Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6501 - 6520 Napsat příspěvek
reaguje na: duro
Za tohle btw můžou i různé sebeobrany pro ženy, kterých je plná Praha a které poskytují falešnou jistotu, že je žena schopná se ubránit muži pár chvaty naučenými se na žíněnce. Strašný bullshit, navíc nebezpečný.....
847062
Za tohle btw můžou i různé sebeobrany pro ženy, kterých je plná Praha a které poskytují falešnou jistotu, že je žena schopná se ubránit muži pár chvaty naučenými se na žíněnce. Strašný bullshit, navíc nebezpečný.....
847058
5 -1
reagovat
reaguje na: duro
Ja si rikal odkud ji znam. Jessica Jones!
847061
Ja si rikal odkud ji znam. Jessica Jones!
847058
1 -1
reagovat

Noc experimentujícího diváka

Kill Bill: The Whole Bloody Affair (pochopitelně fan edit poskládaný, tipuji, převážně z JP home video verzí obou filmů)
Stejná pecka jako originál(y) s pár drobnými vylepšeními. Více anime (nic moc podstatného), bitka s katanami kompletně v barvě je úplně boží a mám pocit, že přibylo i nějaké to gore, hláška o živé B.B. (která na konci Vol 1 teasovala Vol 2) pryč, takže neznalý divák může být na konci překvapen stejně jako Beatrix, plus nová scéna (původně nepoužitá, tj. v trochu horší kvalitě) flashbacku Billova souboje na katany s bandou anonymních poskoků. Nic moc tam sice nepředvede, ale je to alespoň malinkatý náznak toho, proč má být Bill vlastně takový frajer a všichni ostatní hadi z komanda jsou z něj ve filmu úplně paf. Celkově super zážitek a jako jo, když se zdrojový materiál ztratí/zničí (viz DC Event Horizonu, na který nikdy nedojde:(), tak stopka je jasná a pochopitelná, ale zrovna tady fakt Tarantina nechápu, proč to oficiálně dodnes nepustil do světa (kromě na pár dnů omezeného, tehdejšího, kino releasu). Fanoušci by mu za to utrhali ruce (tak jako u všech jeho filmů). Tedy pokud jeho slibovaný poslední desátý flick nebude KB3 a následně nevypustí kompletně kompletní cut, složený ze všech třech filmů dohromady:D.

Kill Bill: The Whole Bloody Affair (chronological fan edit)
Samozřejmě více pochopitelnější stran návaznosti děje než originál a taktéž samozřejmě s absencí momentů překvapení v místech, kde nechronologie vyprávění podobné "aha situace" zajišťovala (jak v rámci děje samotného, tak třeba v tom, že celá příběhová linka je ve skutečnosti hodně jednoduchá, což original cut docela úspěšně maskuje). Film jako takový funguje plus minus stejně dobře v obou verzích, ale stále bych preferoval original cut, protože ta nechronologie scén tomu přece jen dodává ještě jednu (drobnou) vrstvu navíc.

