Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6621 - 6640 Napsat příspěvek

Eyes Wide Shut

Kubrickuv smysl pro dokonalost se tady náramně hodil při výběru hereček. Během filmu jsem se několikrát platonicky zamiloval. U Leelee jsem si nebyl jistý, ale měla během natáčení 17:D
842476
Kubrickuv smysl pro dokonalost se tady náramně hodil při výběru hereček. Během filmu jsem se několikrát platonicky zamiloval. U Leelee jsem si nebyl jistý, ale měla během natáčení 17*:D*
Eyes Wide Shut
6 0
reagovat
reaguje na: duro
842475
https://www.resetera.com/threads/indiana-jones-5-trailer-from-d23-has-leaked.637473/
842472
7 -1
reagovat
reaguje na: MKMZ
Kurva, je to preč. Nejaká záloha niekde? 8)
842472
Kurva, je to preč. Nejaká záloha niekde? *8)*
842442
1 -1
reagují: Sub-Zero
reagovat

Speak no Evil

Ten film mě stra.ne nas.al. Ale ne v pozitivním slova smyslu...
Tak neschopnou ústřední dvojici jsem snad neviděl. Tolik vykřičníku a oni to nechají zajít až tak daleko?
Nechají si sebrat dítě a ukamenovat se? Od neozbrojených lidi? Žádná bojovnost, nic?
Tohle ne, i kdyby to měla být nějaká výpověď, tak se neměla servírovat takovým způsobem. Protoze mi jich nebylo líto, já jím tu smrt za to chování přál,.
842454
Ten film mě stra.ne nas.al. Ale ne v pozitivním slova smyslu... [spoiler]Tak neschopnou ústřední dvojici jsem snad neviděl. Tolik vykřičníku a oni to nechají zajít až tak daleko? Nechají si sebrat dítě a ukamenovat se? Od neozbrojených lidi? Žádná bojovnost, nic? Tohle ne, i kdyby to měla být nějaká výpověď, tak se neměla servírovat takovým způsobem. Protoze mi jich nebylo líto, já jím tu smrt za to chování přál,.[/spoiler]
Speak no Evil
5 -3
reagovat
reaguje na: MKMZ
je to tam !!!!! :D8):+
842451
je to tam !!!!! *:D**8)**:+*
842442
2 -1
reagovat

Banger

Wow. Tak sebevědomý snímek tady dlouho nebyl. Perfektní střih a kamera, výkony (hlavně Bendig, ten si kradl vsechny sceny pro sebe). Opravdu jsem z kina odcházel spokojený.
842449
Wow. Tak sebevědomý snímek tady dlouho nebyl. Perfektní střih a kamera, výkony (hlavně Bendig, ten si kradl vsechny sceny pro sebe). Opravdu jsem z kina odcházel spokojený.
Banger
5 -1
reagovat
reaguje na: MKMZ
twoe to bude zraaaaadlo!
842447
twoe to bude zraaaaadlo!
842442
1 -1
reagovat
tatum je zlaticko a i z podpumernyho filmu udela dobre straveny cas. molekularni gastronomie jakou predved v dog se obzvlast povedla. sice sem od jeho nostalghie cekal vetsi jistotu ale to vubec nevadi <3
842443
tatum je zlaticko a i z podpumernyho filmu udela dobre straveny cas. molekularni gastronomie jakou predved v dog se obzvlast povedla. sice sem od jeho nostalghie cekal vetsi [url=https://youtu.be/KgY8eh_F41A]jistotu[/url] ale to vubec nevadi <3
1 -3
reagovat

Indiana Jones 5

842442
D23 [url=https://streamable.com/td8ft8]camrip trailer[/url].
Indiana Jones 5
5 -3
reagují: duro, RainMakeR, dreamy
reagovat

Fresh

Celkom milá kanibalská romantika. :D

Páči sa mi, že je to na D+ a vo filme je dialóg o tom, ako myslenie dnešných mladých žien deformovali disneyovky, vrátane hlášky "Fuck Ariel!" :D
842424
Celkom milá kanibalská romantika. *:D* Páči sa mi, že je to na D+ a vo filme je dialóg o tom, ako myslenie dnešných mladých žien deformovali disneyovky, vrátane hlášky "Fuck Ariel!" *:D*
Fresh
12 -4
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Přesně :))) Není třeba akce, ani gore, ale ta atmoška, ten pocit.... naprosto briliantní.
842421
Přesně :))) Není třeba akce, ani gore, ale ta atmoška, ten pocit.... naprosto briliantní.
842419
2 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Uz ani nepamatam kedy som realne citil pocit uzkosti a nevole ale pri tomto filme sa dostavil. Uzasna zalezitost. Mozno pre niekoho az prilis frustrujuce spravanie ale myslim, ze pre europanov pochopitelne.
842419
Uz ani nepamatam kedy som realne citil pocit uzkosti a nevole ale pri tomto filme sa dostavil. Uzasna zalezitost. Mozno pre niekoho az prilis frustrujuce spravanie ale myslim, ze pre europanov pochopitelne.
842411
3 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: rollman69
Dnes to dám. Čekal jsem na titulky, které někdo na titulky.com dělal měsíc, aby je nakonec nedodělal, protože mezitím někdo udělal Slovenské. :D
842418
Dnes to dám. Čekal jsem na titulky, které někdo na titulky.com dělal měsíc, aby je nakonec nedodělal, protože mezitím někdo udělal Slovenské. *:D*
842411
1 -1
reagovat

