Zas téma na trochu hlubší diskuzi, ale z mého pohledu to "rozdělení společnosti" na internetu není ani tak větší radikalizací lidí kteří na něm jsou od začátku, jako spíš jeho širší adopcí ve společnosti. Před dvaceti lety lidi na sebe na internetu byli hrozně laskaví (haha, ne), ale to taky tehdy byli samí mladí tech savvy ajťáci, zato dnes máš na netu každou starou bábu, fetky z chánova i vidláky z největších zapadákovů. A to jsou právě ti lidé kteří mají nejvíc času který mohou trávit na sockách.
Jinými slovy, internet není horší per se, ale je jen věrnějším obrazem společnosti (bohužel).
Společnosti, která se ale v dlouhodobém horizontu (velmi dlouhodobém) zlepšuje.
reaguje na:
connor
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|

. Si zajdi jako umírněně konzervativní jedinec na reddit 
Ja se nedostal za S02E01, ale mozna tu druhou jeste checknu, kvuli "tam toho"... :)