The Hateful Eight (Netflix Miniseries)
Pro fanoušky filmu a Tarantina obecně (jako jsem já:)) fajn zážitek s pár minutami dialogů navíc (většinou delší verze vyprávěných historek nebo trochu hlubší charakterizace postav), žádné nové dějové linky nebo významné nové scény se ovšem nekonají. Jsem rád, že jsem to viděl, ale upřímně se nejedná o nic až tak podstatného, bez čeho by se nedalo žít (Tarantino na to má, očividně, jiný názor a ve střižně se raději zdržoval tímhle, namísto toho, aby vydal KB: TWBA:D) a napříště mi tak bude opět stačit original cut. V době vydání jsem se trochu bál, že se pomalu klube nový trend uvádět prodloužené/režisérské sestřihy na streamu (tudíž sběratelé modrých/černých placek mají smůlu), což se naštěstí nestalo, ale stejně mně trochu štve, že to potkalo zrovna jeden z mých hodně oblíbených filmů.
847059
[b]Kill Bill: The Whole Bloody Affair (pochopitelně fan edit poskládaný, tipuji, převážně z JP home video verzí obou filmů) [/b]Stejná pecka jako originál(y) s pár drobnými vylepšeními. Více anime (nic moc podstatného), bitka s katanami kompletně v barvě je úplně boží a mám pocit, že přibylo i nějaké to gore, hláška o živé B.B. (která na konci Vol 1 teasovala Vol 2) pryč, takže neznalý divák může být na konci překvapen stejně jako Beatrix, plus nová scéna (původně nepoužitá, tj. v trochu horší kvalitě) flashbacku Billova souboje na katany s bandou anonymních poskoků. Nic moc tam sice nepředvede, ale je to alespoň malinkatý náznak toho, proč má být Bill vlastně takový frajer a všichni ostatní hadi z komanda jsou z něj ve filmu úplně paf. Celkově super zážitek a jako jo, když se zdrojový materiál ztratí/zničí (viz DC Event Horizonu, na který nikdy nedojde*:(*), tak stopka je jasná a pochopitelná, ale zrovna tady fakt Tarantina nechápu, proč to oficiálně dodnes nepustil do světa (kromě na pár dnů omezeného, tehdejšího, kino releasu). Fanoušci by mu za to utrhali ruce (tak jako u všech jeho filmů). Tedy pokud jeho slibovaný poslední desátý flick nebude KB3 a následně nevypustí kompletně kompletní cut, složený ze všech třech filmů dohromady*:D*. [b]Kill Bill: The Whole Bloody Affair (chronological fan edit) [/b]Samozřejmě více pochopitelnější stran návaznosti děje než originál a taktéž samozřejmě s absencí momentů překvapení v místech, kde nechronologie vyprávění podobné "aha situace" zajišťovala (jak v rámci děje samotného, tak třeba v tom, že celá příběhová linka je ve skutečnosti hodně jednoduchá, což original cut docela úspěšně maskuje). Film jako takový funguje plus minus stejně dobře v obou verzích, ale stále bych preferoval original cut, protože ta nechronologie scén tomu přece jen dodává ještě jednu (drobnou) vrstvu navíc. [b]The Hateful Eight (Netflix Miniseries)[/b] Pro fanoušky filmu a Tarantina obecně (jako jsem já*:)*) fajn zážitek s pár minutami dialogů navíc (většinou delší verze vyprávěných historek nebo trochu hlubší charakterizace postav), žádné nové dějové linky nebo významné nové scény se ovšem nekonají. Jsem rád, že jsem to viděl, ale upřímně se nejedná o nic až tak podstatného, bez čeho by se nedalo žít (Tarantino na to má, očividně, jiný názor a ve střižně se raději zdržoval tímhle, namísto toho, aby vydal KB: TWBA*:D*) a napříště mi tak bude opět stačit original cut. V době vydání jsem se trochu bál, že se pomalu klube nový trend uvádět prodloužené/režisérské sestřihy na streamu (tudíž sběratelé modrých/černých placek mají smůlu), což se naštěstí nestalo, ale stejně mně trochu štve, že to potkalo zrovna jeden z mých hodně oblíbených filmů.
Noc experimentujícího diváka
4 -1
reagovat

Werewolf od Marvelu

Ako dobre, fajn štýlová rozcvička. So zlým strihom. :D Plus je tam scéna, v ktorej 150-kilový mamľas chytí Jessicu Jones a jebne jej hlavu o mramorovú hranu. Celou silou. Trikrát.

A ona sa otrasie a ide naňho znovu.

