí série tohohle seriálu je jedna z nejlepších televizních sérií všech dob. Jdu na čtvrtou. Bojím se, zda to rozdýchám. Konec hlášení. *:)*
Mr. Robot
8 -1
reagovat

Spoiler Papirovy dům 1. řada

Aneb když si zabijete jednu postavu, pak to převezme Netflix, nacpe ji v dalších řadách do miliardy flashbacku a pak ji ještě udělá Spin-off...
857680
Aneb když si zabijete jednu postavu, pak to převezme Netflix, nacpe ji v dalších řadách do miliardy flashbacku a pak ji ještě udělá [url=https://youtu.be/6mJZ9CuLRzQ]Spin-off...[/url]
Spoiler Papirovy dům 1. řada
2 0
reagují: Muel
reagovat
Harrison Ford u Colberta
Očividně mu to sedlo, a mě vlastně taky. Palce hore Stephenovi za to, jak to hezky vedl. Dovedu si představit klidně i něco delšího v podání těchto dvou. :+
857678
[url=https://www.youtube.com/watch?v=agS0Ev6gkik&ab_channel=TheLateShowwithStephenColbert]Harrison[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=17BoCXFs2e0&ab_channel=TheLateShowwithStephenColbert]Ford[/url] u [url=https://www.youtube.com/watch?v=AJWhyzZ9P4k&ab_channel=TheLateShowwithStephenColbert]Colberta[/url].  Očividně mu to sedlo, a mě vlastně taky. Palce hore Stephenovi za to, jak to hezky vedl. Dovedu si představit klidně i něco delšího v podání těchto dvou. *:+*
5 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Cinefil
The hype is real. 
#wordofmouth
857671
The hype is real.  #wordofmouth
857669
4 -1
reagovat

TLoU

1. Epizoda - 4.7M (diváků za neděli)
2. Epizoda - 5.7M
3. Epizoda - 6.4M
4. Epizoda - 7.5M
:o:+
857669
1. Epizoda - 4.7M (diváků za neděli) 2. Epizoda - 5.7M 3. Epizoda - 6.4M 4. Epizoda - 7.5M *:o**:+*
TLoU
16 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Jj, já už to četla ráno na Deadline. Já jsem s Yellowstone nedávno začala (protože mám čas, protože nekoukám na TLOU8)) a jsem nadšená. Předčasný konec Costnera by mě mrzel. 
857605
Jj, já už to četla ráno na [url=https://deadline.com/2023/02/yellowstone-show-end-franchise-continues-matthew-mcconaughey-1235251400/]Deadline[/url]. Já jsem s Yellowstone nedávno začala (protože mám čas, protože nekoukám na TLOU*8)*) a jsem nadšená. Předčasný [spoiler]konec Costnera[/spoiler] by mě mrzel. 
857604
2 0
reagovat

Yellowstone

Já jsem se k tomu ještě nedostal, ale tohle by možná mohlo někoho zajímat? 
link
857604
Já jsem se k tomu ještě nedostal, ale tohle by možná mohlo někoho zajímat?  https://www.msn.com/en-us/entertainment/entertainment-celebrity/kevin-costner-s-yellowstone-ending-after-actor-s-wife-pleaded-for-him-to-leave-show-sources-claim/ar-AA17bcvP?ocid=entnewsntp&cvid=b67bf139237c44d08c7d83e59c054a20
Yellowstone
2 0
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: HAL
Jako on je hodně over the top tím výkonem. Ještě větší magor než jsem čekal. 
857597
Jako on je hodně over the top tím výkonem. Ještě větší magor než jsem čekal. 
857586
1 0
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Démon jedné role.
857595
Démon jedné role.
857592
2 -6
reagovat

The Consultant

trailer
Waltz je démon!
857592
[url=https://www.youtube.com/watch?v=Rj6gQdEyGXI]trailer[/url] Waltz je démon!
The Consultant
4 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: HAL
Nova seria For all mankind je skvela. Ja medzi seriami furt zabudnem, ze co sa tam stalo, ale vzdy ma to chytne spat.
857590
Nova seria For all mankind je skvela. Ja medzi seriami furt zabudnem, ze co sa tam stalo, ale vzdy ma to chytne spat.
857579
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman

Slow Horses

Tady to kupodivu zůstalo dost pod radarem, přitom Gary Oldman v hlavní roli je tam luxusní hovado a tak trochu tu navazuje na geniální Tinker Taylor Soldier Spy. Já si to hodně užil, výborné špionážní drama/detektivka procpané hodně cynickým humorem.

Druhá řada taky výborná, a zvlášť pro Čechy zajímavá (i když tím snad i trochu nechtěně vtipná), protože jednoho z hlavních záporáků hraje (velmi mírný spoiler) Marek Vašut.

