Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4421 - 4440 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Morning Show je spolu s Lassom to najlepšie od Apple. Celkom dobrý bol aj Shrink Next Door, ale treba uznať, že to je natočené strašne nudne ako skoro všetko od nich. Ja som to dopozeral len kvôli tomu, že som chcel vidieť ako strašne moc sa nechá Marty oblbnúť, a kedy sa mu konečne rozsvieti. Je to určite fascinujúca podívaná, ale mohlo to byť natočené minimálne tak desaťnásobne zábavnejšie.
857585
Morning Show je spolu s Lassom to najlepšie od Apple. Celkom dobrý bol aj Shrink Next Door, ale treba uznať, že to je natočené strašne nudne ako skoro všetko od nich. Ja som to dopozeral len kvôli tomu, že som chcel vidieť ako strašne moc sa nechá Marty oblbnúť, a kedy sa mu konečne rozsvieti. Je to určite fascinujúca podívaná, ale mohlo to byť natočené minimálne tak desaťnásobne zábavnejšie.
857583
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Až na tu poslední řadu. To už bylo docela utrpení.

Tak jasně, že to byl vtip, ale je to fakt podle času tak na měsíc nebo 2 a jako náhrada za Netflix s největší knihovnou to prostě nikdy nebude.
857584
Až na tu poslední řadu. To už bylo docela utrpení. Tak jasně, že to byl vtip, ale je to fakt podle času tak na měsíc nebo 2 a jako náhrada za Netflix s největší knihovnou to prostě nikdy nebude.
857582
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
Ty určitě zkus Acapulco a Ve vatě. Pak ještě doporučuju Cvokaře od vedle, Physical, Shantaram. To ve vatě tak kvalitní není, ale píšu ti to, protože je to jak spinoff Office nebo Park Rec. 

Určitě má kvalitu i Morning Show, Severance, Dickinson, Volavka.

No a pak See je hrozně epický a vytáhne maximum z domácích soustav.

Ještě jsem neviděl a asi mi sedne Pačinko. 

A moc se mi nechce do Nadace, Invaze, Teheránu, Severance...
857583
Ty určitě zkus Acapulco a Ve vatě. Pak ještě doporučuju Cvokaře od vedle, Physical, Shantaram. To ve vatě tak kvalitní není, ale píšu ti to, protože je to jak spinoff Office nebo Park Rec.  Určitě má kvalitu i Morning Show, Severance, Dickinson, Volavka. No a pak See je hrozně epický a vytáhne maximum z domácích soustav. Ještě jsem neviděl a asi mi sedne Pačinko.  A moc se mi nechce do Nadace, Invaze, Teheránu, Severance...
857581
2 0
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: HAL
Jo, docela mne to pak chytlo, přešlo to od dramatu po docela dobré alternativní scifi. 
857582
Jo, docela mne to pak chytlo, přešlo to od dramatu po docela dobré alternativní scifi. 
857579
1 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Vardant
No hele, s dětma a málo časem mi to nějakej ten měsíc určitě vydrží.
Stopro si dám opáčko Ted Lasso, pak zkusím všechno co mi od spuštění tý platformy uniklo.
Protože jsem z toho nic, kromě Teda, neviděl tak mi to většinou zní i docela svěže. Maj tam toho opravdu dost.
857581
No hele, s dětma a málo časem mi to nějakej ten měsíc určitě vydrží. Stopro si dám opáčko Ted Lasso, pak zkusím všechno co mi od spuštění tý platformy uniklo. Protože jsem z toho nic, kromě Teda, neviděl tak mi to většinou zní i docela svěže. Maj tam toho opravdu dost.
857564
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Yop, já to teď nainstaloval u nás na telce taky. Vypadá to náramně.
857580
Yop, já to teď nainstaloval u nás na telce taky. Vypadá to náramně.
857576
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
For All Mankind je nakonec nějak výrazně lepší než prvních pár dílů? 
857579
For All Mankind je nakonec nějak výrazně lepší než prvních pár dílů? 
857577
1 0
reagují: xnewstedx, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Vardant
Hele tohle je dobrý jako fór. Jenom všechny řady See a For All Mankind mas tak na měsíc.  
857577
Hele tohle je dobrý jako fór. Jenom všechny řady See a For All Mankind mas tak na měsíc.  
857564
1 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: pytlik
Přesně, mám už jí tak rok. Má svoje mouchy a je hodně minimalistická, ale mám pocit že z těch origo Appek pouští nej audiovizual. 
857576
Přesně, mám už jí tak rok. Má svoje mouchy a je hodně minimalistická, ale mám pocit že z těch origo Appek pouští nej audiovizual. 
857570
1 0
reagují: verbst
reagovat

