MI 5
Blockbuster vysoustružený k dokonalosti. Ten film u mě roste s každou další projekcí. Christopher McQuarrie naprosto vystihl esenci tohoto čím by měla být tahle série. Napínavá, působivá, hravá, inteligentní, sexy a hlavně zábavná. V tomto případě se to povedlo namixovat skvěle a všechno funguje na výbornou. Akční úvod, zvraty, představování nových postav, zápletka, akce - opera a sexy Rebecca jsou výborné. Každá akční scéna parádně graduje a nikdy to nenudí. Osobně jsem si neskutečně užil na tuhle sérii komornější finále, kde se více sází na intelekt, než na hrubou sílu. Výborný blockbuster. Stále se nemohu rozhodnout jestli je tohle nejlepší nebo ne. 9/10
MI 6
Opět výborně natočený blockbuster. Sázka na větší osudovost parádně funguje. Máme tu zápletku, která krásně graduje, protože to je zase osobní. Líbilo se mi, že se McQuarrie jako režisér posouvá a jeho režie je ještě lepší, než minule. Úžasné záběry a kaskadérské kousky. Parádní Cavill, co si svou roli neskutečně užívá. Honička v Paříží je esence akční scény, líbilo se mi ultimatní akční finále, kde se tým rozdělí a musí spolupracovat. Po asi osmé projekci to není za čistých 9/10, ale velmi silných 8,5/10 to je. Až to uvidím někdy znovu, tak tam těch 9/10 bude.
MI 7
Nadstandartní blockbuster, který mě nenudil a užil jsem si ho. Tenhle film má dva velké problémy. Část scénáře a záporáka. Ta zápletka je překombinovaná až hanba. Dialogy jsou jalové, hlavně ty co musí říkat Luther. Záporák nemá na Cavilla, Harrise a už vůbec ne na vynikajícího Hoffmana. Nicméně to se ve filmu děje, je fakt moc hezky natočené, je to zábavné, nenudí to, a umí to být osudové. Některé momenty jsou opět pastva pro oči a akční scény jsou výborné, i přestože je tam dost cítit digi triky. Za mě pořád dobrý a neurážející film. 7,5/10
MI nejlepší díly jsou 5 a 3 ty jsou na stejné úrovni, 6,1,4,7 a 2. Tak schválně, kde bude díl osmý???
MI 5,6,7
941737
[b]MI 5
[/b]Blockbuster vysoustružený k dokonalosti. Ten film u mě roste s každou další projekcí. Christopher McQuarrie naprosto vystihl esenci tohoto čím by měla být tahle série. Napínavá, působivá, hravá, inteligentní, sexy a hlavně zábavná. V tomto případě se to povedlo namixovat skvěle a všechno funguje na výbornou. Akční úvod, zvraty, představování nových postav, zápletka, akce - opera a sexy Rebecca jsou výborné. Každá akční scéna parádně graduje a nikdy to nenudí. Osobně jsem si neskutečně užil na tuhle sérii komornější finále, kde se více sází na intelekt, než na hrubou sílu. Výborný blockbuster. Stále se nemohu rozhodnout jestli je tohle nejlepší nebo ne. [b]9/10
MI 6
[/b]Opět výborně natočený blockbuster. Sázka na větší osudovost parádně funguje. Máme tu zápletku, která krásně graduje, protože to je zase osobní. Líbilo se mi, že se McQuarrie jako režisér posouvá a jeho režie je ještě lepší, než minule. Úžasné záběry a kaskadérské kousky. Parádní Cavill, co si svou roli neskutečně užívá. Honička v Paříží je esence akční scény, líbilo se mi ultimatní akční finále, kde se tým rozdělí a musí spolupracovat. Po asi osmé projekci to není za čistých 9/10, ale velmi silných 8,5/10 to je. Až to uvidím někdy znovu, tak tam těch 9/10 bude. [b]
MI 7
[/b]Nadstandartní blockbuster, který mě nenudil a užil jsem si ho. Tenhle film má dva velké problémy. Část scénáře a záporáka. Ta zápletka je překombinovaná až hanba. Dialogy jsou jalové, hlavně ty co musí říkat Luther. Záporák nemá na Cavilla, Harrise a už vůbec ne na vynikajícího Hoffmana. Nicméně to se ve filmu děje, je fakt moc hezky natočené, je to zábavné, nenudí to, a umí to být osudové. Některé momenty jsou opět pastva pro oči a akční scény jsou výborné, i přestože je tam dost cítit digi triky. Za mě pořád dobrý a neurážející film. [b]7,5/10
[/b]MI nejlepší díly jsou 5 a 3 ty jsou na stejné úrovni, 6,1,4,7 a 2. Tak schválně, kde bude díl osmý???
MI 5,6,7
|
reagovat
|


Kreténi, nesnáším to studio
