Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4441 - 4460 Napsat příspěvek

Family Guy na Disney+

Poté, co se v 6 sérii Family Guy změnili čeští dabéři, začal jsem se na to koukat v originále s českými titulky. No, nečekal jsem, že na takové službě bude mít tak poměrně známý seriál titulky z google translatoru... :-
857545
Poté, co se v 6 sérii Family Guy změnili čeští dabéři, začal jsem se na to koukat v originále s českými titulky. No, nečekal jsem, že na takové službě bude mít tak poměrně známý seriál titulky z google translatoru... *:-*
Family Guy na Disney+
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Mass Efect by byl splněný sen, ale spíš jsem si to už říkal u Arcane, že by se vzhledem k měřítku a všem těm mimozemským rasám ten styl hodil na Mass Effect :+ link
857541
Mass Efect by byl splněný sen, ale spíš jsem si to už říkal u Arcane, že by se vzhledem k měřítku a všem těm mimozemským rasám ten styl hodil na Mass Effect *:+* [url=https://www.youtube.com/watch?v=TXtdDwCGgGg]link[/url]
857529
8 0
reagovat

TLoU 04

Ta chemie hlavních postav je úplně dokonala:+
857536
Ta chemie hlavních postav je úplně dokonala*:+*
TLoU 04
10 -1
reagovat
reaguje na: SteKi
Já hlavně doufám, že to ukončí kariéru takových kreativců jako třeba ta witcher slayerka... Protože tohle je dobré hlavně protože někdo vzal populární předlohu a... nešahá na ni :D:+
857533
Já hlavně doufám, že to ukončí kariéru takových kreativců jako třeba ta witcher slayerka... Protože tohle je dobré hlavně protože někdo vzal populární předlohu a... nešahá na ni *:D**:+*
857529
17 0
reagovat

TLoU

To proste nezlyháva v ničom.
Ja tak dúfam, že to naštartuje vlnu kvalitných herných adaptácii s vysokým rozpočtom. Viete si predstaviť Mass Efect? A s tou hudbou? :o zimomriavky len si to predstavím ?)
857529
To proste nezlyháva v ničom. Ja tak dúfam, že to naštartuje vlnu kvalitných herných adaptácii s vysokým rozpočtom. Viete si predstaviť Mass Efect? A s tou hudbou? *:o* zimomriavky len si to predstavím *?)*
TLoU
12 -2
reagují: belasis, Gonzi
reagovat
reaguje na: The Joker
Já jsem zvědavej, jestli jsem uhádnul vraha hned při jeho prvním výskytu na obrazovce, jelikož mi přišlo divný aby hrál Ployhar komparz, pač zas takový no name to neni, a zároveň tam byl tak strááááášně nenápadný
857519
Já jsem zvědavej, jestli jsem uhádnul vraha hned při jeho prvním výskytu na obrazovce, jelikož mi přišlo divný [spoiler]aby hrál Ployhar komparz, pač zas takový no name to neni, a zároveň tam byl tak strááááášně nenápadný[/spoiler]
857465
3 0
reagovat
tak já hlavně doufám ze ten Strormare je uvedenej jenom jako příklad...ptz vyzvracet to tady den po premiéře by byl kokotismus 
857516
tak já hlavně doufám ze ten Strormare je uvedenej jenom jako příklad...ptz vyzvracet to tady den po premiéře by byl kokotismus 
4 -4
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:D:D:D:D
857510
*:D**:D**:D**:D*
857483
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mě zase jeden kamarád vyprávěl tehdy Freddy Vs Jason asi hodinu a když jsem to pak viděl , tak z toho co mi vyprávěl tam nebylo ani ň :D:D:D on hodně pil :D
857484
Mě zase jeden kamarád vyprávěl tehdy Freddy Vs Jason asi hodinu a když jsem to pak viděl , tak z toho co mi vyprávěl tam nebylo ani ň *:D**:D**:D* on hodně pil *:D*
857483
9 0
reagovat
Mně jeden nalitej kamarád vyspoileroval Zrodila se hvězda s Cooperem a Lady Gaga.

Řekl mi, že to skončí tak, že se ona pověsí Tak na to celý film polonaštvaně čekám....

no a místo toho se pověsil on.