Tlou 4

Už mě to nebaví. Po tom teplým díle to ztratilo tu auru.
Už je to jak Walking dead.... Jedou/jdou někam. Pak nějaká akce. A na závěr cliffhanger na další díl.
Nuda.

Ano, jsem nevděčná kurva 8):D
857572
Už mě to nebaví. Po tom teplým díle to ztratilo tu auru. Už je to jak Walking dead.... Jedou/jdou někam. Pak nějaká akce. A na závěr cliffhanger na další díl. Nuda. Ano, jsem nevděčná kurva *8)**:D*
Tlou 4
3 -16
reagovat
reaguje na: esmo
Ale má, normálně jsem na svém Android TV boxu na Apple TV+ koukal. link
857570
Ale má, normálně jsem na svém Android TV boxu na Apple TV+ koukal. [url=https://support.apple.com/cs-cz/guide/tvplus/apda10aaed81/1.0/web/1.0]link[/url]
857566
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Apple+, nemá aplikaci na Android TV ... jsou jak malý děti.:-
857566
Apple+, nemá aplikaci na Android TV ... jsou jak malý děti.*:-*
3 -1
reagují: pytlik
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Super a druhý týden budeš koukat na co? :D
857564
Super a druhý týden budeš koukat na co? *:D*
857563
6 -1
reagují: verbst, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ale to hovno opravdu není. Z poslední doby cca 10 velmi kvalitních seriálů.
857563
Ale to hovno opravdu není. Z poslední doby cca 10 velmi kvalitních seriálů.
857557
3 -1
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: verbst
Tam je ho.no kromě jejich tvorby. 
857557
Tam je ho.no kromě jejich tvorby. 
857554
3 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
U nás za chvíli asi bye-bye Netflix a jdeme na Apple+
Přesně kvůli věcem, jako je tato. 
857554
U nás za chvíli asi bye-bye Netflix a jdeme na Apple+ Přesně kvůli věcem, jako je tato. 
857552
2 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Slow Horses s1

Proběhlo to tu ? Chvilku to trvalo a pak si mne ta particka lůzrů obmotala okolo prstu. A Oldman jedna z nej seriálových postav posledních let. :+
857552
Proběhlo to tu ? Chvilku to trvalo a pak si mne ta particka lůzrů obmotala okolo prstu. A Oldman jedna z nej seriálových postav posledních let. *:+*
Slow Horses s1
3 0
reagují: HAL, verbst
reagovat
Nikdo.
857547
Nikdo.
857546
1 0
reagovat

Family Guy na Disney+

Poté, co se v 6 sérii Family Guy změnili čeští dabéři, začal jsem se na to koukat v originále s českými titulky. No, nečekal jsem, že na takové službě bude mít tak poměrně známý seriál titulky z google translatoru... :-
857545
Poté, co se v 6 sérii Family Guy změnili čeští dabéři, začal jsem se na to koukat v originále s českými titulky. No, nečekal jsem, že na takové službě bude mít tak poměrně známý seriál titulky z google translatoru... *:-*
Family Guy na Disney+
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Mass Efect by byl splněný sen, ale spíš jsem si to už říkal u Arcane, že by se vzhledem k měřítku a všem těm mimozemským rasám ten styl hodil na Mass Effect :+ link
857541
Mass Efect by byl splněný sen, ale spíš jsem si to už říkal u Arcane, že by se vzhledem k měřítku a všem těm mimozemským rasám ten styl hodil na Mass Effect *:+* [url=https://www.youtube.com/watch?v=TXtdDwCGgGg]link[/url]
857529
8 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se