Potom vidíte na internetoch videá, ako sa dievčatá púšťajú do policajtov alebo skúšajú fackovať ruských vyhadzovačov na berlínskych diskotékach a tí chlapi ich bez viditeľnej námahy proste jebnú o zem a tie baby potom chvíľu čumia a nechápu, ako sa to mohlo stať, veď v marvelovských filmoch videli, ako dievčence hádžu swaťákov o steny.
847058
Ako dobre, fajn štýlová rozcvička. So zlým strihom. *:D* Plus je tam scéna, v ktorej 150-kilový mamľas chytí Jessicu Jones a jebne jej hlavu o mramorovú hranu. Celou silou. Trikrát. A ona sa otrasie a ide naňho znovu. Potom vidíte na internetoch videá, ako sa dievčatá púšťajú do policajtov alebo skúšajú fackovať ruských vyhadzovačov na berlínskych diskotékach a tí chlapi ich bez viditeľnej námahy proste jebnú o zem a tie baby potom chvíľu čumia a nechápu, ako sa to mohlo stať, veď v marvelovských filmoch videli, ako dievčence hádžu swaťákov o steny.
Werewolf od Marvelu
18 -1
reagují: AndyKaufman, speta.jr
reagovat
reaguje na: okkac
Aj mňa Barbar bavil, sú tam fakt luxusné nepríjemnosti, ale zmysel to teda príliš nedávalo. Resp. vôbec. :) A mohlo tam byť aj viac gore.
847056
Aj mňa Barbar bavil, sú tam fakt luxusné nepríjemnosti, ale zmysel to teda príliš nedávalo. Resp. vôbec. :) A mohlo tam byť aj viac gore.
846832
2 -3
reagovat
reaguje na: Codename.Onyx
Je vidět jak rozdílné názory na film máme. Pro mě to bylo dost povedený.
847055
Je vidět jak rozdílné názory na film máme. Pro mě to bylo dost povedený.
847048
3 -2
reagují: Codename.Onyx
reagovat

Pod vodou 2020

No to byla sračka. Nekecám po deseti minutách jsem to chtěl vypnout, Stewartka lesba jak vyšitá, ty bílé vlasy, furt tam chodí polonahá, přitom tam musí být zima jak prase, ale nakonec jsem ji ani neřešil, protože ten film má spoustu jiných problémů. Nezajímaví herci, dementní dialogy, děj uplně o ničem. Dabing taky nic moc. Jo a ten střih, bože.. Nakonec jsem se teda tak nějak dodíval, ale bída, těch 57 na csfd je hrozně moc. Za mě 1* a jdu hledat zpátky do minulosti zase radši..
847048
No to byla sračka. Nekecám po deseti minutách jsem to chtěl vypnout, Stewartka lesba jak vyšitá, ty bílé vlasy, furt tam chodí polonahá, přitom tam musí být zima jak prase, ale nakonec jsem ji ani neřešil, protože ten film má spoustu jiných problémů. Nezajímaví herci, dementní dialogy, děj uplně o ničem. Dabing taky nic moc. Jo a ten střih, bože.. Nakonec jsem se teda tak nějak dodíval, ale bída, těch 57 na csfd je hrozně moc. Za mě 1* a jdu hledat zpátky do minulosti zase radši..
Pod vodou 2020
2 -27
reagují: Muf, DarkSith, Ravenhorn
reagovat

Ma (2019)

Kondenzovaná nuda.
847044
Kondenzovaná nuda.
Ma (2019)
1 -3
reagovat

Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

85 let na téhle absolutní klasice není nijak znát. A ty hororové scény v čele s tlemícími supy jsou geniální. 
847040
85 let na téhle absolutní klasice není nijak znát. A ty hororové scény v čele s tlemícími supy jsou geniální. 
Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)
4 -3
reagovat

Amsterdam

Hmm, tohle bude mít Russell u diváků těžké a nedivím se, že to v pokladnách vybuchlo. Tak trochu komedie, tak trochu krimi/detektivka, tak trochu satira, tak trochu moralitka a zdvižený prst společnosti, dlouhé flashbacky (které by se daly vyřešit minutovým záběrem s hlasem vypravěče na pozadí), prakticky žádná akce a vlastně se tady po dějové stránce nic moc nestane (drtivou porci času zabírají jen dialogy postav) a celé to má dvě a čtvrt hodiny.