Tehran je pecka ještě větší, tím mě Izraelci hodně překvapili, hlavně tím jak je ten seriál nečernobílý, dokáže rýpat i do Mossadu a Iránci i přes své systémové zmrdství nejsou všichni jen za charakterově ploché Hitlery. Snad nejrealističtěji působící špionážní drama co jsem kdy viděl, když nebudu počítat polodoku Zero Dark Thirty.
857586
Tady to kupodivu zůstalo dost pod radarem, přitom Gary Oldman v hlavní roli je tam luxusní hovado a tak trochu tu navazuje na geniální Tinker Taylor Soldier Spy. Já si to hodně užil, výborné špionážní drama/detektivka procpané hodně cynickým humorem. Druhá řada taky výborná, a zvlášť pro Čechy zajímavá (i když tím snad i trochu nechtěně vtipná), protože jednoho z hlavních záporáků hraje (velmi mírný spoiler) [spoiler]Marek Vašut[/spoiler]. [b]Tehran[/b] je pecka ještě větší, tím mě Izraelci hodně překvapili, hlavně tím jak je ten seriál nečernobílý, dokáže rýpat i do Mossadu a Iránci i přes své systémové zmrdství nejsou všichni jen za charakterově ploché Hitlery. Snad nejrealističtěji působící špionážní drama co jsem kdy viděl, když nebudu počítat polodoku Zero Dark Thirty.
Slow Horses
857552
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Morning Show je spolu s Lassom to najlepšie od Apple. Celkom dobrý bol aj Shrink Next Door, ale treba uznať, že to je natočené strašne nudne ako skoro všetko od nich. Ja som to dopozeral len kvôli tomu, že som chcel vidieť ako strašne moc sa nechá Marty oblbnúť, a kedy sa mu konečne rozsvieti. Je to určite fascinujúca podívaná, ale mohlo to byť natočené minimálne tak desaťnásobne zábavnejšie.
857585
Morning Show je spolu s Lassom to najlepšie od Apple. Celkom dobrý bol aj Shrink Next Door, ale treba uznať, že to je natočené strašne nudne ako skoro všetko od nich. Ja som to dopozeral len kvôli tomu, že som chcel vidieť ako strašne moc sa nechá Marty oblbnúť, a kedy sa mu konečne rozsvieti. Je to určite fascinujúca podívaná, ale mohlo to byť natočené minimálne tak desaťnásobne zábavnejšie.
857583
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Až na tu poslední řadu. To už bylo docela utrpení.

Tak jasně, že to byl vtip, ale je to fakt podle času tak na měsíc nebo 2 a jako náhrada za Netflix s největší knihovnou to prostě nikdy nebude.
857584
Až na tu poslední řadu. To už bylo docela utrpení. Tak jasně, že to byl vtip, ale je to fakt podle času tak na měsíc nebo 2 a jako náhrada za Netflix s největší knihovnou to prostě nikdy nebude.
857582
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
Ty určitě zkus Acapulco a Ve vatě. Pak ještě doporučuju Cvokaře od vedle, Physical, Shantaram. To ve vatě tak kvalitní není, ale píšu ti to, protože je to jak spinoff Office nebo Park Rec. 

Určitě má kvalitu i Morning Show, Severance, Dickinson, Volavka.

No a pak See je hrozně epický a vytáhne maximum z domácích soustav.

Ještě jsem neviděl a asi mi sedne Pačinko. 

A moc se mi nechce do Nadace, Invaze, Teheránu, Severance...
857583
Ty určitě zkus Acapulco a Ve vatě. Pak ještě doporučuju Cvokaře od vedle, Physical, Shantaram. To ve vatě tak kvalitní není, ale píšu ti to, protože je to jak spinoff Office nebo Park Rec.  Určitě má kvalitu i Morning Show, Severance, Dickinson, Volavka. No a pak See je hrozně epický a vytáhne maximum z domácích soustav. Ještě jsem neviděl a asi mi sedne Pačinko.  A moc se mi nechce do Nadace, Invaze, Teheránu, Severance...
857581
2 0
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: HAL
Jo, docela mne to pak chytlo, přešlo to od dramatu po docela dobré alternativní scifi. 
857582
Jo, docela mne to pak chytlo, přešlo to od dramatu po docela dobré alternativní scifi. 
857579
1 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Vardant
No hele, s dětma a málo časem mi to nějakej ten měsíc určitě vydrží.
Stopro si dám opáčko Ted Lasso, pak zkusím všechno co mi od spuštění tý platformy uniklo.
Protože jsem z toho nic, kromě Teda, neviděl tak mi to většinou zní i docela svěže. Maj tam toho opravdu dost.
857581
No hele, s dětma a málo časem mi to nějakej ten měsíc určitě vydrží. Stopro si dám opáčko Ted Lasso, pak zkusím všechno co mi od spuštění tý platformy uniklo. Protože jsem z toho nic, kromě Teda, neviděl tak mi to většinou zní i docela svěže. Maj tam toho opravdu dost.
857564
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se