Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4981 - 5000 Napsat příspěvek

KPop Demon Hunters

Nejsem fanda Kpopu a ani Jpopu, ale tohle by mohla být docela sranda. Má to fajn animaci, dobrou hudbu a povedený námět...trailer
942721
Nejsem fanda Kpopu a ani Jpopu, ale tohle by mohla být docela sranda. Má to fajn animaci, dobrou hudbu a povedený námět...[url=https://youtu.be/AzCAwdp1uIQ?si=1056b1RRFTtAc9Zo]trailer[/url]
KPop Demon Hunters
1 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jsem se nepodíval, na kterou zprávu odpovídáš 
942715
Jsem se nepodíval, na kterou zprávu odpovídáš 
942714
0 0
reagovat
reaguje na: RingMan
Co ?
942714
Co ?
942711
0 0
reagují: RingMan
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hříšníci? Vždyť to je univerzálně chválenej film. V zahraničí i trochu overhyped za mě. 
942711
Hříšníci? Vždyť to je univerzálně chválenej film. V zahraničí i trochu overhyped za mě. 
942709
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: The Joker
Já to mám v roční topce. A to ještě vysoko. Snad to docení historie. A k zábavnosti je to teda ještě hlubší než se zdá. A intimnější. 
Podle mne nejvíc nepochopený film od diváků a kritiků od Babylonu. A Krále Artuše.
942709
Já to mám v roční topce. A to ještě vysoko. Snad to docení historie. A k zábavnosti je to teda ještě hlubší než se zdá. A intimnější.  Podle mne nejvíc nepochopený film od diváků a kritiků od Babylonu. A Krále Artuše.
942683
3 0
reagují: RingMan
reagovat
reaguje na: hroubek
Treba jednou, mozna, mozna ne. :))
942706
Treba jednou, mozna, mozna ne. :))
942695
0 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Nevím co přinese zbytek roku, ale Hříšníci budou na 95% v Top 10 ne-li v Top 5, nejen u redakce ale i u nás uživatelů. Určitě si je dej. Po všech těch generických blbostech je tohle hezky balzám na duši. A to jsem to také nechtěl vidět a na konec jsem do kina zašel dvakrát. Zrovna pro Tebe, který neustále kritizuje všechny mainstreamové věci to bude něco z čeho by si mohl být nadšený. 

Anora se mi hodně líbila a Brutalista to samé, ale tady dokážu pochopit, že pokud se na to divácky nenaladíš tak Tě to nemusí bavit. 
942695
Nevím co přinese zbytek roku, ale Hříšníci budou na 95% v Top 10 ne-li v Top 5, nejen u redakce ale i u nás uživatelů. Určitě si je dej. Po všech těch generických blbostech je tohle hezky balzám na duši. A to jsem to také nechtěl vidět a na konec jsem do kina zašel dvakrát. Zrovna pro Tebe, který neustále kritizuje všechny mainstreamové věci to bude něco z čeho by si mohl být nadšený.  Anora se mi hodně líbila a Brutalista to samé, ale tady dokážu pochopit, že pokud se na to divácky nenaladíš tak Tě to nemusí bavit. 
942686
9 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: hroubek
Hrisniky ne a extra me nelakaji, Brutalistu jsem vzdal a Anoru tez. :)
942686
Hrisniky ne a extra me nelakaji, Brutalistu jsem vzdal a Anoru tez. :)
942684
0 -4
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: The Joker
Ty jsi ještě neviděl Brutalistu a Hříšníky??
942684
Ty jsi ještě neviděl Brutalistu a Hříšníky??
942683
3 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: speta.jr
Imo je to jeden z bejlepsich filmu za posledni pulrok nebo vic. Vlastne si ted vybavim jen tohle, Trumpa, Houlta s Lawem a Chala jako Dylana. Z toho, co jsem videl. Imo 8/10 s prehledem. ?)
942683
Imo je to jeden z bejlepsich filmu za posledni pulrok nebo vic. Vlastne si ted vybavim jen tohle, Trumpa, Houlta s Lawem a Chala jako Dylana. Z toho, co jsem videl. Imo 8/10 s prehledem. *?)*
942659
0 0
reagují: AndyKaufman, hroubek
reagovat
reaguje na: speta.jr
Jestli na Tebe takhle působí už prvních 15 minut, tak pokud se tam dostaneš, 15 minut před koncem bych to v rámci zdraví vypnul :D (nebo-li ne, nedělá - a to říkám jako někdo, kdo tomu filmu dal 4/5 a rušilo mě právě těch 10-15 min na konci)
942660
Jestli na Tebe takhle působí už prvních 15 minut, tak pokud se tam dostaneš, 15 minut před koncem bych to v rámci zdraví vypnul *:D* (nebo-li ne, nedělá - a to říkám jako někdo, kdo tomu filmu dal 4/5 a rušilo mě právě těch 10-15 min na konci)
942659
0 0
reagovat