Docela twist v tu chvíli pro mne :D
857483
Mně jeden nalitej kamarád vyspoileroval [b]Zrodila se hvězda[/b] s Cooperem a Lady Gaga. Řekl mi, že to skončí tak, že se[spoiler] ona pověsí [/spoiler]Tak na to celý film polonaštvaně čekám....[spoiler] [/spoiler]no a místo toho se [spoiler]pověsil on. [/spoiler]Docela twist v tu chvíli pro mne *:D*
21 0
reagují: pepo, Gacy
reagovat
Čo sa týka spoilerov, ešte nikdy sa mi nestalo že by som si neužil film ktorý som mal dopredu vyspoilerovaný. Ja si naopak väčšinou oveľa, ale že fakt oveľa viac užijem druhé zhliadnutie, ked už viem všetko a len si  užívam príbeh a sledujem všetky detaily. Čiže v tomto som na Kyllerovej strane.
857482
Čo sa týka spoilerov, ešte nikdy sa mi nestalo že by som si neužil film ktorý som mal dopredu vyspoilerovaný. Ja si naopak väčšinou oveľa, ale že fakt oveľa viac užijem druhé zhliadnutie, ked už viem všetko a len si  užívam príbeh a sledujem všetky detaily. Čiže v tomto som na Kyllerovej strane.
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Já kolikrát nekoukám ani na trailery a už vůbec ne na aktuální hodnocení po internetech. Abych nebyl ničím ovlivněn a do kina šel s naprosto čistou hlavou ... jo trochu to přeháním ?)
857476
Já kolikrát nekoukám ani na trailery a už vůbec ne na aktuální hodnocení po internetech. Abych nebyl ničím ovlivněn a do kina šel s naprosto čistou hlavou ... jo trochu to přeháním *?)*
857472
4 0
reagovat
Veď hovorím, že to rešpektujem a snažím sa nikomu nič nevyzradiť. Akurát ja som taký, že mne to je úplne u prdele a nie som jediný. GoT som mal vyspoilerované celé od A po Z. Ten seriál som vôbec nesledoval. Až tesne pred finále som si dal binge-watch a užil som si to úplne v pohode. To isté so spomínaným Endgame. Išiel som na to do kina až v čase, keď toho bol už plný internet, niektoré veci som videl v gifoch atď, prakticky všetko dôležité som už mal vyspoilované a aj tak to bol mega zážitok. 8) Ja len proste nechápem ako niekto môže byť tak strašne nalepený na efekte prekvapenia a nejakého prvého dojmu. Keď je niečo dobré, tak to bude fungovať vždy. :) 
857474
Veď hovorím, že to rešpektujem a snažím sa nikomu nič nevyzradiť. Akurát ja som taký, že mne to je úplne u prdele a nie som jediný. GoT som mal vyspoilerované celé od A po Z. Ten seriál som vôbec nesledoval. Až tesne pred finále som si dal binge-watch a užil som si to úplne v pohode. To isté so spomínaným Endgame. Išiel som na to do kina až v čase, keď toho bol už plný internet, niektoré veci som videl v gifoch atď, prakticky všetko dôležité som už mal vyspoilované a aj tak to bol mega zážitok. *8)* Ja len proste nechápem ako niekto môže byť tak strašne nalepený na efekte prekvapenia a nejakého prvého dojmu. Keď je niečo dobré, tak to bude fungovať vždy. *:)* 
1 -2
reagovat
reaguje na: kyller
Počkej, to je trochu nonsense, ne?

Jak píše esmo - tohle nemá s opakovaným shlídnutím nic společnýho. Právěže spíš s tím prvním. 

Není spoiler jako spoiler a spíš si myslím, že je hezký vyjít s tímhle vstříc a označit to tak. Přece jenom Ty/anyone else si na to můžete kliknout, protože vám to nic nezkazí, ale proč bejt dick vůči ostatním, kteří si tohle užívají a má to pro ně přidanou hodnotu. 

Jak říkám - není spoiler jako spoiler - já si taky na tyhlety kliknu, ale jsou pak seriály jako Andor/Mando/Boba kdy jsem se tomu vyhejbal/vyhejbám (málo času...) jako čert kříži a dám ruku do ohně za to, že to byl mnohem lepší zážitek, než kdybych o tom věděl dopředu. 
A to teoreticky byly taky camea.

