Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6661 - 6680 Napsat příspěvek
Od Wildera som nevidel nic, len Svedka obzaloby a nebavilo ma to, aj kvoli predcasnemu odhaleniu toho zvratu, lebo "zla maska".
842337
Od Wildera som nevidel nic, len Svedka obzaloby a nebavilo ma to, aj kvoli predcasnemu odhaleniu toho zvratu, lebo [spoiler]"zla maska"[/spoiler].
1 -3
reagují: AndyKaufman, TedGeorge
reagovat
reaguje na: earthworm
Thank you!
842335
Thank you!
842333
2 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ne, casem bude 
842334
Ne, casem bude 
842328
3 -1
reagovat
Hodný, zlý a ošklivý mi přišlo jen “dobrý”, hlavně proto, že má cca o hodinu navíc
842333
Hodný, zlý a ošklivý mi přišlo jen “dobrý”, hlavně proto, že má cca o hodinu navíc
6 -7
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Polux
Ses skvely člověk :D:+
842332
Ses skvely člověk *:D**:+*
842331
4 -1
reagovat

Zulu

Tak na základě jednoho postaršího doporučení (ještě jednou díky:+) konečně zkouknuto Zulu a jako jo no, je to fakt pecka. Bloomovi role sedí jak prdel na hrnec a hraje vážně parádně, Whitaker je imho ještě lepší, má to skvělou atmosféru a pěkně nekompromisní akci. Mám rád filmy, jejichž tvůrci se s postavami vůbec neserou (protože tak drží diváka celý film v napětí/nejistotě, jak příběh skončí, jelikož odnést to může kdykoliv kdokoliv) a tohle je jeden z nich. Velká chyba, že jsem se k tomu dostal až teď, nicméně další filmový dluh (z mnoha) je splacen, uf:).  
842331
Tak na základě jednoho postaršího [url=https://www.moviezone.cz/clanek/42052-cerny-jestrab-sestrelen-vim/diskuze#comment_790633]doporučení[/url] (ještě jednou díky*:+*) konečně zkouknuto Zulu a jako jo no, je to fakt pecka. Bloomovi role sedí jak prdel na hrnec a hraje vážně parádně, Whitaker je imho ještě lepší, má to skvělou atmosféru a pěkně nekompromisní akci. Mám rád filmy, jejichž tvůrci se s postavami vůbec neserou (protože tak drží diváka celý film v napětí/nejistotě, jak příběh skončí, jelikož odnést to může kdykoliv kdokoliv) a tohle je jeden z nich. Velká chyba, že jsem se k tomu dostal až teď, nicméně další filmový dluh (z mnoha) je splacen, uf*:)*.  
Zulu
6 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A už si aspoň viděl Scary Movie 3?
842328
A už si aspoň viděl Scary Movie 3?
842318
3 -2
reagují: TedGeorge
reagovat

Priznani

Stale sem nevidel Top Gun :D:D:D 

...ale dvojku ano
842327
Stale sem nevidel Top Gun *:D**:D**:D*  ...ale dvojku ano
Priznani
6 -2
reagovat
neviděl jsem žádné Star Wars ( ok, jedničku (ep IV) jsem viděl asi hodinu )
842326
neviděl jsem žádné Star Wars ( ok, jedničku (ep IV) jsem viděl asi hodinu )
6 -6
reagovat
Nevidel som Vtedy na Západe. 
842325
Nevidel som Vtedy na Západe. 
4 -3
reagovat

Přiznání (verbst vibe)

Viděla jsem Titanic a považuji ho za velmi přeceňovaný film. 
842323
Viděla jsem Titanic a považuji ho za velmi přeceňovaný film. 
Přiznání (verbst vibe)
6 -11
reagují: AndyKaufman
reagovat
Neviděl jsem Osvícení ani celý Mechanický pomeranč.
842321
Neviděl jsem Osvícení ani celý Mechanický pomeranč.
3 -2
reagovat
Nevidelnsom satanske tango :) 
842320
Nevidelnsom satanske tango :) 
7 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
Same here:+
842319
Same here*:+*
842317
3 -2
reagovat
Neviděl sem Con Air
842318
Neviděl sem Con Air
5 -9
reagují: Cinefil
reagovat
Neviděl jsem Titanic!
842317
Neviděl jsem Titanic!
6 -6
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
- nevidel som žiadny film z hlavnej X-men série :+
842316
- nevidel som žiadny film z hlavnej X-men série *:+*
3 -3
reagovat

Přiznání MZ

Viděl jsem od Jarmusche Ghost Doga a Mrtvého muže a považuji je za nejnudnější filmy, jaké jsem kdy viděl.
842315
Viděl jsem od Jarmusche Ghost Doga a Mrtvého muže a považuji je za nejnudnější filmy, jaké jsem kdy viděl.
Přiznání MZ
6 -2
reagovat

Přiznání MovieZoňáků

Už jsme to tu jednou měli, ale materiálu bude víc  

Neviděl jsem žádný film Jima Jarmusche.
842314
Už jsme to tu jednou měli, ale materiálu bude víc   Neviděl jsem žádný film Jima Jarmusche.
Přiznání MovieZoňáků
6 -1
reagovat
TLD vydají v plechu jen s titulky a bez 4k, Uncharted pro jistotu vůbec, to samé SW, Indy a obecně Disney ve 4k, JW: Dominion sice jo, ale zase bez plechu a teď údajně zrušili release v plechu i Maverickovi, na kterého se těším od premiéry.

Tvl, skoro to až vypadá, že studia/distributoři na místní (jak jinak než "specifický") trh totálně serou nebo co:(? Člověk by čekal, že když jej nad vodou u bd a uhd drží hlavně sběratelé, tak se budou snažit uspokojit především je, ale očividně chyba lávky.

V kině byl a stále je Maverick trvalka i po nasazení na stream, tak kdo by si asi tak chtěl koupit film ve steelbooku, že? Zvlášť, když jedničku si v plechu koupil:-.     
842309
TLD vydají v plechu jen s titulky a bez 4k, Uncharted pro jistotu vůbec, to samé SW, Indy a obecně Disney ve 4k, JW: Dominion sice jo, ale zase bez plechu a teď údajně zrušili release v plechu i Maverickovi, na kterého se těším od premiéry. Tvl, skoro to až vypadá, že studia/distributoři na místní (jak jinak než "specifický") trh totálně serou nebo co*:(*? Člověk by čekal, že když jej nad vodou u bd a uhd drží hlavně sběratelé, tak se budou snažit uspokojit především je, ale očividně chyba lávky. V kině byl a stále je Maverick trvalka i po nasazení na stream, tak kdo by si asi tak chtěl koupit film ve steelbooku, že? Zvlášť, když jedničku si v plechu koupil*:-*.     
4 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se