Ale nemůžu si pomoct, já se docela dobře bavil a celý film jsem byl zvědavý, jak a kam se děj dále vyvine (skutečnou událost, ze které příběh vychází, jsem do té doby neznal). K tomu natřískaný casting (škoda, že to Russell nepojal jako heist movie, z fleku by se počtem hvězd na metr filmového pásu vyrovnal Ocean's Eleven/Twelve/Thirteen), který doslova svádí ke hře "Jaká další postava se v příští chvíli v ději objeví a kdo další slavný ji bude hrát:D?", Bale zase řádí, Robbie je zase zlatíčko, De Niro si připisuje další šťavnatou vedlejší roli a některé kamerové jízdy (jak se kamera posouvá mezi postavami) jsou pecka:).  
847026
Hmm, tohle bude mít Russell u diváků těžké a nedivím se, že to v pokladnách vybuchlo. Tak trochu komedie, tak trochu krimi/detektivka, tak trochu satira, tak trochu moralitka a zdvižený prst společnosti, dlouhé flashbacky (které by se daly vyřešit minutovým záběrem s hlasem vypravěče na pozadí), prakticky žádná akce a vlastně se tady po dějové stránce nic moc nestane (drtivou porci času zabírají jen dialogy postav) a celé to má dvě a čtvrt hodiny. Ale nemůžu si pomoct, já se docela dobře bavil a celý film jsem byl zvědavý, jak a kam se děj dále vyvine (skutečnou událost, ze které příběh vychází, jsem do té doby neznal). K tomu natřískaný casting (škoda, že to Russell nepojal jako heist movie, z fleku by se počtem hvězd na metr filmového pásu vyrovnal Ocean's Eleven/Twelve/Thirteen), který doslova svádí ke hře "Jaká další postava se v příští chvíli v ději objeví a kdo další slavný ji bude hrát*:D*?", Bale zase řádí, Robbie je zase zlatíčko, De Niro si připisuje další šťavnatou vedlejší roli a některé kamerové jízdy (jak se kamera posouvá mezi postavami) jsou pecka*:)*.  
Amsterdam
6 0
reagovat
Už dnes - krátký film od legendárního studia Ghibli; Zen – Grogu and Dust Bunnies.
847020
Už dnes - krátký film od legendárního studia Ghibli; [url=https://i.redd.it/h8qzdtq3vez91.jpg]Zen – Grogu and Dust Bunnies[/url].
5 -1
reagovat
Hodně krutej Ryan o Star Wars... teda o TG2: Maverick :D:D:D
847010
Hodně krutej Ryan o Star Wars... teda o [url=https://www.youtube.com/watch?v=vsojiWVVj00]TG2: Maverick[/url] *:D**:D**:D*
3 -1
reagovat

Spider-Man: No Way Home

Mám takový spider-sense, že na tento film budeme vzpomínat na jako opravdu poslední kvalitní MCU blockbuster.
846987
Mám takový spider-sense, že na tento film budeme vzpomínat na jako opravdu poslední kvalitní MCU blockbuster.
Spider-Man: No Way Home
7 -6
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Attikus byl rychlejší :D
846867
Attikus byl rychlejší *:D*
846866
1 -1
reagovat

JW4 trailer

link

prostě se bav :D8):+:+:+
846866
https://www.youtube.com/watch?v=jK9EiQ3etqg&ab_channel=ONEMedia prostě se bav *:D**8)**:+**:+**:+*
JW4 trailer
3 -1
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Děkuju ti dobrá vílo :+:+:+
846862
Děkuju ti dobrá vílo *:+**:+**:+*
846861
3 0
reagovat
reaguje na: Gacy

Vnitřní vesmír

846861
https://www.csfd.cz/film/2282-vnitrni-vesmir/prehled/
Vnitřní vesmír
846858
7 0
reagují: Gacy
reagovat
Mám dotaz, existuje film kde chlapa v raketě zmenčí a dají do injekční stříkačky a vpíchnou do člověka, ve kterém následně to raketou litá? Nějak tak mi to líčil kolega, viděl to na vojně ale nevím jestli mě netahal za fusekli? 
846858
Mám dotaz, existuje film kde chlapa v raketě zmenčí a dají do injekční stříkačky a vpíchnou do člověka, ve kterém následně to raketou litá? Nějak tak mi to líčil kolega, viděl to na vojně ale nevím jestli mě netahal za fusekli? 
7 0
reagují: TedGeorge
reagovat
šup šup s týmto do trailer sekcie :) link
846852
šup šup s týmto do trailer sekcie *:)* https://www.youtube.com/watch?v=qEVUtrk8_B4
4 -1
reagovat
reaguje na: okkac
Ak mi to do celkového zážitku nesiaha, tak fakt nevidím dôvod, prečo by som riešil práve toto.
846834
Ak mi to do celkového zážitku nesiaha, tak fakt nevidím dôvod, prečo by som riešil práve toto.
846832
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se