A třeba představa toho, že mi někdo vyspoileruje Capa, Mjolnir a "On your left..." - Uff, ani nechci pomýšlet. 
857472
Počkej, to je trochu nonsense, ne? Jak píše [b]esmo[/b] - tohle nemá s opakovaným shlídnutím nic společnýho. Právěže spíš s tím prvním.  Není spoiler jako spoiler a spíš si myslím, že je hezký vyjít s tímhle vstříc a označit to tak. Přece jenom Ty/anyone else si na to můžete kliknout, protože vám to nic nezkazí, ale proč bejt dick vůči ostatním, kteří si tohle užívají a má to pro ně přidanou hodnotu.  Jak říkám - není spoiler jako spoiler - já si taky na tyhlety kliknu, ale jsou pak seriály jako Andor/Mando/Boba kdy jsem se tomu vyhejbal/vyhejbám (málo času...) jako čert kříži a dám ruku do ohně za to, že to byl mnohem lepší zážitek, než kdybych o tom věděl dopředu.  A to teoreticky byly taky camea. A třeba představa toho, že mi někdo vyspoileruje Capa, Mjolnir a "On your left..." - Uff, ani nechci pomýšlet. 
857461
4 -2
reagují: esmo
reagovat

Docent - 1. dil

Obrovske zklamani, tohle byl absolutni uspavac hadu. Ani jsem se nedokazal dostat za nejakou 45.-50. minutu. Navic mi tady prislo jako velky problem, ze se v ceskych vecech toci tech par hercu furt dokola.

Kdyz k tomu pridam Dobre rano, Brno! a ty dva dily Vasatka s Horacem, tak CT zacala rok dost mizerne. :/
857465
Obrovske zklamani, tohle byl absolutni uspavac hadu. Ani jsem se nedokazal dostat za nejakou 45.-50. minutu. Navic mi tady prislo jako velky problem, ze se v ceskych vecech toci tech par hercu furt dokola. Kdyz k tomu pridam Dobre rano, Brno! a ty dva dily Vasatka s Horacem, tak CT zacala rok dost mizerne. :/
Docent - 1. dil
5 0
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: kyller
wut? :D
Tak snad chceš mít nějakej prvotní dojem z toho snímku / seriálu, ne? Tak aby to na tebe správně zapůsobilo, jak tvůrci zamýšleli ...
857462
wut? *:D* Tak snad chceš mít nějakej prvotní dojem z toho snímku / seriálu, ne? Tak aby to na tebe správně zapůsobilo, jak tvůrci zamýšleli ...
857461
5 0
reagovat
reaguje na: duro
Ja všeobecne spoilerom moc nerozumiem, pretože podľa ich logiky by nemalo zmysel pozerať čokoľvek druhýkrát. Ale naučil som sa ich rešpektovať, lebo niektorí by kvôli tomu aj zabíjali, zatiaľ čo ja si tu veselo klikám na každý jeden spoiler a nikdy mi to ešte nič nepokazilo. :D
857461
Ja všeobecne spoilerom moc nerozumiem, pretože podľa ich logiky by nemalo zmysel pozerať čokoľvek druhýkrát. Ale naučil som sa ich rešpektovať, lebo niektorí by kvôli tomu aj zabíjali, zatiaľ čo ja si tu veselo klikám na každý jeden spoiler a nikdy mi to ešte nič nepokazilo. *:D*
857453
2 -8
reagují: verbst, esmo
reagovat

TLOU

Kvůli Superbowlu bude pátý díl už teď v pátek.:+
857459
Kvůli Superbowlu bude pátý díl už teď v pátek.*:+*
TLOU
18 0
reagovat
reaguje na: duro
nie, ale prečo takto zbytočne o to sebeväčšie prekvapenie prísť? :+ vždy lepšie, ak tam proste je ako nie je.
857455
nie, ale prečo takto zbytočne o to sebeväčšie prekvapenie prísť? *:+* vždy lepšie, ak tam proste je ako nie je.
857453
10 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ja ale nerozumiem, prečo by sa z toho, že napríklad v tejto časti hrá nejaký známejší herec, malo robiť tajomstvo a prekvapko. Dobre, Pitt v Deadpoolovi je fór, ktorý vyslovene stojí na tom, že tam jeho tvár nečakáš, to skutočne nechceš pokaziť, ale prečo má niekto pokazený zážitok, keď napíšeš, že v tejto časti 1923 hrá Peter Stormare? To akože to niekto prežíva spôsobom "wooooow, tak to je pecka, že tam je tento chlap, takéto prekvapenie som vážne nečakal!!!"? :D
857453
Ja ale nerozumiem, prečo by sa z toho, že napríklad v tejto časti hrá nejaký známejší herec, malo robiť tajomstvo a prekvapko. Dobre, Pitt v Deadpoolovi je fór, ktorý vyslovene stojí na tom, že tam jeho tvár nečakáš, to skutočne nechceš pokaziť, ale prečo má niekto pokazený zážitok, keď napíšeš, že v tejto časti 1923 hrá Peter Stormare? To akože to niekto prežíva spôsobom "wooooow, tak to je pecka, že tam je tento chlap, takéto prekvapenie som vážne nečakal!!!"? *:D*
857418
8 -10
reagují: kyller, Muel
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se