Better man ?/10

Jako... Tech prvnich 15 mimut je takove scenaristicko-klisoidni peklo, ze jestli je to parodie, tak to mozna dokoukam. Ale zena to nedala 8):D 

Tzn otazka: dela si to z klise prdel a pak to i prizna, nebo je to brane vazne?
942659
Jako... Tech prvnich 15 mimut je takove scenaristicko-klisoidni peklo, ze jestli je to parodie, tak to mozna dokoukam. Ale zena to nedala *8)**:D*  Tzn otazka: dela si to z klise prdel a pak to i prizna, nebo je to brane vazne?
Better man ?/10
2 -6
reagují: The Joker, Ash_Black
reagovat
reaguje na: Disketa1
Já ty hry hrál a Uncharted mě bavilo. Teda, ne že bych to označil za veledílo, ale jejich finále (když už nic jiného) bylo alespoň velmi originální, vzalo si daný set piece a vytěžilo z něj maximum. V tomto směru je to jedna z nejzajímavějších akčních scén, i když přepálená.
Je ale pravda, že je to jako celek 6/10 film a při nejlepším 8/10 horská dráha.
942645
Já ty hry hrál a Uncharted mě bavilo. Teda, ne že bych to označil za veledílo, ale jejich finále (když už nic jiného) bylo alespoň velmi originální, vzalo si daný set piece a vytěžilo z něj maximum. V tomto směru je to jedna z nejzajímavějších akčních scén, i když přepálená. Je ale pravda, že je to jako celek 6/10 film a při nejlepším 8/10 horská dráha.
942644
5 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Jasně, nehrál jsem ty hry. Ale možná právě proto jsem si  tenkrát ten film šel do kina užít bez jakýchkoli obav a byl jsem z toho nadšený. Bavil jsem se a to bylo hlavní. To, že jsem nehrál hry, byla podle mě velká výhoda. :+
942644
Jasně, nehrál jsem ty hry. Ale možná právě proto jsem si  tenkrát ten film šel do kina užít bez jakýchkoli obav a byl jsem z toho nadšený. Bavil jsem se a to bylo hlavní. To, že jsem nehrál hry, byla podle mě velká výhoda. *:+*
942641
3 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: hroubek
Já ten první trailer docela obhajoval, ale jestli je to ještě horší než Poštmistr, tak potěš koště. Ten film mě v půlce absolutně přestal zajímat 
942643
Já ten první trailer docela obhajoval, ale jestli je to ještě horší než Poštmistr, tak potěš koště. Ten film mě v půlce absolutně přestal zajímat 
942640
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Trošku silný názor. Ale beru to, protože jsi nehrál hry. Jakmile si hrál hry, tak ten film prostě nelze moc moc chválit. 
942641
Trošku silný názor. Ale beru to, protože jsi nehrál hry. Jakmile si hrál hry, tak ten film prostě nelze moc moc chválit. 
942635
3 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: kristian.nguyen
Poštmistr měl lepší akci a cool hrdiny. Tady není ani jedno. 
942640
Poštmistr měl lepší akci a cool hrdiny. Tady není ani jedno. 
942630
1 0
reagují: holub109
reagovat
Uncharted je velká pecka a nepřestává mě udivovat, že se vůbec nepracuje na druhém dílu. :o 
942635
Uncharted je velká pecka a nepřestává mě udivovat, že se vůbec nepracuje na druhém dílu. *:o* 
0 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: kristian.nguyen
Je to horší než Poštmistr. Hollandovo Uncharted je proti tomu veledílo. Já tomu na ČSFD dal jednu hvězdu, a to jen kvůli Eize Gonzalez a tomu, že to narozdíl od podobných Netflixovin nesmrdí green screenem v každé scéně. Trailery na film nebyly o ničem, protože si s nima jen dali málo práce, v tom filmu není jediná scéna nebo dialog, který by byl jakkoliv zábavný/zajímavý a který bys do toho traileru mohl dát.
942631
Je to horší než Poštmistr. Hollandovo Uncharted je proti tomu veledílo. Já tomu na ČSFD dal jednu hvězdu, a to jen kvůli Eize Gonzalez a tomu, že to narozdíl od podobných Netflixovin nesmrdí green screenem v každé scéně. Trailery na film nebyly o ničem, protože si s nima jen dali málo práce, v tom filmu není jediná scéna nebo dialog, který by byl jakkoliv zábavný/zajímavý a který bys do toho traileru mohl dát.
942630
2 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Takže něco podobného jak Poštmistr proste film bez duše, já to teda ani nedokoukal vzdal jsem to v pulce myslim Poštmistra, bo tech restu  filmových mám hodně a někdy je fakt lepší to dropnout, když člověk ví kam se to ubírá 
942630
Takže něco podobného jak Poštmistr proste film bez duše, já to teda ani nedokoukal vzdal jsem to v pulce myslim Poštmistra, bo tech restu  filmových mám hodně a někdy je fakt lepší to dropnout, když člověk ví kam se to ubírá 
942622
2 0
reagují: hroubek, Papricek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se