Speak no evil

Hodně zvláštní kousek od seveřanů. Příběh o rodince na dovolené, která potká jinou rodinu a ta je pozve k sobě do Holandska. Zbytek asi dokážete domyslet. Hodně mrazivý, slowburn thriller, který spíše než na banální zápletku sází na sociální otázku typu: Co vše jsme ochotní překousnout, abychom někoho neurazili, případně jak moc daleko to necháme dojít. Postupně se to samozřejmě stupňuje a samotné vyvrcholení je nepříjemně překvapivé.
842411
Hodně zvláštní kousek od seveřanů. Příběh o rodince na dovolené, která potká jinou rodinu a ta je pozve k sobě do Holandska. Zbytek asi dokážete domyslet. Hodně mrazivý, slowburn thriller, který spíše než na banální zápletku sází na sociální otázku typu: Co vše jsme ochotní překousnout, abychom někoho neurazili, případně jak moc daleko to necháme dojít. Postupně se to samozřejmě stupňuje a samotné vyvrcholení je nepříjemně překvapivé.
Speak no evil
5 -1
reagovat

Run

Dosti mrazivý psychologický thriller, který mi při hlavním zvratu udělal hodně šoufl. No představte si, že by se to stalo vám. Já bych se z toho asi regulérně posral a pak si to hodil. Nebo si to hodil rovnou, načež bych se posral v momentě, kdy se díra v rámci uvolnění svalů otevře naplno a všechno to tak jako tak poletí ven.

Tohle bylo nervy drásající až až, že od chvíle, kdy bylo jasný, že tohle rozhodně neskončí sluníčkovým happy endem, jsem byl napnutej jak guma od trenek a ani jednou jsem nezahmouřil oči, což se jinak stává v 99% případů koukání na filmy večer, jelikož jsem konstantně unavenej.

Děsí mě představa, že jelikož to Sárinka zahrála opravdu šmakově, zda-li náhodou takováhle není i v reálu. V onom případě bych nechtěl být ani její dcera, ani partner. Ani kdokoliv jinej z jejího okolí vlastně.
842378
Dosti mrazivý psychologický thriller, který mi při hlavním zvratu udělal hodně šoufl. No představte si, že by se to stalo vám. Já bych se z toho asi regulérně posral a pak si to hodil. Nebo si to hodil rovnou, načež bych se posral v momentě, kdy se díra v rámci uvolnění svalů otevře naplno a všechno to tak jako tak poletí ven. Tohle bylo nervy drásající až až, že od chvíle, kdy bylo jasný, že tohle rozhodně neskončí sluníčkovým happy endem, jsem byl napnutej jak guma od trenek a ani jednou jsem nezahmouřil oči, což se jinak stává v 99% případů koukání na filmy večer, jelikož jsem konstantně unavenej. Děsí mě představa, že jelikož to Sárinka zahrála opravdu šmakově, zda-li náhodou takováhle není i v reálu. V onom případě bych nechtěl být ani její dcera, ani partner. Ani kdokoliv jinej z jejího okolí vlastně.
Run
2 -1
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Pamatuji si nějaký seznam/článek romantických filmů, které vůbec nejsou z pohledu ženy romantické. Strašně vysoko byl Titanic i Top Gun. :)
842376
Pamatuji si nějaký seznam/článek romantických filmů, které vůbec nejsou z pohledu ženy romantické. Strašně vysoko byl Titanic i Top Gun. :)
842323
2 -2
reagovat
reaguje na: verbst
link
842361
- [url=https://youtu.be/0qgET1Zhpb8]link[/url]
842360
1 -1
reagovat

Deadpool 3

Eeerm, what?
link

OMG! 
842360
Eeerm, what? https://www.instagram.com/reel/CjBj_W_P1xv/?igshid=YmMyMTA2M2Y=  OMG! 
Deadpool 3
6 -2
reagují: Muel
reagovat
reaguje na: TedGeorge
V pořádku, já jsem upřímně překvapený, že jsem vůbec nějaké palce nahoru dostal - a aktuální pozitivní (4:2) bilance je pro mě vyloženě šok - ale já nikdy moc nerozuměl, proč a jak je lidé dávají, a třeba je to čistě za odvahu...
842356
V pořádku, já jsem upřímně překvapený, že jsem vůbec nějaké palce nahoru dostal - a aktuální pozitivní (4:2) bilance je pro mě vyloženě šok - ale já nikdy moc nerozuměl, proč a jak je lidé dávají, a třeba je to čistě za odvahu...
842354
3 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Všem jsem tu v diskuzi dal palec nahoru, tobě za tohle dolů
842354
Všem jsem tu v diskuzi dal palec nahoru, tobě za tohle dolů
842346
1 -1
reagují: SeldomSeen
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se